RUSKI POGLED

Pogledajte ovaj sjajan dokumentarni film o Kosovu:

Ovde postoji na kraju filma jasan video dokaz gde je Toni Bler isporučivao oružje za OVK!

1 DEO:
Ма не, није то довољно нашој форумашкој елити!

Ни један аргумент није довољан испраном мозгу.
 
Istina!!! I ja sam to isto čuo!!! Priča se da je ubijanje činjeno namrtvo i to po nekoliko puta na istoj osobi mada se niko od direktno oštećenih još nije konkretnije požalio!!!:cool:

ja gledao snimak kada je bas vise pputa to cinjeno,mislim kriv je bio kamerman koji nije ovekovecio pocinioca, a posto nisu imali druge statiste, mislim u blizini, onda su morali po ivse puta.
ps.a sta ce ti ono "prica se"
 
Ja sam u ovim Balkanskim ratovima video samo odsecene glave srpskih vojnika na snimcima, sto se ne moze reci za ostale :roll: mislim stvarno, koji krvoloci su ti srbi :evil:
 
ja gledao snimak kada je bas vise pputa to cinjeno,mislim kriv je bio kamerman koji nije ovekovecio pocinioca, a posto nisu imali druge statiste, mislim u blizini, onda su morali po ivse puta.
ps.a sta ce ti ono "prica se"

"I odvali tako mene njihova bomba u leđa te pade pravo pod noge!!! Gledam ja nju tako, gledam, gledam... i mislim se "bil' je bacio nazad ili da je ne bacam...hoću, pa neću...kontam, kontam... pa reko sebi ajd da im vratim - ipak je njihova! Uzmem ja nju, a ona šišti li šišti... provirim iz rova... lijevo - desno... imal' kakvog jebenog vjetra... procijenim ugao, gustinu šume, pa zamahnem i bacim pravo među one tamo!!! Kad ono, istog trena se začu strahovita eksplozija da te Bog dragi sačuva!!! I danas kad se autom prolazi tim krajem na putu za more, još uvijek ljudima zazuji u ušima, a dim se još i dalje sliježe!!!" :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Jel' ova bila dobra Ademe???
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
dobra,dobra....
sve je lako kada si odlucan, brz, hrabar... da je jos malo bio u nedoumici ostadosmo bez njegovog teksta

Ma nije on bio sam!!! Bile tu u prolazu još neke žene sa djecom!!! Vodile ih iz obližnjeg vrtića, a i gledao ga je i radnik iz tafike u kojoj se prodaju novine!!! Još se nakon toga zakaišalo rafalima s jedne na drugu stranu, te tako sve negdje do pred samo veče!!! Tad dođe šumar sa onim svojim čekićem i razjuri i jedne i druge svojim kućama!!! Uskoro je kompletna četa dobila uredan sudski nalog za deložaciju iz rovova zbog bespravne gradnje zemunica na državnoj imovini!!! :rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Ovde postoji na kraju filma jasan video dokaz gde je Toni Bler isporučivao oružje za OVK!

]

Tema o kojoj bi trebali da razmišljaju i bivši tiletovi pioniri:
Toliko su brinuli za šiptare i balije, ulagali u nerazvijene, i na kraju, i jedni i drugi su dali veliki doprinos rasturanju njihove odvratne zločinačke juge-pljuge!
 

Back
Top