Srbi trebaju da dozive katarzu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srbljanovcka je clanica LDP i kandidat za gradonacelnika BGa, Cvetkovic clan DS, a Protic je bivsi gradonacelnik BGa, ambasador u SAD, a mislim da trenutno nije ni u jednoj stranci, ali je blizak DSu!
Pisac,glumac i propali ambasador iz Baticeve stranke?!:mrgreen:
Veoma vazne osobe u svetskoj politici.........kako se samo nisam setio?!:idea:
LDP--to je partija onog malog cige Jovanovica sa komunisticko-revolucionarno-demagoskim parolama koje se slusaju samo uz teski dop,jel' sam pogodio?! :roll:
 
I ovako ćeš verovatno do 11. maja kada ćete opet jedva preći cenzus (ako ga uopšte pređete)...

Gordane

LDP-če

Piroćanče

P.S. promeni nick u Čedićevac jer nemate nikakvo pravo da tvrdite da ste naslednici Đinđićeve politike, s obzirom da postoji stranka koja je za to legitimna.
Uostalom da nije tako, verovatno bi i Ružica kao i majka Zorana Đinđića danas bile u LDP-u...
 
Protic je koliko znam clan Baticeve stranke.
А Батић је код Чеде;)

U svakom slucaju marginalci. To bi bilo kao da ja napravim emisiju o Americi i tu pozovem Remzi Klarka, Luisa Farakana, Lindona Larusa i Suzan Braunmiler da nam ispricaju o tome da Amerika treba da dozivi katarzu. Ukratko, debilizam najteze vrste.

и Роберта Каплана ....нашег обожаваоца.:lol:
 
Haha kako je smesan ovaj djindjicevac :lol:

E bas si humoristican. Pokusavas da provociras i da nam mantras ponavljanjem jedne te iste stvari u svojim postovima :lol:

E ima gi raznih od Pirot :)

Nego sto se nisi nazvao cedista? Djindjicevac ti ne pristaje, posebno posle ponovo obelodanjenog nestalog intervijua :lol:

Ajd, nek si ti nam ziv i zdrav i da nam se katarziras, lustriras i kastriras svaki dan ... ipak je Srbljanovicka rekla da tako treba a ako je ona rekla onda to ima obavezujuci karakter ako ni za kog drugog onda ima za tebe i ljdp :lol:

p.s. ajd jo sneku temu otvori.. slatko si me nasmejao .. tnx :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top