Bolje rukovanje

pa nisam zaboravila dok je guzis gnjecis te na ledjima a onda je obrnes pa gnjecis ove napred
e dragane pa nije valjda da se sexas samo u jednoj pozi, kakav si ti to forumas :)))))
 
Zanima me nesto...ko barata bolje sa rukama,tj. sakama...muskarac sa sela ili muskarac iz grada..ne pricam o drkanju vec o zenskim sisama ili koja ruka bolje mesi zenske sise?
Da li saka muskarca seljaka,naviknutog na svakodnevne fizicke poslove ili nezna saka muskarca iz grada,koji je navikao da mu je najteze da drzi kasiku i viljusku ili da se drzi za sipku u gradskom prevozu??
Da li je presudno iskustvo stocara,koji svako jutro i vece pod svojim sakama ima vime nekoliko krava ili urbanog momka koji vezba svoje prstice rolajuci dzointe ili kuckajuci prstima po tastaturi i misu???.mada za ovo rolanje dzointa i na selu je svakodnevnica...
I sta mislite drage dame..da li bi vam prijala jedna iskusna saka radnika seljaka na vasim sisama ili saka urbanog momka...ili..ko bolje mesi zenske sise?

Pod A.:D:D Seljak.:D:D

Uopste zene vise vole napad, a ne nezno-zenskasto ponasanje muskarca... ili gresim? Ili samo ja volim to zivlje-poludivlje?:D
 
Zanima me nesto...ko barata bolje sa rukama,tj. sakama...muskarac sa sela ili muskarac iz grada..ne pricam o drkanju vec o zenskim sisama ili koja ruka bolje mesi zenske sise?
Da li saka muskarca seljaka,naviknutog na svakodnevne fizicke poslove ili nezna saka muskarca iz grada,koji je navikao da mu je najteze da drzi kasiku i viljusku ili da se drzi za sipku u gradskom prevozu??
Da li je presudno iskustvo stocara,koji svako jutro i vece pod svojim sakama ima vime nekoliko krava ili urbanog momka koji vezba svoje prstice rolajuci dzointe ili kuckajuci prstima po tastaturi i misu???.mada za ovo rolanje dzointa i na selu je svakodnevnica...
I sta mislite drage dame..da li bi vam prijala jedna iskusna saka radnika seljaka na vasim sisama ili saka urbanog momka...ili..ko bolje mesi zenske sise?

ruke su mi jako vazne u kontaktu sa drugima. ako nesto moze da me odbije, to je sirova saka sa kratkim debelim prstima. to da li neko ima zuljeve od rada, to je druga prica. ako necija saka odaje sirovost i prostotu, automatskime odbija, a nema veze sa zuljevima.
to sto neko, prirodom svog posla, ima za orudje kompjuter, skalpel ili kicicu, ne znaci da je i nezan ili "zenskast" kako sam procitala u necijem komentaru. znaci, prosto, da ne treba da drzi plug ili motiku, ali nikako i da je feminiziran ili slicno. mislim, stvarno....neko je glasao za "seljacku" saku jer ona druga ne ume da bude cvrsta i jaka. ma daj...
 
RAMBO AMADEUS INTELEKTUALAC LYRICS

Ko se svoje majke i svoga oca stidi
jer ih tako reci uvek ko budale vidi?
Ko puni i onako punu glavu tudjim brigama
sto se mogu naci samo u debelim knjigama?

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
A ne zna iskopat' sanac!

Okrugle naocare i uska ramena,
nikad ne primecuje gdje je to realnost!
Kraj njih je obavezno ogromna zena,
sto je lako maznu na sentimentalnost!

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
A ne zna iskopat' sanac!

F.M. Dostojevski - zlocin, kazna u ljudska destrukcija!
Albert Ajnstajn - nuklearno-govorna hiperprodukcija!
Sigmund Frojd - svjesna, nesvjesna, podsvjesna stanja!
Zan Pol Sartr - sam je sebi stranac i ostala sranja!

Stranac. Intelektualac.
Necu da budem intelektualac!
Ne zelim oko ***** lanac!
Ocu da opalim Vesnu Zmijanac!
Jer Rambo Amadeus je ljubavni znalac!

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
A ne zna iskopat' sanac!

Carls Darvin - prirodna selelekcija i evolucija.
Karl Marks - komunizam, burzoazija i svetska revolucija!
Isak Njutn - privlacna sila zemljine teze.
Njegos Serbezovski - poratni opus gospodina Krleze.

Znalac. Intelektualac.
Sam je sebi stranac. Kao vanzemaljac.
Necu da budem intelektualac!
Ne zelim oko ***** lanac!
Ocu da opalim Vesnu Zmijanac!
Jer Rambo Amadeus je ljubavni znalac!

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
Ne zna iskopat' sanac!

Bambus meksikanac. Znanja punoglavac.
Kao vanzemaljac. S Marsa padobranac.
Vegetarijanac.
Ne zna iskopat sanac.
Vegetarijanac ..... Intelektualac.
 

Back
Top