Radnici B92 svakodnevno mogu ocekivati probleme?

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
http://www.serbiancafe.com/lat/vest...prelazu_mutivode_povredjeno_najmanje_15_ljudi

"...Neki od demonstranata su sve vreme protesta trčali među masom raspitujuću se za ekipu Televizije B92. Snimatelj B92 ostao je neprimećen jer je skinuo oznaku te televizije sa kamere, ali i zbog solidarnosti kolega novinara koji su uspeli da ubede demonstrante da se među njima ne nalazi ekipa B92..."


B92 ipak nije CNN sa sedistem u Atlanti, USA, vec u Beogradu, Srbija - cudi me njihov stav prema celoj situaciji u vezi KiM; jedno je sigurno, ovo nece izaci na dobro.
 
Brate njih ama BASH SVI shtite,veruj mi...Bilo je jasno ko dan da su oni napadi na ambasade bili organizovani.E sad se postavlja pitanje kako to da nisu organizovani i na B92.Tome dodaj i 300 policajaca koji su chuvali njihovu zgradu.Meni je cale bio policajac i bio je na Kosovu kad su bile one demonstracije 80'ih.On mi je objasnio da 300 policajaca mozhe glat da zaustavi i do 100000 ljudi...
 
Сви знамо ко их финансира. Сви знамо да раде против државе Србије и Српског народа. Не треба да се чуде уколико се то једног дана догоди. Боље им је да угасе ту срамну телевизију и Србију ослободе лажи и пропаганде.
 
Brate njih ama BASH SVI shtite,veruj mi...Bilo je jasno ko dan da su oni napadi na ambasade bili organizovani.E sad se postavlja pitanje kako to da nisu organizovani i na B92.Tome dodaj i 300 policajaca koji su chuvali njihovu zgradu.Meni je cale bio policajac i bio je na Kosovu kad su bile one demonstracije 80'ih.On mi je objasnio da 300 policajaca mozhe glat da zaustavi i do 100000 ljudi...
Jel ti to rek'o pre ili posle gledanja filma 300?
 
Е видиш, докле год имамо овакву свест која брани У92, до тада ће исту телевизију штитити полиција. Када престане да се размишља о У92 као националној, него као о издајнићкој телевизији, тада је нико неће ни штитити. Шта можемо, кад је подржава и сам БТ (БТ може бити скраћеница и за блутут).
 
Б92 су свете краве. Прича се да је Сорош лично интервенисао, и да се за њихоову сигурност зуаузима пола владе , а нарочито Шутановац. . Ал нека. Може то и појединачно. Они нам наносе невероватно велику штету.
 
O........,ljudi moji! Ko ste vi da im pretite?

Sta imate od toga? Pustite ljude da hrane svoje porodice....
Ne uzimajte ih u "usta" i ne serite. B92 mora da "zivi", dokle je ona takva , tim pre bolje. Mogu neki da vide koliki su, majmuni!

pa nek hrane niko im ne brani da hrane al nemoj to da rade pljuvanjem i satanizovanjem srpskog naroda i drzave.

nek rade nesto sto je drustveno korisno a ne kao do sada sto je drustveno stetno
 
Brate njih ama BASH SVI shtite,veruj mi...Bilo je jasno ko dan da su oni napadi na ambasade bili organizovani.E sad se postavlja pitanje kako to da nisu organizovani i na B92.Tome dodaj i 300 policajaca koji su chuvali njihovu zgradu.Meni je cale bio policajac i bio je na Kosovu kad su bile one demonstracije 80'ih.On mi je objasnio da 300 policajaca mozhe glat da zaustavi i do 100000 ljudi...


Hm, this is Serbiaaaa... Da, video sa devetog marta... uživo... pljuc.
 
Сви знамо ко их финансира. Сви знамо да раде против државе Србије и Српског народа. Не треба да се чуде уколико се то једног дана догоди. Боље им је да угасе ту срамну телевизију и Србију ослободе лажи и пропаганде.

Ne znate vi ni gde ste suplji. "Svi znamo" - stara komunjarska uzrecica. I koji to svi ? Smradikali ?
Pa vi promasite wc solju kad pisate.
 
Б92 су свете краве. Прича се да је Сорош лично интервенисао, и да се за њихоову сигурност зуаузима пола владе , а нарочито Шутановац. . Ал нека. Може то и појединачно. Они нам наносе невероватно велику штету.

pa sutanovac je bio onu noc sa Kobrama u zgradi B92 poslednja linija odbrane te zlikovacke televizije.

u slucaju da obicna policija ne uspe da zaustavi demonstrante u masu bi bojevom municijom pucale Kobre po naredjenju ministra Sutanovca.


I mesto da se nasa najobucenija antiteroristicka jedinica koristi za zastitu preostalih Srba na Kosmetu oni se od vlasti koriste protiv lojalnih gradjana ove drzave.

B92 je demokratska sveta krava
 
Ja se slažem. Moramo ukinuti sve televizije i sve novine i napraviti jedan veliki, ali objektivan servis. Jer u vezi svake priče postoji jedna istina i ne postoje drugi načini gledanja na situaciju. Znači jedna, ali objektivna televizija, jedan, ali objektivan radio i jedne ali objektivne dnevne novine. Svima drugima da se zabrani puštanje informativnih emisija i samo zabani i obrazovni program. Tako ćemo imai jedan program koji ćemo moći da okrenemo kad god nas interesuje u svetu i da saznamo istinu,a ne da imamo brojne koji nas zamajavaju i svojim oprečnim pričama zbunjuju.
 
pa nek hrane niko im ne brani da hrane al nemoj to da rade pljuvanjem i satanizovanjem srpskog naroda i drzave.

nek rade nesto sto je drustveno korisno a ne kao do sada sto je drustveno stetno

E hebi ga! Mora neko i da javi sto ne misli vlast.

Ja u Melbuorne kad cujem b92 ko da cujem "nesto novo". ada Kostunica diktira, naucio od Slobe da diktira, ali oce malo....................., qurac!!
 

Back
Top