Sta uciniti:Uzeti ili Ostaviti

Da zavrsimo temu .
Posto iskreno nehajem za misljenje svih vas.Na osnovu onoga sto cu napisati mozete posle ovoga protumaciti moju odluku kako zelite.A i posto ocekujem gomoli psovki i uvreda.Unapred cu se ograditi od bilo kakvih odgovora na uvredljive komentare.
Naime na veceru smo malo okasnili.Jer ja i moja supruga smo imali nevidjenu potrebu da se podovatamo u autu na putu do restorana.I tako posle kratkog ali sklatgog cina.Nas dvoje onako oznojeni i zaguljeni nismo imali vremena da se vratimo i tusiramo .Jer Teneikos je covek koji ocigledno nevoli da oteze.Pa smo se malo u holu restorana doveli u red.Ali ocigledno nedovoljno da svi nebi primetili neke tragcice na mojim pantalonama i njenoj haljinici.
Vecera je provedena u opustenoj atmosferi.Njegova supruga Dora tipicna Svabica.Plava i malo punacka.Ipak je primerak zene koja istancanim ukusom za odabir garderobe moze podgrejati mastu svakog muskarca.Ali zato moj sef je izgledao vise nego privlacno.Sto je moja supruga u jednom trenutku iskoristila da mi sapne.Da sam lud ako takvog tipa odbijem.
Hm.
Nije njoj do mene.Njoj je da preko mene dodje do njega.Ali neka.Zna ona sta valja.
Oko pola 12 njih dve odlaze u neki striptiz klub.Kaze da je se ludo provela.
A nas dvojica odvalimo jos jednu flasu vina.Povrh onih 5-6 koliko smo vec popili.I polako krenemo da se teturamo do auta.
Jedino sto je se desilo te veceri je to.Da je on rekao da zaista ima zelju da proba sex sa muskarcom.I da jedino ja kao muskarac mogu doci u obzir.Zasto? Neznam.
Ipak onako pijan nekako ga odvezem kuci.I ostavim na pragu.Pozeleo je da me zagrli prijateljski.I Ja sam mu uzvrati.To je sve.
Sutradan se nije pojavio na poslu.Dali zbog mamurluka ili sramote neznam.
Ali danas je bio u firmi i pokusao je da izbegne susret samnom.Naravno ja koji stvari nikada neostavljam nedovrsenim ladno udjem u njegovu kancelariju.
I pitam ga dali se seca sta je predlozio pretproslu noc.Na to je pocrveneo ali je tvrdio da se neseca nicega.Naravno podsetio sam ga od reci do reci.Nasta je on samo crveneo i izgubljeno gledao.Kao da neveruje u to sto pricam.Ipak kada sam ga upitao dali mu se vraca svest vezano za te reci.Nesigurno je promuca,nesto sto je nalikovalo na da.Prisao sam mu i spustio se na visinu njegovog lica.Doduse zeleo sam nesto drugo uciniti sto nije imalo veze sa mojim postupkom.I najednostavnije kao da to stalno cinim poljubio sam ga u usta.I pre nego sto mi se razbistrilo u glavi shvatio sam da sam u svojoj kancelariji.Izasao sam iz kancelarije i konfuzno dosao kuci ranije nego sto je trebalo.
Dali je pametan ili los potez neznam.Ali osecao sam potrebu za tim.I da to nisam ucinio znam da bi se izrodio bunt u meni dok nepoludim i opet neucinim to sto sam zeleo.Iskreno nehajem.Jer i dosada sam imao slicnih iskustava.Ali ovo me je dotaklo na neki poseban neopisiv nacin.
Pozdrav svima.
 
Bustura u redu ti i tvoja zena, liberalni, svedski nastrojeni sve je to uk mogu da prihvatim i razumem, ali da se kresnes sa sefom daj, mislim malo je pateticno u stvari sada vise uopste ne mogu da razumem, hm, ti bas zivis zivot, doduse nisam imao nikada potrebu za upoznavanjem takvog nacina zivota, ali ako si Ti srecan i to te ispunjava, to je u redu, to je tvoj zivot.
 
Gazdarica:
Ej, Marsi, volim te zato sto si iskren prema sebi...
A to, malo ljudi jeste...

Ma jesam.I previse.Verovatno zato stalno i lutam.I trazim u nekim stvarima ideale.Koji ce me jednom uciniti srecnim.Ali uvek pronadjem samo jos vise razloga da osetim tugu.
I kao sto jedna zena za mene rece da cu biti glumac kada porastem.Bila je u pravu.Ceo ovaj zivot je kopija zivota i jedna velika gluma.Koja je napravila totalnu konfuziju u mojoj glavi.I vise neznam sta je pravo a sta lazno.
 
Bustra, pazi ti da tebe na kraju ne zguze :D :P

Ozbiljno, moras imati u vidu da je tu on bog i batina, a ti pocetnik. Ako ga, iz bilo kojeg razloga, uhvati griza savijesti ili bilo kakvi drugi negativni osjecaji, onda bi ti se moglo desiti da se na kraju sve slomije od tebe, i da ti ispadnes zrtveni jarac.
Navaljivanje na sefa koji nije probao ranije, a pored toga je i u nedoumici mi pomalo lici na "cackanje mecke u 3,14cku"...
 
Nisi rekao...privlaci li te disa? Ako vec imas afiniteta a i zena se ne buni...sto da ne! Moze tu da pljusne dobra karijera (citaj kinta)! Da sam na tvom mestu (samo u slucaju da me privlaci) pristala bih ! Veruj da je meni neka HOT direktorka ponudila tako nesto ne bih se bunila! :wink: Samo napred!!!
 
FARMACEUT:
sada_vec_ozbiljan_momak:
zaista mi je drago zato sto sam neke stvari procitao... i drzim ti palceva (ko razume shvatice)

E,koliko pedera se namnoži,majko Božija....
A i Buštura....pa zar pored toliko pedera u Njemačkoj insistira da baš od šefa dobije....hm...unapređenje... :shock:

Nemoj druge ljude okarakterisati na nacin koji im ne pripada.To sto je on upucen na neke stvari kao i jos par ljudi na ovom forumu.Koji znaju istinu o meni i prave dublje razloge mojih postupaka.Nedaje tebi za pravo da ih vredjas.Ostavi njih po strani i sve uvrede koje imas uputi iskljucivo meni.
 
Bustura:
FARMACEUT:
sada_vec_ozbiljan_momak:
zaista mi je drago zato sto sam neke stvari procitao... i drzim ti palceva (ko razume shvatice)

E,koliko pedera se namnoži,majko Božija....
A i Buštura....pa zar pored toliko pedera u Njemačkoj insistira da baš od šefa dobije....hm...unapređenje... :shock:

Nemoj druge ljude okarakterisati na nacin koji im ne pripada.To sto je on upucen na neke stvari kao i jos par ljudi na ovom forumu.Koji znaju istinu o meni i prave dublje razloge mojih postupaka.Nedaje tebi za pravo da ih vredjas.Ostavi njih po strani i sve uvrede koje imas uputi iskljucivo meni.

Ma ne nisi me dobro razumio....Samo sam htio reći da upuštanje u intimne odnose sa šefom,bio on muško ili žensko,može ti se obiti o glavu kao bumerang...
Ajde, šta misliš on sutra ili prekosutra kada uđe u fazon sa tobom...i sve to traje....i onda jednoga dana ponovo se pojavi neko zanimljiv u njegovom životu...E,ti onda moraš da se izgubiš iz njegovog privatnog života,a pošto znaš i njegove intimne detalje učinit će sve da te odstrani i iz firme, ma koliko ti bio iskren i predan poslu...
Zato ti kao prijatelj SAVJETUJEM, napusti tu firmu,ili ukoliko nisi ušao u intimne odnose sa njime, nemoj ni sada...
nađi sebi nekog neeksponiranog dječka koji ti neće nauditi poslu, ukoliko se tvoja supruga slaže sa time...Pozdrav, Buštura... :D
 
FARMACEUT:
sada_vec_ozbiljan_momak:
zaista mi je drago zato sto sam neke stvari procitao... i drzim ti palceva (ko razume shvatice)

E,koliko pedera se namnoži,majko Božija....
A i Buštura....pa zar pored toliko pedera u Njemačkoj insistira da baš od šefa dobije....hm...unapređenje... :shock:
farmaceute, procitaj ko razume shvatice, nista nisi ni razumeo niti shvatio, evo javno da ti odgovorim nisam ni *****, ni bi orjentisan... zamolio bih te da ne budes toliko povrsan prema meni i prema drugim ljudima, probaj da razumes Busturu ja iskreno ne volim homoseksualce, ali volim lezbejke da li sam i ja ***** i nekom smislu? ako tako razmisljam
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
FARMACEUT:
sada_vec_ozbiljan_momak:
zaista mi je drago zato sto sam neke stvari procitao... i drzim ti palceva (ko razume shvatice)

E,koliko pedera se namnoži,majko Božija....
A i Buštura....pa zar pored toliko pedera u Njemačkoj insistira da baš od šefa dobije....hm...unapređenje... :shock:
farmaceute, procitaj ko razume shvatice, nista nisi ni razumeo niti shvatio, evo javno da ti odgovorim nisam ni *****, ni bi orjentisan... zamolio bih te da ne budes toliko povrsan prema meni i prema drugim ljudima, probaj da razumes Busturu ja iskreno ne volim homoseksualce, ali volim lezbejke da li sam i ja ***** i nekom smislu? ako tako razmisljam

Ma nisi razumio,pročitaj gore moj post, i vidjet ćeš šta sam htio reći....Izvini ako sam te povrijedio...Pozdrav
 
Tražeći_ljubav:
sada_vec_ozbiljan_momak:
FARMACEUT:
sada_vec_ozbiljan_momak:
zaista mi je drago zato sto sam neke stvari procitao... i drzim ti palceva (ko razume shvatice)

E,koliko pedera se namnoži,majko Božija....
A i Buštura....pa zar pored toliko pedera u Njemačkoj insistira da baš od šefa dobije....hm...unapređenje... :shock:
farmaceute, procitaj ko razume shvatice, nista nisi ni razumeo niti shvatio, evo javno da ti odgovorim nisam ni *****, ni bi orjentisan... zamolio bih te da ne budes toliko povrsan prema meni i prema drugim ljudima, probaj da razumes Busturu ja iskreno ne volim homoseksualce, ali volim lezbejke da li sam i ja ***** i nekom smislu? ako tako razmisljam

Ma nisi razumio,pročitaj gore moj post, i vidjet ćeš šta sam htio reći....Izvini ako sam te povrijedio...Pozdrav
izvinjenje prihvaceno ... nego zasto se krijes pod nekoliko nickova?
 

Back
Top