Sta vam se ne svidja

ja ama baš nikako ne mogu da smislim šta mi se ne sviđa, a da je vezano strogo za dečake..
kad sam bila klinka, tj kad su me interesovali klinci, nerviralo me to što su nekako mahom beslovesna stvorenja.. al to se sad ne računa.
ma volim ih, šta ću :heart:
 
joj setila sam se.
a nikad se ne bih setila da ne boravim ovde koliko već boravim
smeta mi što neki ne razlikuju fotošopovano od realnog pa počnu da gube dodir sa realnošću.

to je jos dobro, dok ne pocnu da insistiraju da je dotican izgled "normalan" i da "trebas da izgledas tako" inace nisi normalna (obicno imaju i ponaki socan epitet uz to)

a onamo iza monitora u uzgajaju shlaufove za plivanje oko pojasa...
 
kod suprotnog pola?

Opasni i nevaljali muškarci, koji bi samo da me kresnu:mrgreen:
Ma u globalu....ljudi se više ne muvaju, njuškaju, ne komuniciraju.... Samo neko isprazno glumatanje sa obe strane....Ko će koga da zezne..... Glupost i ograničenost. Nema priče, smeha, opuštenosti. Ponekad mi se čini da svako u džepu nosi spisak stvari koje treba da uradi na prvom, drugom, trećem....sto osmom sastanku..... Prva stvar koju devojke pitaju jedna drugu je "Gde te je izveo?" i "Kakav je u krevetu?".... Nema onog "Da li je zabavan, sexy, zanimljiv, o čemu ste razgovarali?".... Kada sam svojoj mlađanoj rođaci od 20ak leta predočila svoju teoriju rekla mi je da sam "konzervativna i zatucana"... Ko zna, možda i jesam....:rolleyes:
 
kod suprotnog pola?

evo meni se ne svidja sto vecina zena ima neki fajervol
kao neka vrsta odbrane od opasnih i nevaljalih muskaraca koji bi samo da ih kresnu
bas me nervira ta neka nadrkanost
zasto ne mogu normalno da komuniciraju od samog pocetka vec se kao prenemazu
pa kao poslije postanu ok..
doduse ovo sto sam rekao vise vrijedi za moje selo a ne za ostatak planete
sta sam zgrijesio da budem okruzen ispraznim,dosadnim bolidima od zena?
Zato, dragi prijatelju, što čim skinu fajervol vama se odmah digne.
 
Joj kad se setim direktora jedne osnovne shkole u kojoj sam se zamalo zaposlila....presrete me chovek na hodniku pa pocheo da mi razvlachi obraze ko neka tetka i balavi "koleginice,koleginice.."
Uzzas...ili jedan matori zvezdin navijach shto izvadi 50din da dete kupi chokoladu...popizdela sam iako volim chokoladu...
 

Back
Top