pomozite za ch

K

kuka

Gost
zavrsi sam med fakultetu kragujevcu zanima me nostrifikacija u svajcarskoj u kom gradu imaju med fakultete koliko to kosta dali sa beogradskog univerziteta se ne nostrifikuju diplome inace devojka mi je svajcarski drzavljanim pa sam cuo kada i ja dobijem drzavljanstvo nemoram nostrifikovati koje ispite treba nostrifikovati ako biste bili ljubazni poslati ni na meil nenad2004@yahoo.com i koliko dugo traje nostrifikacija
 
ja sam student etf-a i htela sam tamo da vidim da li mogu nastaviti studiranje u Cirihu i poslala im mail na adresu(internet adresu),ali nisam dobila nikakav odgovor od njih!

Imate li ideju sto?Mislim,jel to oni tako rade cesto ili je u pitanju nesto drugo?

pozdrav

Jeki
 
hmmm, pa ne znam zasto...koliko je znam, tamo je praksa da se svima odgovara. jesi poslala na dobru adresu? ako studiras etf, pogledah sajt www.eth.ch- jedan od najjacih i najpriznatijih elektrotehnickih fakulteta u evropi.
 
kuka:
zavrsi sam med fakultetu kragujevcu zanima me nostrifikacija u svajcarskoj u kom gradu imaju med fakultete koliko to kosta dali sa beogradskog univerziteta se ne nostrifikuju diplome inace devojka mi je svajcarski drzavljanim pa sam cuo kada i ja dobijem drzavljanstvo nemoram nostrifikovati koje ispite treba nostrifikovati ako biste bili ljubazni poslati ni na meil nenad2004@yahoo.com i koliko dugo traje nostrifikacija
za.registrovanje diplome(sve vezano za medicinu)ide preko crvenog krsta,a udajom za svajc.drzavljanina nema veze sa tvojom skolom niti ti to nesto pomaze...ako te nesto zanima vise pitaj me slobodno..ja sam u usz-bolnic..i nasi doktori ne mogu da rade kao doktori..vracaju te 2-3god i razlika je velika,a jezik moras da pricas perfektno(i svajcarski)zbog pacijenata..nije lako samo treba volje...recimo glavni si doktor kod nas(recimo sef nekog-dela)ovde bi bio asisten..zalosno ali tako je..
 

Back
Top