FIZICKI IZGLED

Ako je dupli Rak, znak u kome se nalazi Mesec strasno ce da je oboji, veruj mi...
Jedna drugarica iz mog razreda je dugo mislila da je Rak/Lav, i stvarno deluje kao Lav (egoista, egocentricna, mnogo vodi racuna o izgledu), ali fizicki nije i meni tu nesto nije stimalo pa sam proverila... Ispalo je da je dupli Rak, a Mesec u Vagi.

Vaga joj je dala gotovo sve osobine. Neverovatno je koliko nema apsolutno nijednu karakteristiku Raka, fizicki poneku ali ovako nista.

Kao primer moze da posluzi i George Michael... Dupli Rak sa Mesecom u Lavu.

Ali nemoguce je samo tako na osnovu podznaka pogoditi...
 
Poslednja izmena:
evo da vas pitam cisto onako
pokusavam nesto da rektifikujem, hihi
pa se dvoumim za osobu da li je lav ili rak u podznaku
Sunce je u raku
osoba je plava i visoka
jako je otovrena, drustvena , lepa, gusta plava kovrdzava kosa
meni vise lici na Asc lav
nekako mi ne ide dupli rak, mada ...ne znam

A gde joj je vl.ASC?Kakve aspekte prima?;)
 
A gde joj je vl.ASC?Kakve aspekte prima?;)

ako je rak/rak onda bi vladar bio Mesec u biku u 10 180 Pl, Mo 120 Ne
ako je rak/lav onda bi vladar bilo Sunce u 12 u konjukciji sa Ma; 120 Sa;

kad je gledam
onako vise mi lici na rak/lav(pa bi recimo Merkur u lavu bio na asc, sto mi ide uz nju onako pricljivu:think:)
lav na asc-u -osoba je onako, malo snob, fensi,
a gusta plava kosa mi isto lici na lava, kao griva, pa visoka dosta, zgodna
ne mogu da je povezem sa duplim rakom, jer ne znam kako oni izgledaju
a njena pojava mi je vise lavovska,jako harizmaticna osoba,kad udje u prostoriju sve se vrti oko nje
da li bi neki dupli rak sa Mo u biku bio takav:think:
 
da Mesec bas zna da oboji
i Goca Trzan je dupli rak i cesto to istice
a Mesec joj je u vodoliji....pa ne znam da li nju da gledam kao neki dobar primer....rakovi su mi najveca enigma, ko bi uopste bio primer pravog rakovskog izgleda?

Kylie Minogue, Angelina Jolie.

Ja sam primetila da AC Rak REDOVNO ima plave ili zelene oci.

Visina je prosecna do niska, gradja je bas mrsava ili krupna, u licu ja razlikujem 2 tipa: prvi je baby face, mali nos, okruglo lice, tanke usne, a drugi je onaj sto mi lici na Ribe - opustene crte lica, tuzne oci, velike opustene usne.

Sad nesto razmisljam, bas mi niko od poznatih ne pada na pamet...
 
Ja sam primetila da AC Rak REDOVNO ima plave ili zelene oci.

Visina je prosecna do niska, gradja je bas mrsava ili krupna, u licu ja razlikujem 2 tipa: prvi je baby face, mali nos, okruglo lice, tanke usne, a drugi je onaj sto mi lici na Ribe - opustene crte lica, tuzne oci, velike opustene usne.

ima smedje oci
izrazito visoka
opis mi ne lici na ovaj rakovski

sad sam se skroz upetljala:eek:
 
Ljudi ja sam podznak rak i nemam ama NISTA od njega....kazu opustene crte lica, krupne ''sanjive'' plave oci ,prcast nos,okrugla glava,pa recite nekom ko me zna za ovo iskidace se od smeha.....slaba gradja(sto sam primetio kod ZNAKA da Mars u ovnu ne moze da iscupa)....e sad naspram mene....ajde oci,ali boja,nekad zelena jako,nekad skroz cudne,sive,kad te pogledam ono ''prazno'' u njima.....pa onda sitne kao macka....ostar pogled,za raka previse rekao bih ostar....opustene crte lica djavola,i kad nisam ljut namrsten sam,kazu mi faca ''kolerik''....nos skorpionski samo nije kukast,brada izduzena,lice koscato sve kad jedem ocrtavaju mi se zile,usne najvise u opis bika,onako punije obe usne pravilne.....e jedino ten,ali nisam bled,nego sta ja znam normalno....
i obrve i kosa,ovo je cudno,ali leti svetle.....zimi crne pogotovo obrve:S

I da, rak 187 visok,ima li ga?
 
Poslednja izmena:
Mislim da je tu pored sunčevog znaka presudan i ascedent jer najviše utiče na sam izgled i pojavu. Zatim, položaj Venere u ženskom horoskopu, odnosno Marsa u muškom. Položaj Meseca utiče na pogled, pa tako osobe sa Mesecom u Škorpiji imaju prodoran i zavodljiv pogled, osobe sa Mesecom u Vagi nežan i saosećajan, sa Mesecom u Raku sanjalački itd....
 
Mislim da je tu pored sunčevog znaka presudan i ascedent jer najviše utiče na sam izgled i pojavu. Zatim, položaj Venere u ženskom horoskopu, odnosno Marsa u muškom. Položaj Meseca utiče na pogled, pa tako osobe sa Mesecom u Škorpiji imaju prodoran i zavodljiv pogled, osobe sa Mesecom u Vagi nežan i saosećajan, sa Mesecom u Raku sanjalački itd....

A sa mesecom u lavu? :think:
 
Ljudi ja sam podznak rak i nemam ama NISTA od njega....kazu opustene crte lica, krupne ''sanjive'' plave oci ,prcast nos,okrugla glava,pa recite nekom ko me zna za ovo iskidace se od smeha.....slaba gradja(sto sam primetio kod ZNAKA da Mars u ovnu ne moze da iscupa)....e sad naspram mene....ajde oci,ali boja,nekad zelena jako,nekad skroz cudne,sive,kad te pogledam ono ''prazno'' u njima.....pa onda sitne kao macka....ostar pogled,za raka previse rekao bih ostar....opustene crte lica djavola,i kad nisam ljut namrsten sam,kazu mi faca ''kolerik''....nos skorpionski samo nije kukast,brada izduzena,lice koscato sve kad jedem ocrtavaju mi se zile,usne najvise u opis bika,onako punije obe usne pravilne.....e jedino ten,ali nisam bled,nego sta ja znam normalno....
i obrve i kosa,ovo je cudno,ali leti svetle.....zimi crne pogotovo obrve:S

I da, rak 187 visok,ima li ga?

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

Jao ja sajm mislila da samo zvaka ( necu zvaku hocu kusur) moze sebe tako da opise, naruzi... Ja sam se kidala jedno vece od smeha do njenih opisa same sebe. A i stil pisanja ko si joj platio da ti napise govor ovde. Da niste vas dvoje neki rod? :lol:

Pa nisi normalan kako ti samo padose tolike gluposti napamet.
Nemoj da ljudi koji ovde uce astrologiju lupaju glavu " Kako se vidi nevidjena ruznoca nekoga iz njegovog natala" i traze sve te opise ( tvog umisljenog uzasa ) tamo po temama o aspektima :lol: " Zubi ostri , pogled zao- on za milost nije znao!"

Daj se sad saberi i opisi se lepo da mozemo stvarno ucimo nesto iz fizikog opisa natusa. Kad je vec to tema!
Hvala ! :hvala:
 
Poslednja izmena:
:rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

Jao ja sajm mislila da samo zvaka ( necu zvaku hocu kusur) moze sebe tako da opise, naruzi... Ja sam se kidala jedno vece od smeha do njenih opisa same sebe. A i stil pisanja ko si joj platio da ti napise govor ovde. Da niste vas dvoje neki rod? :lol:

Pa nisi normalan kako ti samo padose tolike gluposti napamet.
Nemoj da ljudi koji ovde uce astrologiju lupaju glavu " Kako se vidi nevidjena ruznoca nekoga iz njegovog natala" i traze sve te opise ( tvog umisljenog uzasa ) tamo po temama o aspektima :lol: " Zubi ostri , pogled zao- on za milost nije znao!"

Daj se sad saberi i opisi se lepo da mozemo stvarno ucimo nesto iz fizikog opisa natusa. Kad je vec to tema!
Hvala ! :hvala:

:eek: ma jes ti normalna:lol:...ja sam lep bre:p:mrgreen:(neodoljiv:cool:...the point was...nemam nista od tih blagih crta....pa moj vladar mesec pravi dva trigona i dva sextila (jedan sa asc) i nijedan kvadrat sto predstavlja i lice jos, a asc jos trigon sa Plutonom od nula:D....i jos mi Mars na asc....ej:mrgreen:
" Zubi ostri , pogled zao- on za milost nije znao!" :hahaha: ..e a zubi,ko neka zivotinja, to jes vala stvarno....merkur mi je u ovnu aflikovan sa svih strana:cool:
 
Poslednja izmena:
Kylie Minogue, Angelina Jolie.

Ja sam primetila da AC Rak REDOVNO ima plave ili zelene oci.

Visina je prosecna do niska, gradja je bas mrsava ili krupna, u licu ja razlikujem 2 tipa: prvi je baby face, mali nos, okruglo lice, tanke usne, a drugi je onaj sto mi lici na Ribe - opustene crte lica, tuzne oci, velike opustene usne.

Sad nesto razmisljam, bas mi niko od poznatih ne pada na pamet...

Jao , pa ovo ko da si mene naslikala! Pljunuta! A imam i prcast nosic ( na Majkla :lol:)

Baby face daje Mesec konjukcija Neptun pa jos ako je u uglovima horoskopa osoba moze delovati suvise sladunjavo- onako bezveze neozbiljno! :whistling:
 
:eek: ma jes ti normalna:lol:...ja sam lep bre:p:mrgreen:(neodoljiv:cool:...the point was...nemam nista od tih blagih crta....pa moj vladar mesec pravi dva trigona i dva sextila (jedan sa asc) i nijedan kvadrat sto predstavlja i lice jos, a asc jos trigon sa Plutonom od nula:D....i jos mi Mars na asc....ej:mrgreen:
" Zubi ostri , pogled zao- on za milost nije znao!" :hahaha: ..e a zubi,ko neka zivotinja, to jes vala stvarno....merkur mi je u ovnu aflikovan sa svih strana:cool:

:lol: Pa procitaj onaj tvoj post jos jednom pa razmisli dal to nekom zvuci neodoljivo. :lol:

Pa jos sa ovim dodatim postom opisa celjusti. :lol:

Pa, ne stvarno nisi tacan. Kako mislis da mi sad vezbamo na npr. tom primeru. Ja bih na primer po tvom opisu nacrtala fotorobot nekog mitoloskog zmaja! Mislim , DAJ!
 
Poslednja izmena:
saturn na ascedentu ogranici rast i skrati u strelcu noge od kukova do kolena ili stopala

weirdfaceky2.gif

Moj tata ima Saturn na AC, visok je 2.03. :lol:

em nece moci - cindy crawford je asc rak i ima smedje oci,Julia Roberts...

Pa dobro, to samo njih dve... :cool:
plezkr6.gif


Julia je nesto pred kraj, a nekako mi je uvek licila na Lava fizicki...

Ali zato milion primera iz moje prakse potvrdjuju ono gore...

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

Jao ja sajm mislila da samo zvaka ( necu zvaku hocu kusur) moze sebe tako da opise, naruzi... Ja sam se kidala jedno vece od smeha do njenih opisa same sebe. A i stil pisanja ko si joj platio da ti napise govor ovde. Da niste vas dvoje neki rod? :lol:

:lol::lol::lol:

Jao , pa ovo ko da si mene naslikala! Pljunuta! A imam i prcast nosic ( na Majkla :lol:)

Baby face daje Mesec konjukcija Neptun pa jos ako je u uglovima horoskopa osoba moze delovati suvise sladunjavo- onako bezveze neozbiljno! :whistling:

Moja mama ima Mo 0 Ne, bas naprotiv, deluje ozbiljno (ali ne kao ja :lol:), nema ni baby face, onako, normalne su joj crte lica... cak pre ostre nego meke...
 
[QUOTE
Moja mama ima Mo 0 Ne, bas naprotiv, deluje ozbiljno (ali ne kao ja :lol:), nema ni baby face, onako, normalne su joj crte lica... cak pre ostre nego meke...[/QUOTE]

A i ja sam stalno ozbiljna - svi me samo zapitkuju jel sam ljuta! Pa mi to ne smeta da licim na ljutu bebu! :lol:
 

Back
Top