Da li da brinem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

miss23

Početnik
Poruka
4
Cao svima!
Ovako stoje stvari.
Udana sam vec skoro 3 god,imamo sina od 19 mes.Nisam se dugo zabavljala sa muzem pre braka,nekih 7mes.
Sad stvar je malo delikatna ali ovde mi je lakse pitat nego nekog poznatog.
Seks nam je otpocetka bio onako dobar ali ne bas ono super.Nesto se osetilo da fali da nije to to i bilo je malo redje od strane mog muza vise...
Nedavno dok smo spavali neprimetno u toku seksa je on poceo da prica tipa"jel ti se svidja dok te *ebem,jesi ti *urva,hoces grupnjak i tako to i vidim da ga to bas pali i tek se tada u potpunosti opusti i dozivi pravi uzitak...
Malo mi je neugodno pricati o tome jer ja nisam ranije nikad imala to iskustvo ali iskreno da kazem nesmeta mi.
On je od tada maltene drugi covek u seksu i nas odnos se puno poboljsao.
Ranije se osetilo neko zatezanje i nervoza a sad je puno opustenije i nekako bolje uopste nas odnos.
E sad ja se malo brinem tj pitam se zasto ga bas to pali,da nije malo dublje to neki problem u njemu da nema neke opsesije??
Da li neko ima slicna iskustva ili nekakav savet bilo sta?
Necu da pricam sa njim o tome jer imam osecaj da ce se tek onda povuc u sebe i postidit pa cu napravit jos gore ili??
 
Nedavno dok smo spavali neprimetno u toku seksa je on poceo da prica tipa"jel ti se svidja dok te *ebem,jesi ti *urva,hoces grupnjak i tako to i vidim da ga to bas pali i tek se tada u potpunosti opusti i dozivi pravi uzitak...
Malo mi je neugodno pricati o tome jer ja nisam ranije nikad imala to iskustvo ali iskreno da kazem nesmeta mi.

Ne moras da brines... ;)
 
Cao svima!
Ovako stoje stvari.
Udana sam vec skoro 3 god,imamo sina od 19 mes.Nisam se dugo zabavljala sa muzem pre braka,nekih 7mes.
Sad stvar je malo delikatna ali ovde mi je lakse pitat nego nekog poznatog.
Seks nam je otpocetka bio onako dobar ali ne bas ono super.Nesto se osetilo da fali da nije to to i bilo je malo redje od strane mog muza vise...
Nedavno dok smo spavali neprimetno u toku seksa je on poceo da prica tipa"jel ti se svidja dok te *ebem,jesi ti *urva,hoces grupnjak i tako to i vidim da ga to bas pali i tek se tada u potpunosti opusti i dozivi pravi uzitak...
Malo mi je neugodno pricati o tome jer ja nisam ranije nikad imala to iskustvo ali iskreno da kazem nesmeta mi.
On je od tada maltene drugi covek u seksu i nas odnos se puno poboljsao.
Ranije se osetilo neko zatezanje i nervoza a sad je puno opustenije i nekako bolje uopste nas odnos.
E sad ja se malo brinem tj pitam se zasto ga bas to pali,da nije malo dublje to neki problem u njemu da nema neke opsesije??
Da li neko ima slicna iskustva ili nekakav savet bilo sta?
Necu da pricam sa njim o tome jer imam osecaj da ce se tek onda povuc u sebe i postidit pa cu napravit jos gore ili??

to nije nikakav dublji ni plici problem to je u potpunosti normalno.to ga pali i nije usamljen slucaj.that's it.samo uzivaj.
 
Samo mu raspaljujes mastu sto je dobra stvar kako i ti sama primecujes. Sad je drugo pitanje da li bi on stvarno zeleo neki grupnjak ili ga samo pali ideja i radi masta 300 na sat. Naravno da treba da ste slobodni da mastate o cemu god vas pali.
 
jel ti se svidja dok te *ebem,jesi ti *urva,hoces grupnjak

Ma jok..zasto da joj ne preporucimo jos neke reci cisto da unaprede sex..pardon..''vodjenje ljubavi''.tako to obicno zene nazivaju..'drolja'..ajde dodajte i vi ponesto..a takodje nek mu ona predlozi da im se u grupnjaku pridruzi jos 1 muskarac sa vecom kitom od njegove.
 
Cao svima!
Ovako stoje stvari.
Udana sam vec skoro 3 god,imamo sina od 19 mes.Nisam se dugo zabavljala sa muzem pre braka,nekih 7mes.
Sad stvar je malo delikatna ali ovde mi je lakse pitat nego nekog poznatog.
Seks nam je otpocetka bio onako dobar ali ne bas ono super.Nesto se osetilo da fali da nije to to i bilo je malo redje od strane mog muza vise...
Nedavno dok smo spavali neprimetno u toku seksa je on poceo da prica tipa"jel ti se svidja dok te *ebem,jesi ti *urva,hoces grupnjak i tako to i vidim da ga to bas pali i tek se tada u potpunosti opusti i dozivi pravi uzitak...
Malo mi je neugodno pricati o tome jer ja nisam ranije nikad imala to iskustvo ali iskreno da kazem nesmeta mi.
On je od tada maltene drugi covek u seksu i nas odnos se puno poboljsao.
Ranije se osetilo neko zatezanje i nervoza a sad je puno opustenije i nekako bolje uopste nas odnos.
E sad ja se malo brinem tj pitam se zasto ga bas to pali,da nije malo dublje to neki problem u njemu da nema neke opsesije??
Da li neko ima slicna iskustva ili nekakav savet bilo sta?
Necu da pricam sa njim o tome jer imam osecaj da ce se tek onda povuc u sebe i postidit pa cu napravit jos gore ili??

da li te tebi bezveze kada ti to prica? ne bi trebalo da ti bude,cak sei ti ukljuci u te price. i ti cesotkriti neke novedimenzije seksa.
 
Ma jok..zasto da joj ne preporucimo jos neke reci cisto da unaprede sex..pardon..''vodjenje ljubavi''.tako to obicno zene nazivaju..'drolja'..ajde dodajte i vi ponesto..a takodje nek mu ona predlozi da im se u grupnjaku pridruzi jos 1 muskarac sa vecom kitom od njegove.


''Налазим да је твој полни орган изванредан!''
'''Веома ми се допада начин на који упражњаваш орални секс!''
''Величина твог полног уда је импозантна!''
''Фантастична си када кохабитирамо!''
 
Pa možda sam nemaštovita i bukva ali meni je to bez veze...kao cutao tri godine i krio to što voli a onda odjednom progovorio ...I to tako lijepo i pametno i seksi i zaštitnički i nježno prosto da pomislimo da ćeš i ti uskoro biti jedna od onih što plaču posle seksa ali iz poznatih i "opravdanih " razloga:razz:
Sve sve ali "želiš li grupnjak":shock:
 
Ma jok..zasto da joj ne preporucimo jos neke reci cisto da unaprede sex..pardon..''vodjenje ljubavi''.tako to obicno zene nazivaju..'drolja'..ajde dodajte i vi ponesto..a takodje nek mu ona predlozi da im se u grupnjaku pridruzi jos 1 muskarac sa vecom kitom od njegove.

george,george, što si to danas prost i ne paziš na riječnik a trebao bi pa danas ti je forumski imendan...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top