Duhovi ili vanzemaljci

U šta više verujete?

  • duhovi to smo mi

  • ova planeta nas uništi

  • verujem u lidera svoje stranke - on sve zna

  • samo jedna knjiga nudi odgovor na sve ovo!

  • verujem baba Smiljani - sve pogadja!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nisam mogao da ne primetim ali odgovor u anketi ne treba da glasi "ova planeta nas uništi".
Nije planeta uništila nas, već smo mi uništili planetu. Inače ja verujem da postoji život na nekoj drugoj planeti jer mi je nelogično da u celom univerzumu postoji život samo na zemlji. Sa druge strane u duhove ne verujem uopšte.
 
Ja verujem da sve postoje duhovi i vanzeamljci i ko zna koliko ne poznatih i neidentifikovanih razlicitih oblika energija i dimenzija...u kojima se nesto desava.
mislima ko hocete pa i atomi imaju neki "zivot" i cestice koje lete i ona prasina je deo necega.
Mozda nemju neku narocitu svrhu postojanja ali postoje...jednostavno...:eek:
 
Misterija krugova u žitu je rešena pre nekoliko godina...
E, to me je uvek interesovalo. Bila bih ti zahvalna ako bi hteo da mi pojasnis...
@Almsivi, a da nam i ti malo pojasnis, kako znas da " oni " tebe posmatraju, i imas li za te tvije brojne, za mene besmislene, tvrdnje makar jedan valjan dokaz?
Da odgovorim na anketu, ako se to tako moze nazvati posto ponudjeni odgovori nemaju veze sa pitanjem. U duhove ne verujem. Kao klinka sam verovala u sve, i u duhove, i u vanzemaljce, i u vestice i u ... ma u sve. Sada kako sam malo porazmislila tintarom shvatila sam da su to price za malu decu. Sto se tice vanzemaljaca... Mislim da negde u vasioni sigurno postoje oblici zivota, koji mozda nisu ni nalik malim zelenim iz Dosijea X.
 
E, vanzemaljci ne diraju ljude koji su duhovno ne-napredni. Takvi ljudi zive svojim zivotima, i imaju svoj
posao, kola, bliskih itd. Tj Reptili, jer su oni glavni manipulanti. Svako ko placa porez oni si uzimaju od
toga, pa placam i ja porez, to da, niko ne pobeze od toga. Ali se zato covek ne mora zamlacivati
sa poslom, velikom zaradom, kucom, kolima. Vec radije da se pozabavi svojom dusom, 'I' telom.

Kada neko malo vise uzapreduje duhovno, onda se u njegov zivot petljaju i Reptili. Dakle, :D , vi ste vecinom
u sigurnosnoj zoni. Ja polako prekoracujem granice, i vec me nadgledaju.. To se oseti, mirise.

Nema potrebe da neko u to veruje pre nego sto se upusti u Ezoteriju ili duhovno istrazivanje.

A Reptili su naravno stvorili SISTEM, po kojem ljudi od rodjenja su uceni skepticizmu, i pogledu
samo onom sto se vidi na 2-3 metra. Meni je to ocigledno, steta sto su 95% ljudi toliko uronjeni u tom
sistemu, da jednostavno metaforicki receno, "ne vide prst pred okom!".

Valjda ce biti nekih promena 2012 godine.
AL JE OVAJ PUKOOOOOOOO!!!NADGLEDAJU GA,XE XE,COVECE PALI U LAZU!
 
eve ga vanzemaljac:cool:

avatar49404_2.gif
 
Duhovi su ionako u nama, a "vanzemaljci" su samo sinonimi za ljude koji nisu mediokriteti. Kao takvi postoje i jedni i drugi.:)
Ja ti skidam kapu za ovo :klap::kpozdrav:
Ne znam da li postoje vanzemaljci ali mislim da nije namesteno - onaj novinar kad je vodio emisiju i pojavi se leteci tanjir ima na youtubu u Bosni i ja sam isto video nesto stvarno,e sad ne znam vise sta je to, kvadratnog oblika tanjir sa kruznom kupolom svetlelo je unutra i letelo je na jedno 30m visine, znaci nisko ,zanemeo sam se kad sam ga video
mislio sam da me neko zaje...va,eto
 
Poslednja izmena:

Back
Top