Proevropska koalicija?

Kako na izbore?

  • svi zajedno za Evropu

    glasova: 32 61,5%
  • svako za sebe

    glasova: 20 38,5%

  • Ukupno glasova
    52
  • Anketa je zatvorena .
Ja sam uveren da ima.. Čeda je prebacio 5% bez ičije javne podrške na predsedničkim izborima na kojima realno nije imao šanse i to uz ogromnu izlaznost.
Plus,na njegove birače teško da je uticala nova situacija sa Kosovom osim da ih je učvrstila u uverenju da su u pravu.

Понекад се питам ... боже са каквим је будалам живим.
 
tako bi i 3.2.2008.
al vi stvorovi nikako da shvatite...
Pa stvorovi kao ti ne mogu da shvate da deo ljudi veruje da ih je EU izradila posle priznavanja Kosova, tako da Boki gubi deo glasova tu, plus sve one koji su bili za DSS a ipak su izašli da podrže Borisa, oni će ipak sada glasati za DSS i NS.
Svima je jasno da radikali će imati oko 38-40%, DSS-NS 7-10%, i SPS 6-7%, u najgorem slučaju zbir je preko 50%, a biće verovatno i veći, pa sad, pitanje je sa kime će druga grupa praviti vladu, imaju izbor, SRS, DSS ili SPS. :lol:
 
Ja sam uveren da ima.. Čeda je prebacio 5% bez ičije javne podrške na predsedničkim izborima na kojima realno nije imao šanse i to uz ogromnu izlaznost.
Plus,na njegove birače teško da je uticala nova situacija sa Kosovom osim da ih je učvrstila u uverenju da su u pravu.
A šta misliš, za koga su glasali oni iz LSV i onih drugih kombi stranaka, jer izlaznost je bila velika, teško da niko od njih nije izlazio.
 
Tadic se pita kome ce poveriti mandat, Valjda ce sve proevrotske stranke dobiti taj jedan glas preko 50% pa da mandat Tadic poveri njima. Ali zapamtite da je Tadic pobedio na ovim izborima i bez ldp-a i bez icije pomoci.A sad ce 100%imati poidrsku ldp-a.
 
Tadic se pita kome ce poveriti mandat, Valjda ce sve proevrotske stranke dobiti taj jedan glas preko 50% pa da mandat tadic poveri njima. Ali zapamtite da je tadic pobedio na ovim izborima i bez ldp-a i bez icije pomoci.A sad ce 100%imati mpoidrsku ldp-a.

Дакле без Косова и Метохије у ЕУ. Лепо сте ви то смислили али жао ми је овог пута неће моћи, да нам државу воде мањине и разне секте типа ЛДП.
 
Tadic se pita kome ce poveriti mandat, Valjda ce sve proevrotske stranke dobiti taj jedan glas preko 50% pa da mandat Tadic poveri njima. Ali zapamtite da je Tadic pobedio na ovim izborima i bez ldp-a i bez icije pomoci.A sad ce 100%imati poidrsku ldp-a.
Ne znam da li si naivan ili se praviš naivan, pa Čeda je ujutro medju prvima izašao na izbore kako bi svojim biračima sugerisao da i oni glasaju, tako se ogradio od Tadića, da može da ga kritikuje šta god uradi, a sa druge strane mu je pomogao ne vezujući se za njega. Prema tome ta priča kako LDP nije podržao Tadića je neozbiljna.
 
Volela bih da se naše partije uozbilje. Više bih volela da bude koalicija, pošto imam više partija kojima bih dala svoj glas. One imaju isti konačni cilj, ali se spore oko drugih stvari. Mi imamo dva puta. Svima će biti jasno i poruka će biti jasnija ako se naprave dve koalicije i ako budemo imali da biramo između dve opcije. Mi smo iz jednopartijskog sistema otišli u javašluk. Da li je ikako moguće da se nešto nekada dešava po sredini, a ne preko ekstrema?
 
Volela bih da se naše partije uozbilje. Više bih volela da bude koalicija, pošto imam više partija kojima bih dala svoj glas. One imaju isti konačni cilj, ali se spore oko drugih stvari. Mi imamo dva puta. Svima će biti jasno i poruka će biti jasnija ako se naprave dve koalicije i ako budemo imali da biramo između dve opcije. Mi smo iz jednopartijskog sistema otišli u javašluk. Da li je ikako moguće da se nešto nekada dešava po sredini, a ne preko ekstrema?
Pa i podilaženje EU je ekstrem, osim ako ne smatraš da je mazohizam nešto sasvim normalno.
 
Pa stvorovi kao ti ne mogu da shvate da deo ljudi veruje da ih je EU izradila posle priznavanja Kosova, tako da Boki gubi deo glasova tu, plus sve one koji su bili za DSS a ipak su izašli da podrže Borisa, oni će ipak sada glasati za DSS i NS.
Svima je jasno da radikali će imati oko 38-40%, DSS-NS 7-10%, i SPS 6-7%, u najgorem slučaju zbir je preko 50%, a biće verovatno i veći, pa sad, pitanje je sa kime će druga grupa praviti vladu, imaju izbor, SRS, DSS ili SPS. :lol:

poshtovani stvore
koalicija DSS-NS je na proshlim izborima
zajedno sa draganom markovicem palmom (100 000 glasova)
sulejmanom ugljaninom (70 000)
i vukom drashkovicem imala 6.9%
iliti 310 000 glasova

palma i vuk su opozvali svoje
ostao je sulja...
al nije ni on retard, ne planira da izvrshi samoubistvo.
il ce da se pored mrskog rasima da se ugura u evropski blok
ili ako mu ne dozvole
tu su SPS-SRS

a VojoVeljinci ni 200 000 glasova nece da vide
shto je vec pitanje dal je dovoljno da udje u parlament i smrde
 
poshtovani stvore
koalicija DSS-NS je na proshlim izborima
zajedno sa draganom markovicem palmom (100 000 glasova)
sulejmanom ugljaninom (70 000)
i vukom drashkovicem imala 6.9%
iliti 310 000 glasova
palma i vuk su opozvali svoje
ostao je sulja...
al nije ni on retard, ne planira da izvrshi samoubistvo.
il ce da se pored mrskog rasima da se ugura u evropski blok
ili ako mu ne dozvole
tu su SPS-SRS

a VojoVeljinci ni 200 000 glasova nece da vide
shto je vec pitanje dal je dovoljno da udje u parlament i smrde
Uh, kako smo ljuti u željni da nekoga uvredimo :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
No prećiću preko tvog urođenog LDP primitivizma, i odgovoriću ti, prvo većina u Sandžaku je glasala za Tadića, a tih 70.000 su glasovi Srba, jer kao što si video gde god su Srbi ugroženi nisu glasali za Tadića, bar ne u većini (jug Srbije, Kosovo, a verovatno i Raška oblast), a to se može objasniti činjenicom da su procenilio da bi ih Boki, za neke malo bolje beneficije iz EU lako pustio niz vodu, kao što se to priprema da uradi sa Srbima sa Kosova. Koštunica je nacionalista i njrega ne vole ni LJajićevi ni Ugljanininovi, prema tome ti glasovi su najverovatnije glasovi Srba iz Raške i oni će opet ići DSS-NS. Drugo, već sam rekao da je EU svejedno ko je predsednik Srbije, ili ko vlada njome, to su pokazali 17.02. tako da te priče kojima ste plašili ljude, o bombardovanju, apokalipsi, dolasku marsovaca i ko zna kakvim još glupostima, ako vaša opcija ne pobedi, ovoga puta neće proći.
 

Back
Top