Kako kanalisete svoj bes?

Loo

Zainteresovan član
Poruka
341
Dakle, na koji nacin uspevate da se smirite i da ne iskaljujete svoj bes ili nervozu na drugima (posebno ne na onima koji to ne zasluzuju)? Meni to bas i ne ide, ali trudim se.... Pocinjem da se bavim sportom, pa se nadam da cu na taj nacin izbaciti negativnu energiju, nervozu itd....
Kako to funkcionise kod vas?
 
pa da... standardno, pretpostvljam da svi to radimo..... i sto je najgore posle se kajem kad se tako ispraznim na nekog ko mi nije nista skrivio... :( e bas zato sam resila da se malo smirim, tj da naucim kako da se smirim! ima li smirenih osoba da nas malo posavetuju na koji nacin ostaju mirne?
 
Dakle, na koji nacin uspevate da se smirite i da ne iskaljujete svoj bes ili nervozu na drugima (posebno ne na onima koji to ne zasluzuju)? Meni to bas i ne ide, ali trudim se.... Pocinjem da se bavim sportom, pa se nadam da cu na taj nacin izbaciti negativnu energiju, nervozu itd....
Kako to funkcionise kod vas?

zakljucam se u sobu + metal muzika + skacem + vristim
:heart:



anicat21.gif
 
da...... neke osobe skuplaju bes u sebi
i posle kad polude....poludeli su.....
ja sam pre bila jako smirena u bilo kojoj situaciji ali sad sam drugacija.....
______________________________________________________________

e i ja isto... sad vise ne mogu da cutim, vec planem odmah pa kud puklo da puklo! cista impulsivnost. I posle se kajem sto je najgore jer znam da nije potrebno dizati galamu radi nekih nepotrebnih stvari. Kod mene je prosto sve bitno, sve me pogadja, i sve me se tice... a ne bi trebalo da je tako. Prosto treba biti 'cool' za neke stvari, ali mi ne uspeva...
 
pre neki dan kad sam se vratila sa exqrzije, doshla baba da me pita kako mi je, a meni tad bash drugarica poslala poruku, a baba mi neshto pricha... kad sam se ja prodrala na babu zato shto pricha, znachi... pochela sam da je spujem, ovo,ono... ona se okrene i ode... a posle bilo mi tolko zhao, jadna zhena nishta nije skrivila...
 
Dakle, na koji nacin uspevate da se smirite i da ne iskaljujete svoj bes ili nervozu na drugima (posebno ne na onima koji to ne zasluzuju)? Meni to bas i ne ide, ali trudim se.... Pocinjem da se bavim sportom, pa se nadam da cu na taj nacin izbaciti negativnu energiju, nervozu itd....
Kako to funkcionise kod vas?

Lose, ko je kriv za moj bes cuce me... jer pucam ako ne izbacim taj bes... uuuffffffffffffffffff...:mad::mad::mad::mad::mad:
 
pre neki dan kad sam se vratila sa exqrzije, doshla baba da me pita kako mi je, a meni tad bash drugarica poslala poruku, a baba mi neshto pricha... kad sam se ja prodrala na babu zato shto pricha, znachi... pochela sam da je spujem, ovo,ono... ona se okrene i ode... a posle bilo mi tolko zhao, jadna zhena nishta nije skrivila...

pa da, upravo to... jadni drugi ljudi ali i mi, bezveze iznerviras i sebe i druge
 
da, da, ja mislim isto da je to najbolji nacin; sport; zato resih da i ja pocnem; steta sto sam zensko pa nisam za box, ali to mora da je odlicno!


postoji ženski box i kažu da je extra baš za izbacivanje negativne energije ili besa, kako
god da to nazoveš....znači eto ti usput ćeš još i da dovedes svoje telo u extra formu..pa
jednim udarcem rešiš više problema, a može i plivanje....ali ne brčkanje u bazenu ili femkanje oko bazena...nego baš onako zadaš sebi da isplivaš, 2,3 do 5 dužina bazena i kad izađeš sve ti lepo i osećaš se super.....a takođe nisi više nabijena negativnom energinom i opet sređuješ i telo...pa šta bi još bolje od toga......:D:D:D;);):super:
 
kanalishem ga odlichno... ako nemam priliku da se izvrishtim na tog nekog ko mi je digao pritisak, udavim nekog drugog prichajuci mu o tom nekom ili tom nechem shto me izbacilo iz takta, i udarim veliko spremanje po kuci, ili se na poslu razradim samo tako...:D:lol:
 
Zadrzavam,iskuliram i u principu se jako retko svadjam.Al' kad se to desi ne gledam gde udaram...rechima :l
To vazi za verbalne sukobe a ovako kad sam nezadovoljna ili besna 'bez razloga' shetam,shetam,shetam ili pricham sa nekim ili slusham muziku i crtam(antitalenat,al' volEm).Mada je ovo onda vishe 'kako podizete raspolozenje'?Blah...
 
Poslednja izmena:

Back
Top