POLITIČARIMA U SRBIJI ODGOVARA...

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Svim političarima u Srbiji, bez obzira da li su na vlasti ili u opoziciji, odgovara ovakvo stanje oko Kosova, jer sada u predizbornoj kampanji izbegavaju da diskutuju o pravim problemima - a to su ekonomski problemi. Ovako se "bave problemom Kosova", što će reći pričaju pričice i bajke kako oni "ne daju Kosovo" i "kako nikad neće pristati" na ovo ili ono... Šta mislite o tome?
 
Mislim da si od 7.3. napisao previse postova i otvorio previse tema. Ja ovde od 3 aprila 2005., sa 500+ postova i mozda 10-ak threadova.

O ekonomiji im inace puna usta. Ove ceka milijarda, ove tri milijarde stranih investiciji, a mlohavi takodje obecava dobre uslove za ulaganje.
Pricaju i o tome koliko su dosada pricali nego neki jednostavno nemaju vise ideja kakve postove da sa stavljaju.
 
Zasto kada se zeka naguta ekstazija cela suma mora da trci sa njim?
catlionhide.jpg
 
Svim političarima u Srbiji, bez obzira da li su na vlasti ili u opoziciji, odgovara ovakvo stanje oko Kosova, jer sada u predizbornoj kampanji izbegavaju da diskutuju o pravim problemima - a to su ekonomski problemi. Ovako se "bave problemom Kosova", što će reći pričaju pričice i bajke kako oni "ne daju Kosovo" i "kako nikad neće pristati" na ovo ili ono... Šta mislite o tome?

S' obzirom da ih inace zabole Q za Srbiju, Kosovo im dodje kao melem na ranu
cini mi se da samo Tadic ne brine za Kosovo
a i ima dovoljno vremena, najgore je proslo. Kakav smo narod za 5 god zaboravicemo da smo i imali Kosovo. I bice opet Tadija predsednik
 
Pa ja sam nekim komentarima htela da skrenem pažnju forumaša da se samo o Kosovu piše, a zaboravljaju drugi problemi koje imamo, ali niko ne želi da razmišlja o onome što se može srediti, kada može udobno da se sedi i truća o jednoj stvari na sto načina (navodno). Takvo stanje u narodu, koriste i političari.
 
Svim političarima u Srbiji, bez obzira da li su na vlasti ili u opoziciji, odgovara ovakvo stanje oko Kosova, jer sada u predizbornoj kampanji izbegavaju da diskutuju o pravim problemima - a to su ekonomski problemi. Ovako se "bave problemom Kosova", što će reći pričaju pričice i bajke kako oni "ne daju Kosovo" i "kako nikad neće pristati" na ovo ili ono... Šta mislite o tome?

Nije prva ali valjda je poslednja kampanja u kojoj ce neke virtuelne teme imati primat u odnosu na one koje zivot znace ...Tacno je da svim politicarima najvise upravo i odgovaraju teme poput Kosova,Globalizacije,nekog rata u Iraku ,teme nekih ranijih ratova i tako u krug zato sto su nesposobni da rese ekonomske probleme.Neki od njih poput Kostunice zive u nekom svom svetu koji veze nema sa relanoscu.Njih uopste ne dotice dvocifren pad belexa,mogucnost dvocifrene inflacije uz koju neizbezno ide i rast nezaposlenosti ,pad dinara...
Valjda ce i ovde doci kraj demagozima .
 
Imam utisak da je i sva buka oko Kosova i Metohije samo jedan primer od par prinicipa koji su zajednicki za 99% politicara:
- bitno je da se nesto radi - ali jako slabo zavrsavaju zapoceto... sta ja imam koristi od toga sto je neko 'bio vredan' ako rezultata nema???
- digne se buka kao da je to 'nezaobilazno, znacajno, veliko... itd' - pogledati "pod 1" ...
- proglasi se pobeda, bez obzira na rezultate - moje skromno poznavanje vojnih vestina govori da ako se pobedi da se ostane na zauzetoj terotoriji ili se cak dalje napreduje, nikada se ne ide nazad

A u stvari pravo resenje je da svaka porodica ima po bar troje dece. Pa kome cemo da ostavimo praznu zemlju???
 

Back
Top