Jedini sa kim bi... ???? "mozda za 2 meseca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

1sek apsolutne iskrenosti

Obećava
Banovan
Poruka
74
Ako cura neda momcima pre nego sto veza dodje do 2-3 nedelje/meseca trajanja, i tako uvek, u kakvoj je tacno ona vrsti odnosa sa nekim sa kim se "smuvala" (sta znaci ta rec u ovom slucaju?) ali jos mu nije dala jer "misli da je rano", i kako ona da kaze nekome da je on... (ako mu je "verna" (sta uopste znaci ta rec u ovom slucaju?) jedini muskarac koga ona... sta? ili sa kim bi ona sta ? Ako kaze da joj je on momak sta uopste znaci ta rec u tom slucaju?

Moze reci ovako: "ja i on izlazimo..." ali ona izlazi i sa drugom, tako da sa time nista nije rekla, "mi nismo samo drugovi nego i simpatije", ali svako ima milion simpatija, i definitivno nema te veze ili braka u kome ti i neko osim partnera nije simpatican, "ja i on planiramo" sta planirate znate se nedovoljno za seks, a kamo li za planove...

kako cura da opise odnos sa muskarcem kojim je u "vezi" (sta uopste znaci ta rec u ovom slucaju?) ali mu jos nebi dala *****, ali nebi ni drugome nekome, i s l.

U tom slucaju bi "decko" znacilo "neko na cek listi da udje u pi.cku" ili sta?


Mogu li mi momci/devojke koji imaju neku "meru kad je rano a kad na vreme za seks u vezi" objasniti kako oni dozivljaju odnos sa nekim sa kim jos to nebi uradili jer je rano, ali ko im je lep i sladak, jer... ako takva cura kaze da joj je taj neko lep i sladak to ne znaci da je jedini, pa sladak joj je i dzordz kluni...
?
 
Ako cura neda momcima pre nego sto veza dodje do 2-3 nedelje/meseca trajanja, i tako uvek, u kakvoj je tacno ona vrsti odnosa sa nekim sa kim se "smuvala" (sta znaci ta rec u ovom slucaju?) ali jos mu nije dala jer "misli da je rano", i kako ona da kaze nekome da je on... (ako mu je "verna" (sta uopste znaci ta rec u ovom slucaju?) jedini muskarac koga ona... sta? ili sa kim bi ona sta ? Ako kaze da joj je on momak sta uopste znaci ta rec u tom slucaju?
?

chek malo... u pitanju je vishe mushkaraca sa kojima je u vezi i smuvana il jedan?
 
Moze reci ovako: "ja i on izlazimo..." ali ona izlazi i sa drugom, tako da sa time nista nije rekla, "mi nismo samo drugovi nego i simpatije", ali svako ima milion simpatija, i definitivno nema te veze ili braka u kome ti i neko osim partnera nije simpatican, "ja i on planiramo" sta planirate znate se nedovoljno za seks, a kamo li za planove...
?

da, moze tako reci uz dodatak "to je dechko s kojim izlazim" pa onda nema dileme da se radi o drugu, poznaniku ili rodjaku...
 
kako cura da opise odnos sa muskarcem kojim je u "vezi" (sta uopste znaci ta rec u ovom slucaju?) ali mu jos nebi dala *****, ali nebi ni drugome nekome, i s l.

U tom slucaju bi "decko" znacilo "neko na cek listi da udje u pi.cku" ili sta?


Mogu li mi momci/devojke koji imaju neku "meru kad je rano a kad na vreme za seks u vezi" objasniti kako oni dozivljaju odnos sa nekim sa kim jos to nebi uradili jer je rano, ali ko im je lep i sladak, jer... ako takva cura kaze da joj je taj neko lep i sladak to ne znaci da je jedini, pa sladak joj je i dzordz kluni...
?

lepo, opishe odnos chisto platonskim...:D u ovom sluchaju rech veza znachi da se radi o vezi bez sexa...:p u tom sluchaju ako dechku ne znachi ona (ta devojka) nece mu znachiti ni veza sa njom bez obzira ima li sexa u njoj ili ne...
ne znam mogu li ti m/d objasniti to za meru, a ni ja bash nemam neki osecaj za "meru", da imam zar bih postovala na tvojoj temi... :lol:
 
Stvarno mnogo paprikasa u glavi... Kakva crna 2 meseca... :lol:
Veza bez sexa nije veza...
Ne bih spavao sa devojkom ako bas vidim da ima zesce paprikase u mozgu... :lol: Tj nek resi probleme u svojoj glavi pa onda nek mi se javi... ja je naravno ne bi cekao...
Normalno je da se zeli neko malo upoznati pre sexa.. ali ne i preterivati u tome...
 
Ako cura neda momcima pre nego sto veza dodje do 2-3 nedelje/meseca trajanja, i tako uvek, u kakvoj je tacno ona vrsti odnosa sa nekim sa kim se "smuvala" (sta znaci ta rec u ovom slucaju?) ali jos mu nije dala jer "misli da je rano", i kako ona da kaze nekome da je on... (ako mu je "verna" (sta uopste znaci ta rec u ovom slucaju?) jedini muskarac koga ona... sta? ili sa kim bi ona sta ? Ako kaze da joj je on momak sta uopste znaci ta rec u tom slucaju?

Moze reci ovako: "ja i on izlazimo..." ali ona izlazi i sa drugom, tako da sa time nista nije rekla, "mi nismo samo drugovi nego i simpatije", ali svako ima milion simpatija, i definitivno nema te veze ili braka u kome ti i neko osim partnera nije simpatican, "ja i on planiramo" sta planirate znate se nedovoljno za seks, a kamo li za planove...

kako cura da opise odnos sa muskarcem kojim je u "vezi" (sta uopste znaci ta rec u ovom slucaju?) ali mu jos nebi dala *****, ali nebi ni drugome nekome, i s l.

U tom slucaju bi "decko" znacilo "neko na cek listi da udje u pi.cku" ili sta?


Mogu li mi momci/devojke koji imaju neku "meru kad je rano a kad na vreme za seks u vezi" objasniti kako oni dozivljaju odnos sa nekim sa kim jos to nebi uradili jer je rano, ali ko im je lep i sladak, jer... ako takva cura kaze da joj je taj neko lep i sladak to ne znaci da je jedini, pa sladak joj je i dzordz kluni...
?

Ako cura da momcima dok veza dodje do 2-3 nedelje/meseca trajanja, onda ce i tako da bude uvek, a ako daje tako svakome okolo, onda ti valja imati i nekih para pri ruci, jer u tom sluchaju felacio koshta zavisi od ranga devojke, mozze biti i 500 eu. Ako da, dok veza dodje do 2-3 minute/sata trajanja i sl.
Mada mislim da ovde nije sluchaj ozbiljan ako devojka ima 25-30 godina, o ozbiljnosti bi mogli polemisati ali na jednom vishem nivou od forumske raspre. Stoga i sl. oko ovog sluchaja definitivno josh nije vreme za seks, njoj mozzda i jeste, ali tebi postavljachu ove teme, nije definitivno i to nije i sl.
Budi srecan sto si na cek listi i posao u shake, doci ce i tvojih 2 minuta :lol: :lol:
 
Temu pazljivo procitati, pa tek onda odgovarati na nju. U suprotnom ignorisem odgovore.
Ako pitanje nekome nije jasno neka kaze koji deo da pokusam da objasnim.

Meni nije jasno koliko si ti devojaka imao do sad... i posto kosta i jesi nekad placao ili tebi placale neki blajv? :lol: Sta mislis da li bi tebe neka cekala 2 meseca? Ja bre nisam jednom na prvom dejtu spavao sa ribom... pa odma sutra isla kod drugarica da prica kako sam ovakav onakav sto je nisam savatao sinoc... "Prica da je baja a nista nije uradio" :lol: Tako da jednom kad steknes licno iskustvo znaces o cemu pricas... :-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top