ljepote Crne Gore

Crna Gora je jako lepa,bogata prirodom,rekama,morem,planinama,sumama,jezerima...Podgorica je lepo sredjena,gradi se tako da ostavlja prostor i za zelenilo,fontanu,nije sve u betonu,na svakom koraku je fontana,Gorica je idealna za setanje,trcanje,voznju biciklom,Plavnica je isto lepa,u blizini je hotel sa bazenom,Eko restoran Nijagara je prelep,tamo su vodopadi prelepi,mesto za kupanje,Biogradsko jezero gde je vazduh prelep,Skadarsko jezero,postoje i velike plantaze sa grozdjem...o moru i da ne pricam koliko je lepo.Iz Srbije sam,ali Crna Gora mi je mnogo lepsa i nadam se da ce nastaviti tako lepo da se gradi,neki delovi jesu zapusteni ali tako je svuda i u Srbiji su Novi Sad i Beograd na nivou,a sto juznije to tuznije.Pozdrav za CG:bye:
 
A sto se tice ljudi,nisam naisla ni na jedno neprijatno iskustvo od strane Crnogoraca,sem jednom u Petrovcu 2005.god.kad nas je jedan decko napao sto smo dosle bas u CG,a letujem tamo oduvek,mnogo smo mi mali da bi se tako delili,ima nas svakakvih i u Srbiji i u Crnoj Gori
 
ne moze da se prosiruje posto su joj vec utvrdjene granice, a i nema dje posto je okruzena drugim plemenima. Crna Gora ti je 4 nahije, teritorija oko Cetinja, znaci goli krs i korijenje.... zao mi je ali prihvati stanje kakvo je.
 
"Tvoja" ME (međunarodna oznaka za "tvoju" državu sa pomenutom okolinom koja joj "ne pripada") i nije baš neka dika i ponos,ok,mauzolej može da prođe,a sve ostalo je krš.Mnogo mi se više sviđaju "Brda" ako mu Durmitor dođe u taj deo,ili je pak možda on u Hercegovini?
Moža ti se moj odgovor baš i ne sviđa,ali ako ništa drugo bar sam skapirala uvodni post,nema ljutiš:ok:
 
26401114472103258127059.jpg

26401114472063257127059.jpg

26401114472023256127059.jpg

n80568055047447088042.jpg


Evo i ljepote stare Crne Gore :cool:
 
Glupo pitanje!!!Svaku zemlju krasi neka posebna ljepota,posebni ljudi,prica...ali na kraju ovo je jedan svijet!
This world is one,We don't have another one,This is only place to be-all the people have to see!
Tutto il mondo e un paese!
 

Back
Top