Koliko volite Požarevac?

Da li volite svoj grad - Požarevac?


  • Ukupno glasova
    23
  • Anketa je zatvorena .

M-japi

Obećava
Poruka
66
Možda malo nediskretno zvuči, ali koliko Vam je zaista stalo do Vašeg grada?
Da li Vam je uprkos svim njegovim nedostacima drag i želite da ostanete u njemu, želite da bude bolji i da se sami potrudite da ga učinite boljim, jer prvenstveno ljudi čine grad...?
 
Prijatelju, da li ti to pravis neku anketu ili sta???
Od 23 posta kojih si napisao otvorio si 15 tema sa pitanjima ovakvim slicnim i obavestenjima!!!
Ako ces da se kandidujes za gradonacelnika u maju, reci slobodno, mozda te neko od nas i podrzi! :lol:
@tema
Naravno da mi je moj grad drag! Dok mi drugi deo posta lici na politicku kampanju...
No kad smo vec kod toga kako i koliko mozemo nas grad uciniti boljim, lepsim, cistijim, jednostavno je osnovnim manirima pristojnosti koji nam toliko nedostaju!!!
 
Pa meni, prijatelju, više ti ličiš na pretendenta za nekog lidera... ovde na forumu? Tebi smetaju moje poruke ili šta? Kršim pravila ili neki drugi problem pravim? Šta je s tobom, imaš neke probleme, pa samo kritikuješ svaku reč koja se napiše na forumu?
Od tvojih milion postova, samo par nisu bili usmereni na neku negativnost i agresivnost prema ostalima?
Volim i što naš grad ima ustanove koje mogu da ti pomognu u problemima koji te očito opterećuju...
 
Koliko vidim, opet diplomatija na nivou, ko bi pre pretedent bio nego onaj ko suptilno kaze coveku da je lud ili zreo za robiju! Ne secam se da sam nekoga toliko vredjao koliko to ti cinis!!!
Ono sto sam hteo da kazem je da je krajnje vreme da se negde upustis u diskusiju, a ne da dajes servisne informacije i sprovodis ankete, eventualno ako se neko ne slozi sa tvojom temom bacis drvlje i kamenje!
Evo ucinicu ti uslugu otvaram temu samo za tebe i koristi svoju temu za servisne informacije, pa mozda tamo i pronadjes nekog sagovornika!
 
Nemozes ni zavoleti nesto sto nije tvoje rodno mesto ,sto nije tvoj grad jer odrastanje ,detinjstvo ,prvi dan u skoli ,prve ljubavi i mnogo drugog daju ti samo jedno za pravo da ga volis koliko hoces .Pozarevac je grad koji treba prvo razumeti da bi se mogao voleti.
 
Ali to je zamalo pa moje rodno mesto,
sve sam raspuste provodila tu,
najlepše uspomene iz detinjstva i najbolja prijateljstva imam tu,
najdražu i najveću ljubav imala sam tu...ali Požarevac....ccc...jok...nikako...
 
evo ga stefa,romanticni filozof...

:D
Dati kazem romantizam sam naucio u Pozarevcu .........80.tih godina slusala se romanticna muzika ...........oblacili se ko romanticari...a devojke su tada bas takve tipove i volele romanticne i iznutra i spolja ......ljudi koji su ziveli u tom vremenu znaju kako je tada bilo i zbog toga sam i ja ostao romantican pa i ponekad kad nesto napisem upravo je posledica tog vremena koga vise nema a bilo je kako bi se to danas reklo """COOL""""sada mozes i razumeti moj nacin izrazavanje ovde je po nekad posledica napada ;;;;romantizma ....................cao
 
Ali to je zamalo pa moje rodno mesto,
sve sam raspuste provodila tu,
najlepše uspomene iz detinjstva i najbolja prijateljstva imam tu,
najdražu i najveću ljubav imala sam tu...ali Požarevac....ccc...jok...nikako...
Upravo je to ono sto cini da mozes da kazes koliko volis Pozarevac ............nisu biten ulice prljave [ocistice se ]nije bitan dijalekt moravski u gradu znaci [ciiipelaaaaaaaa] bitno je ono nasta se secas ljudi sa kojima si vreme provodila .i to te ljubavi koje ostaju nezaboravljaju se i pamte se do groba .....to jednostavno nosis sa sobom i u sebi i niko ti to niti ne moze oduzeti .....................u svemu tome postoje i ruzne uspomen ali recimi idealno mesto na svetu dali postoji ....naravno da ne .......verujem da bi ti dosadile i plaze na Karibima posle dve nedelja jer opet bi pozelela da te na kratko produva ona Pozarevacka kosava .....ali samo na pet min..................
 

Back
Top