Tragedija maminih sinova

Поверуј!:sad2:
Зађеш мало по Црногорским брдима и као да си се вратила два века уназад.:whistling:
п.с. мој драги је из Црну Гору и одговорно тврди да та врста затуцаности тамо још увек постоји.:thumbdown:


ajd eto verujem, ali sam zgrožena takvim razmišljanjem
pa to je više nego tragično, sta reći na to.....:
dontunderstand:
 
Ma jesu zatucani ti Crnogorci, al su dobri frajeri...Meni jedan Crnogorac rekao (ja bash za sastanak sa njim nadogradila nokte, da budem super, da mi ne nadje manu) "Ti sigurno nista ne radish po kuci cim si pustila tolike nokte. Da si mi zena sve bi to morala da skratish"....:rotf::rotf::rotf:
 
Ma jesu zatucani ti Crnogorci, al su dobri frajeri...Meni jedan Crnogorac rekao (ja bash za sastanak sa njim nadogradila nokte, da budem super, da mi ne nadje manu) "Ti sigurno nista ne radish po kuci cim si pustila tolike nokte. Da si mi zena sve bi to morala da skratish"....:rotf::rotf::rotf:
:rotf::arrow::roll:
Мој драги баш воли моје дуге нокте.
И не тера ме ништа да радим....хоће и спремачицу да плати.

Гдес с' нашла тог брђана?:think:
 
Газело, није Његошев рођак.
Његош је био Србин, а Чизмице је грногорске националне припадности.:rotf:

Извињавам се на малом едиту.:D

А сад тема:

Елем, много је то гадно- Едип и Електра притајени у живом бићу.
Ја сам имала једну везу са Едиповцем. Човек је отворено говорио како је његова мама најлепша. Бејаше медицинска сестра, па кад се нас двоје распричамо на тему медицине ( а ја исту студирала), он ми је овек говорио како мора да приупита маму.:sad2:...да не дужим...мушко које није мушко него мамина цмиздра- у мом животу неће перзистирати предуго.
Зна се шта је поштовање, а шта болест.
Оно- један потез и крај!:wink:

п.с. а на чизмицину причу о достанама, радо бих се исповраћала...могу маме и да живе до смрти са неким дететом или мало код једног, мало код другог...не мора нико да испашта због тога. Глупости!
Vjeruj da me nesto muci stomak i rado bih ga ispraznio ovog trenutka no odgovaram tebi, pa me razumi da nemam punu koncentraciju.
 
Ali to je strašno. Kao da gledam film Kao voda za čokoladu, upravo o ćerki kojoj majka ne dozvoljava da se uda. A film je meksički i radnja se dešava krajem XIX veka, čini mi se. I ta Meksikanka se na kraju izborila za svoju slobodu i sreću. To samo govori o tome koliko na ovim prostorima žene vole ulogu žrtve i to bi donekle bilo i objašnjenje za ponašanje "jadnih, starih, napuštenih" mama. Moja baba po ocu je htela da skače kroz peozor kad su joj moji rekli da su našli stan privatno. :dash:
 
Ali to je strašno. Kao da gledam film Kao voda za čokoladu, upravo o ćerki kojoj majka ne dozvoljava da se uda. A film je meksički i radnja se dešava krajem XIX veka, čini mi se. I ta Meksikanka se na kraju izborila za svoju slobodu i sreću. To samo govori o tome koliko na ovim prostorima žene vole ulogu žrtve i to bi donekle bilo i objašnjenje za ponašanje "jadnih, starih, napuštenih" mama. Moja baba po ocu je htela da skače kroz peozor kad su joj moji rekli da su našli stan privatno. :dash:
Jesi udata, ivini sto ovako pitam...?
 
Moj sin ima 18 god.
I od kad se rodio ja imam osecaj da je on moj. Bas moj a muškarac. I od kad se rodio trudim se da naucim tog"mog muskarca" da treba da bude na prvom mestu - svoj a na drugom mestu - neke druge zene. E to je tacka koju mnoge majke odbijaju da vide.Cinjenica da su ga rodile, cinjenica da su mu bile neophodne (dok je bio bebac) ali isto tako je cinjenica da treba da umeju da se sklone i da puste to "svoje" dete da zivi svoj "life".
 
Neki musharci nikada ne odrastu pa im treba mamica ....nema to veze sa poshtovanjem.I ja moju majku poshtujem pa joj se ne drzim za suknju .....Naravno da smeta u odnosu sa devojkama , eno ti ono o svekrvama na "dom i porodica "
 
A zato si ti ovako mackasta....;)
А чуј, све смо бар некад имале искуство са брђанином или маминим сином,,,,једно искуство мени доста да исте намиришем на километар.
Након тога, почех да ценим пре свега себе...а то очекујем и од других ( драгог).
Поштујмо се међусобно и биће све ок.:ok:
 
Moj sin ima 18 god.
I od kad se rodio ja imam osecaj da je on moj. Bas moj a muškarac. I od kad se rodio trudim se da naucim tog"mog muskarca" da treba da bude na prvom mestu - svoj a na drugom mestu - neke druge zene. E to je tacka koju mnoge majke odbijaju da vide.Cinjenica da su ga rodile, cinjenica da su mu bile neophodne (dok je bio bebac) ali isto tako je cinjenica da treba da umeju da se sklone i da puste to "svoje" dete da zivi svoj "life".

To je zato što ti svog sina stvarno voliš. A one druge, u stvari vole samo sebe, i gaje sina da im bude društvo i oslonac dok su one žive, a ne interesuje ih kako će on proživeti život sam i bez porodice, kada njih više ne bude.
Ja sam zauzela stav, da onaj ko je mom detetu dobar, mora i meni biti, a ako mom detetu ne valja, na valja ni meni.
 
Auuu, kakav prikaz nezdravih zenskih psihologija.....tj licnosti.......

Sta trazite , to i nalazite....
Tesko da neki tatin sin hoce da ne komentarise bar jednom vase kreveljenje....koje se verovatno desava , inace bi bar slucajno , ali ipak uspele da zadrzite i tog tatinog sina....

Od stotinak ljudi kojima znam majke, i koje znam kako se ponasaju u vezi sa devojkama, mozda je jedan pravi mamin sin , a drugi je razmazen u smislu bilo ko da mu sredjuje za njim.....mama tu ne postoji kao autoritet....
Ups , znam i dvojicu koji su tatine maze, tj tata je toliki autoritet da ne smeju nista da pisnu....

A mamin sin mi nije eliminatorna karakteristika kod poznavanja i druzenja (dobro , nece u ekipu za lov , ali na plivanje, kosarku, u kafanu moze).

Naravno mislim da je decije da se ceo muskarac krsti maminim sinom , ako mu idealna kompozicija "moj zivot" u nekim detaljima lici na roditeljsku porodicu.......To mi je ispod granice da objasnjavam, jer obicno je tu u pitanju upravo mamina maza , ali sa suprotne strane.....
 
Kad sam ja bila mala klinka, otisla sam kod decka, i nisam znala ime njegove mame, a htela sam da joj se obratim, pa sam onda, kao sto joj on kaze mama, rekla sam joj mama, samo jednom, dok ne saznam njeno ime. Ali nikada ne bih majku svog pogotovu decka, a ni muza jednog dana, zvala mama. Cak, ne bih je zvala ni po imenu ni po nadimku, nego po imenu, ali persirala bih joj.
 
Kad sam ja bila mala klinka, otisla sam kod decka, i nisam znala ime njegove mame, a htela sam da joj se obratim, pa sam onda, kao sto joj on kaze mama, rekla sam joj mama, samo jednom, dok ne saznam njeno ime. Ali nikada ne bih majku svog pogotovu decka, a ni muza jednog dana, zvala mama. Cak, ne bih je zvala ni po imenu ni po nadimku, nego po imenu, ali persirala bih joj.


cao, ni ti ne spavaš, ;) vidi to je sasvim ok:klap:samo hoće li se to njoj dopasti
e to je pitanje:nono::nono:baš nesto ne verujem:think::nono:
 

Back
Top