Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

Da li je nekome poznata mini serija koja se emitovala na prvom programu RTVojvodine za vreme bombardovanja?
Radnja je smestena u Kvebek, 19.vek mislim, Englezi u borbi sa lokalnim stanovnistvom , ljubav starosedeocke devojke i engleskog oficira, rat...
Par puta je reprizirana, ali ne prethodnih, recimo, 5-6 godina. :)
Bas ce me obradovati ako je neko gledao...
 
Da li neko zna u kojoj sceni filma Lepota poroka se pojavljuje Zarko Laushevic??Na shpici pishe da glumi u filmu,sto puta sam gledala film i nisam provalila u kojoj sceni se pojavljuje!?Ako neko zna neka postavi tu scenu.Unapred hvala.


na 17 min 45 sec od početka klipa, u pozadini naslonjen uz stub, puši cigaretu ;) Prilazi mu Mima Karadžić i pita ga gde je Žoržova kuća.
 
Da li je nekome poznata mini serija koja se emitovala na prvom programu RTVojvodine za vreme bombardovanja?
Radnja je smestena u Kvebek, 19.vek mislim, Englezi u borbi sa lokalnim stanovnistvom , ljubav starosedeocke devojke i engleskog oficira, rat...
Par puta je reprizirana, ali ne prethodnih, recimo, 5-6 godina. :)
Bas ce me obradovati ako je neko gledao...

Radi se o seriji Marguerite Volant! bozavam tu seriju, nadam se da sam ti pomogla :)
 
Da li se neko seca horor serije koja se emitovala 90ih godina, u kojoj se radi o tome da devojka spaljuje neke lutke u kuci, ne secam se vise nicega, ali znam sigurno da nije americka serija?

Da li neko zna mozda engl.prevod filma "Ubij bliznjeg svoga", horor 80ih ili 90ih u kome bakica bezi iz ludnice i pocinje daterorise svoju porodicu? Unapred zahvalna.
 
E ovako,film pocinje tako sto neka novinarka ulazi u mercedesa(ima crveni kisobran mislim) i to je u toku predizborne kampanje u Rusiji.
Mislim da se jedan od glumaca preziva Romanov ili Rangelov(u filmu)...Desavaju se neka ubistva snajperima i on namesta afere(seks) protivkandidatima...Na kraju on u limuzini krece negde i kaze vozacu "vozi nazad"(tako nesto) i ovaj okrene i vozi nazad.Onda se nadje u masi ljudi i kola mu udje novinarka(scena sa pocetka) i on ode negde.:D To je sve cega sam mogao da se setim.Film je bio na RTS 1 pre 3,4,5,6 godina...
 
100 godina da mi zivis, ako zelis i vise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne mozes da zamislis moju srecu kad sam procitala odgovor.
Ne znam sta nisam pokusala, i sa tv programima iz tog perioda, pa listinge svih i francuskih i kanadskih serija...
Hvala, ali to je malo reci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
100 godina da mi zivis, ako zelis i vise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne mozes da zamislis moju srecu kad sam procitala odgovor.
Ne znam sta nisam pokusala, i sa tv programima iz tog perioda, pa listinge svih i francuskih i kanadskih serija...
Hvala, ali to je malo reci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma nema na cemu! Uzivaj u seriji, meni je jedna od omiljenih! pozdrav :)
 
Hteo bih da pitam u vezi jedne americke serije koja se davno prikazivala na trećem kanalu u okviru programa “noć i dan” ,ko je to gledao sigurno se seca te emisije u okviru koje su se emitovale neke serije i filmovi!!!Rec je o seriji koja se prikazivala u 1990-toj godini u okviru tog programa,a radnja je ova:romanticna veza izmedju dvoje engleza tj.muskarca i zene oni se nalaze u Kini to je uoci II svetskog rata upitanju su kasne 30-te godine kada je deo Kine bio pod Engleskom vlascu ili tako nesto, znam da je u pitanju neka Engleska porodica na nekom luksuznom imanju znam da se ta zena u toj seriji zvala Dzuli,tu je cini mi se bio upleten i jedan Japanac u njihovu vezu,pa kad je Japan napao Kinu znam da se ta porodica nasla u vihoru rata i da je taj muskarac englez se pridruzio Engleskoj vojsci,a da je ovaj Japanac bio na suprotnoj strani,tj. u Japanskoj vojsci,pa kao on zarobi tu porodicu sa tom zenom i kao sveti im se zbog toga sto je otisla sa tim Englezom,a ovaj Englez kao pokusava da ih oslobodi i ratuje protiv tih Japanaca,to su samo neke epizode te serije koje se ja secam,ako je neko gledao 1990-te taj program “noc i dan” sigurno se seca da se jedna takva serija dugo prikazivala u okviru tog programa!!!!

Da nije možda ovo: The Ginger Tree - Đumbirovo drvo?
 
E ovako,film pocinje tako sto neka novinarka ulazi u mercedesa(ima crveni kisobran mislim) i to je u toku predizborne kampanje u Rusiji.
Mislim da se jedan od glumaca preziva Romanov ili Rangelov(u filmu)...Desavaju se neka ubistva snajperima i on namesta afere(seks) protivkandidatima...Na kraju on u limuzini krece negde i kaze vozacu "vozi nazad"(tako nesto) i ovaj okrene i vozi nazad.Onda se nadje u masi ljudi i kola mu udje novinarka(scena sa pocetka) i on ode negde.:D To je sve cega sam mogao da se setim.Film je bio na RTS 1 pre 3,4,5,6 godina...

Jel zna neko,mislim da je bio pre 2-3 godine na RTS-u...
 
Nešto mi palo na pamet, al' ne mogu nikako da se setim naziva serije, koja je pre izvesnog vremena išla na TV Avali, počinjala je oko 23h, tada su još prikazivali i onu ''SMS'', mislim da je ova zamenila ''Rejmonda'', uglavnom priča se vrti oko porodice, muž, žena, dvoje dece (sin i ćerka), američki je sitkom...
 

Back
Top