Trebalo je 8 godina....

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
da se u zastavu ulozi skoro milijardu €,kako to sada,posle priznavanja nezavisnosti kosova,zar nije moglo pre?sa koliko će jos para da nas kupe da se odreknemo kosova?
sta je sledeće ulaganje i uspeh radraganih demokrata i dinkića?
 
danas dinkic najavio da ce do 2009 da smanji porez na uvoz automobila 10% :lol:

isto kao sto su lagali za preregistraciju crnogoraca na proslim izborima lazu i sa ovim :)

ako im ovaj narod i opet ukaze poverenje i padne na njihove providne lazi onda zaista ne zasluzuje b olje....
 
danas dinkic najavio da ce do 2009 da smanji porez na uvoz automobila 10% :lol:

isto kao sto su lagali za preregistraciju crnogoraca na proslim izborima lazu i sa ovim :)

ako im ovaj narod i opet ukaze poverenje i padne na njihove providne lazi onda zaista ne zasluzuje b olje....

Jaaaooo neee kud to spomenu sad ce Sarge da odlepi i da nam ponovo zapocne svoju tuznu pricu
 
Jaaaooo neee kud to spomenu sad ce Sarge da odlepi i da nam ponovo zapocne svoju tuznu pricu

al ocito je da je sto se priblizava dan izbora dinkicu najveca frka od svih :lol:

ne prodje dan jedan da ne izbaci neko novo grandiozno obecanje :lol:

ja mislim da ce 2 minuta pred izbornu cutnju svim biracima da obeca besplatan sex sa svojom zenom ako glasaju za njegovu stranku :rotf:


al apropo ovog sa smanjenjem poreza, postavlja se pitanje sta ga je dosad sprecavalo da uradi tako nesto :)
 
da se u zastavu ulozi skoro milijardu €,kako to sada,posle priznavanja nezavisnosti kosova,zar nije moglo pre?sa koliko će jos para da nas kupe da se odreknemo kosova?
sta je sledeće ulaganje i uspeh radraganih demokrata i dinkića?

Brate, ušo fijat u zastavu!! (još šesdeset i neke sa čak DVA nova modela - FIKUS i STOJADIN)
(ovo je ko i ono "Bugari su ušli u Sofiju")
 
Dinkić mi uoči svakih izbora sve više liči na Šojića iz Tesne kože... Sve same delegacije sa svih meridijana borave kod njega... Evo sjutra kol'ko je ima sastanak sa predstavnicima mercedesa, preksjutra stiže delegacija iz Singapura i tako svaki dan do 11-og. a poslije 11-og. stara priča, pojeo vuk magarca...
 
Dinkić mi uoči svakih izbora sve više liči na Šojića iz Tesne kože... Sve same delegacije sa svih meridijana borave kod njega... Evo sjutra kol'ko je ima sastanak sa predstavnicima mercedesa, preksjutra stiže delegacija iz Singapura i tako svaki dan do 11-og. a poslije 11-og. stara priča, pojeo vuk magarca...
yugo9gs.jpg

:mrgreen:
 
Pa, kako nisi video na onom letećem taxiju, što ga Brus vozi, Zastavin znak?:lol:

zamisli vozis leteci yugo model iz 3852 godine i upadnes u oblak kise, ovlazi ti se razvodna kapa i on se ugasi na nekih 10km visine :mrgreen:

mislim ko na ove sadasnje sto kad udju u vecu baru im se ovlazi razvodna kapa pa onda ne moze da upali vise pa moraju da nose fen na baterije u kolima da mogu da je osuse :lol:
 
Grešiš. "Umri muški"

peti element sa milom jovovic srBkinjom od oca srBina iz Crne Gore je naucno fantastican i tamo nije bilo nikakvog yuga sem ako ti nisi video neku verziju Yuga za 3852. godinu :mrgreen:

Dobro Markovac evo Donqihote me je ispravio i neizmjerno sam mu zahvlan na tome, ne zbog sebe no zbog tebe... :mrgreen:

Off topic: Oba filma su sra_nje

On topic: Šta je sa onim fabrikama aviona galeb i jastreb? Trebalo bi opet raspisat nove izbore odma sad u junu. Možda airbus bude zainteresovan da uloži koju milijardicu u modernizaciju... :mrgreen:
Eh da i da ne zaboravim fabriku prikolica UTVA, pred septembarske izbore će vjerovatno bit' dio Schwarzmüller grupe...
 
da se u zastavu ulozi skoro milijardu €,kako to sada,posle priznavanja nezavisnosti kosova,zar nije moglo pre?sa koliko će jos para da nas kupe da se odreknemo kosova?
sta je sledeće ulaganje i uspeh radraganih demokrata i dinkića?

Sarge,bole Fiat-a racku za Kosovo!Samo su čekali da napravimo nekakav ugovor sa Evropom,samo da ne bi bilo carina,jer kao što znaš ti automobili će da se izvoze uglavnom
na Evropsko tržište!
 

Back
Top