?info:DIZANJE CENA ZA SAMOFINANSIRANJE NA PRAVNOM BG

crazysquirrel

Početnik
Poruka
20
znaci iskreno me zanima posto je sada cena za samofinansirajuce na pravnom u beogradu 85000(a bila je 60000-65) a receno nam je da su u tu cenu uracunati i udzbenici i pravo polaganja ispita 3 puta, da li postoji ikakva sansa da se ja 'odreknem' tih udbenika (tj. da je to uslovno) u cilju manjeg placanja ili smo jednostavno opet odrani za pare...
bonus sto svaki provesor trazi dr knjigu pa sta zapadne.gde je tu pravda???:rtfm:
 
Па шта Вам је?:dontunderstand: Раде људи свој посао:super:... Увели нам Болоњу:idea: (сад је исто као да студирате било где у свету:rtfm:) е па господо, то мора да платите:mrgreen: Ако нећете... не морате ни да студирате:whistling:
ne mi moramo da placamo njihova putovanja,jer kako jadni ljudi da kupe sinu dzip ili 'izlet'
na nekom trecem kontinentu.sto se tice knjiga i bolonje ja kolko znam svaki profesor trazi
znanje iz svoje knjige(kao na poslovnoj),to znaci jos para(i da,ko sto rekoh da knjige mogu da nabavim sama)i sta mi znaci ta bolonja ako ne mogu da radim u svetu sa pravnom diplomom(za razliku od ekonomskog..):thumbdown:
za kraj,cini mi se da bolonja podrazumeva ne placanje ispita ispod stola, i bolje ophodjenje profesora ,al daleko smo mi od toga...:o
 

Back
Top