"Join the club"

djidjo:
Vidim, polako se okupljamo.
Uzgred, zahvaljujem se MrX-u na ponuđenoj funkciji, ali ga podsećam da sam još pri osnivanju kluba bio izričito zahtevan samo prema klupskoj karti broj 1.
Rano je još da se dele odlikovanja, ima još da se naradimo i nasavetujemo.

Dobro onda ostajes clan No1,ja sam mislio da te malo motivisem pa nisam video drugog nacina i eto...
 
Ruža:
Čao, drugari! Evo i mene! Bila u lovu noćas, pa je to bio razlog mog odlaska.Macan-lovina je bio sasvim zadovoljavajuć,mada meni nikad dosta! Moraću da nabavim delfina/vibrator/.TO radi non stop,malo je,mogu se šetati i iz dzepa upravljati brzinama...Pa,kad je macan jadan istrošen, ja onda Dlfinče navučem.Naravno,onda nastavim sa kućnim radinostima, biznisom,... :D

Koliko bih ti samo trbalo para za baterije,dali bi mogla da izdrzis to finansijski?
 
Ovo dvoje, ako će da se ukucavaju jedno drugom, neka idu na ona traži ili on traži i neka se tamo kuckaju do mile volje. Vreme je da se uozbiljimo inače nam ni apatekarka, a pogotovo njen muž neće noćas doći.
Ja znam, komšo, a i Ružo, da bi vas dvoje kuckali sa iste tastature.
 
komsija:
Ne brini djidjo.Docice apotekarka 100%.Samo da promesa lekove dok je muz snima. Sinoc su me stvarno dirnuli kako se brane medjusobno.To je zaista retko.
Je si li ti pročitao ressume sinoćne seanse. Koji andrak sam se ja jutros mučio i celu noć smišljao.
I kad bi samo znao kada sam zaspao i kako.
 
komsija:
Ruža:
Komšija a ako tebe žena bude branila od mene?Nemoj da ti rasturim brak.Jadna dečica onda.
Ma skontao sam ja jos sinoc , samo sam pokusavao da ti odolim. Ali ne ide, to je jace od mene. Moja zena je savremena,uostalom bice ti zahvalna :)
Znam ja takve.Prošla sam svašta svi se zaljube i ostave ženu.Baš će biti zahvalna, moraće da nađe novog da je podmiri. Kad te ja ukuckam ima da budeš ko da su ti stavili pet muzilica a ne jednu pipu.
 
Ruža:
komsija:
Ruža:
Komšija a ako tebe žena bude branila od mene?Nemoj da ti rasturim brak.Jadna dečica onda.
Ma skontao sam ja jos sinoc , samo sam pokusavao da ti odolim. Ali ne ide, to je jace od mene. Moja zena je savremena,uostalom bice ti zahvalna :)
Znam ja takve.Prošla sam svašta svi se zaljube i ostave ženu.Baš će biti zahvalna, moraće da nađe novog da je podmiri. Kad te ja ukuckam ima da budeš ko da su ti stavili pet muzilica a ne jednu pipu.
Ma nisam takav,stvarno. Obicno polude za mnom pa moram da bezim. Ali kad vec pretis mmmmmmmmm :)
 
Komšo, ajde brate ti si sa apatekarkom na ti. Daj da vrati onu prvu slikicu. Taman sam hteo da je skinem na tapetlu mog računara, kad joj muž turi ovu. A za to si ti krivac, i nemoj da probaš da ne iskoristiš svoj uticaj.
 

Back
Top