Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Nisam rekla ni svim, ni mnogim, taman posla...

Pa onda bas i nije trend :lol: ...


zar bas niko nece da mi procita moju natalnu kartu

Pa evo sto se teme tice :) ... Sama konjukija Venere i Marsa kao predstavnicima muskog i zenskog principa u osmoj kuci govori o naglasenoj seksualnosti kod osobe, njenim naglasenim potrebama i burnijem seksualnom zivotu, takodje se zainteresovanost za seksualnost javila ranije, a osoba cesto o tome razmislja ... Venera je takodje vladar pete u osmoj !!! u konjukciji sa Marsom koji je vladar jedaneste, tako da sex moze da se desi veoma lako i sa prijateljima ... Zatim i aspekt Urana i Marsa cisto da doda malo na "nastranosti" kod osobe, mozda cak i nekog grubljom i brzom varijantom seksa, neki opasni likovi su ovde u pitanju ili ako su u pitanju zene, takodje :) ... Vladar osme kuce se nalazi u Vagi koja je dvojni znak u konjukciji sa Merkurom (dva) , sto ovde moze biti jedan od pokazatelja biseksualnosti ... osobu privlace osobe oba pola, mozda cak i osobe koje su univerzalne da tako kazem, tj nemaju izrazenu seksualnost niti posebne karakteristike bilo kog pola (ovo sam dosta vidjao, mislim ljude koje ovo privlaci) ... zatim, kvadrat Neptuna Merkura i vladara osme kuce ... verovatno cak do sexa dolazi pod jako cudnim okolnostima, moguce u pijanom stanju na zurkama, a mozda cak i koriscenjem neceg jaceg ... takodje je sam pojam seksualnosti kod osobe samoj osobi nejasan i dalek i pokdrazumeva puno eksperimantisanja sa nepoznatim ... ono cega bi trebala da se pazis sa ovim Neptunom i ovakvim aspektima, jesu virusi koji mogu da se prenesu polnim putem ako se ne obrati paznja :rtfm: ne bih da nabrajam viruse, svi znamo da su zastrasujuci, a nekada i fatalni, ne daj Boze ... Naravno sve ovo ne bi bilo moguce da osoba sama nema slobodnije poglede na ljubav i svet uopste ;) ... To je jedna Vaga, vazdusni znak sa Mesecom u Vodoliji, koji voli slobodu, pogotovu u ljubavi, druzenjima, ASC u Strelcu, avanturista koji bi sve da proba, pa kada se i vladar ASC-a nadje u Vodoliji, a to je Jupiter imamo jednu osobu koja je mozda ponekada i previse slobodna, ali originalna, nekonvencionalna u svom zivotu, i svojim razmisljanjima i stavovima jer je vladar trece kuce takodje Jupiter u Vodoliji :)
 
Poslednja izmena:
Pokazatelji naglašene seksualnosti bi bili:


1. Mars u znaku u kojem je jak - Jarac, Skorpion, Ovan

2. Venera konjunkcija Mars

3. Mars konj Mjesec

4. Mars konj Sj.mj. cvor

5. Pluton u dobrom aspektu sa Venerom, Marsem

6. kod muskaraca --- Sunce konj Mars

7. Mars konj Jupiter - daje potrebu za mjenjanjem partnera

8. Vladar 8.kuce u 8.kuci ili planeta u 8.kuci koja je u konju sa Plutonom

9. Vladar 8.kuce u 5.kuci, ili vladar 5. kuce u 8.kuci

10. Kod muskaraca Neptun konj Sunce - kod zena sa Venerom

11. Jupiter - u 5.kuci

12. Mars u 5.kuci

Auuu....pa sad mi je swe jasno zashto sam ja owako nezajazhljiwa..:klap:
 
imam pitanjce, muskarac koji ima Mars u Lavu u 12.kuci u konj. Mesec u Raku takodje u 12.kuci. da li moze imati problem prilikom sex-a, tj. sa svojom muskosti.Rekla bi da kombinacija ove dve planete u 12.kuci njemu pravi psihicki problem koji se manifestuje tokom sex-a.Ima li jos neko objasnjenje?
 
imam pitanjce, muskarac koji ima Mars u Lavu u 12.kuci u konj. Mesec u Raku takodje u 12.kuci. da li moze imati problem prilikom sex-a, tj. sa svojom muskosti.Rekla bi da kombinacija ove dve planete u 12.kuci njemu pravi psihicki problem koji se manifestuje tokom sex-a.Ima li jos neko objasnjenje?

Mars generalno u 12oj ubija podsvesno, ne zna se da li je gore naci ga kod zene ili muskarca, moram da dodam, da to sa razlogom kazem, mislim, uverila sam se....i to na najrazlicitije nacine, sustinski tu je gusenje seksualnosti, gusi se Marsova rika, neke anomalije postoje a recimo zene cesto mrze muskarce tj nije da se tako izjasnjavaju ali prosto ih objektivno ne razumeju a mogu da se prave svakako da DA.....a da, svakako ovo nece priznati! Mnogi muskarci su malo bolesni sa neke druge strane ako jos imaju gadnije aspekte sa necim, to su opsesivne licnosti od kojih mozete ocekivati svasta, suvo zlo! I u to se ja nazalost uverih preko dobre drugarice a eto stalno nesto idealizujem kako svako mesto moze imati nesto dobro NO nije tako! Jos u lavu, a Mars u lavu bi zasigurno uzivao u nekom svetlijem polju no u 12oj uzas!....lav trazi svetlost ne mrak 12og.....u kombinaciji sa Mo u Raku ....:eek: Da, pravi mu jak psihicki problem, lepo si to zakljucila. :mrgreen:


Inace, radila sam horoskope, posebno uporedne :mrgreen: curica ....nisam ni znala da cu toliko dobro savladati ovu granu....:whistling: elem, ne smem da postavim karte, niti da objasnjavam jer ipak ne bi bilo ok sa moje strane prema njima. Inace, Uran je jako vazan moram dodati ...recimo ako je vladar osme a pada u 4u *koliko znam neko je nastran jer je to negde genetski sto ne mora da znaci da su roditelji bili ili slicno, geni se vuku ihaj a danas je to manje vise tabu, pre je zasigurno bio skroz pa verujem da ni ne znamo sta je kome bilo u glavi od familije...:lol: )koja pokazuje genetsku karmu, jos u Scorpionu, a Scorpion kao vladar seksualnosti i perverzija (e da ima krs asteroida koji jako dobro objasnjavaju seksualnost onako da kazem pikantno posebno i kroz znak, kucu i aspekt sa planetom) jer njemu i pripada osma kuca, a i sve morbidnosti realno, to nam moze biti sumnjivo, jos u kombinaciji sa Marsom u SCO - na nekoliko primera sam uocila ovo bas Mars u SCO ....:eek: mada me ne cudi zaista ali eto, nasla sam neke slicnosti....svakako Uran0Ma u SCO u 4oj a Ur vladar 8e....vrlo verovatno da je osoba barem biseksualac....Dobro ja nemam bas obicaj da generalizujem, smatram da se kroz sagledavanje celog natala, najbolje povezu stvari, tako da...;)
Medjutim kako je Uran u Ribama trenutno a PL u Jarcu a Neptun u Vodoliji...ovo sugerise ogroman broj biseksualaca...Ja sam bila malo sokirana, recimo na fbu, na listi silnih mojih prijatelja mislim da je 40% izjasnjeno interesting in: woman&man....Pri cemu imate i bracne parove....Tako da....To je danas ili posledica ratova :mrgreen: ili ne znam cega...Inace muskarce gej nikako ne mogu da svarim, majke mi...Izvinjavam se na nefleksibilnosti, svako ima pravo da radi sta hoce valjda...ali mnoogo mi je to...:eek: opet nekako dve devojke - koliko toliko deluje blaze, kao da zamisljamo to kao neko intimno prijateljstvo....ne znam, cini mi se da nije toliko strasno MADA sam ja strogo protiv ovih stvari....Muskarci su zakon i kraj! :mrgreen: :mafijas::ljubomoran:
 
Poslednja izmena:

Medjutim kako je Uran u Ribama trenutno a PL u Jarcu a Neptun u Vodoliji...ovo sugerise ogroman broj biseksualaca...Ja sam bila malo sokirana, recimo na fbu, na listi silnih mojih prijatelja mislim da je 40% izjasnjeno interesting in: woman&man....Pri cemu imate i bracne parove....Tako da....To je danas ili posledica ratova :mrgreen: ili ne znam cega...Inace muskarce gej nikako ne mogu da svarim, majke mi...Izvinjavam se na nefleksibilnosti, svako ima pravo da radi sta hoce valjda...ali mnoogo mi je to...:eek: opet nekako dve devojke - koliko toliko deluje blaze, kao da zamisljamo to kao neko intimno prijateljstvo....ne znam, cini mi se da nije toliko strasno MADA sam ja strogo protiv ovih stvari....Muskarci su zakon i kraj! :mrgreen: :mafijas::ljubomoran:

Ccc ... tipicna Bikica. :mrgreen:

Mislim da je homoseksualaca uvek bilo u istom broju, samo nekako sad je normalna stvar pa ima manje straha od ispoljavanja.

Nego, ima li jos karti? :mrgreen:
 
Mars generalno u 12oj ubija podsvesno, ne zna se da li je gore naci ga kod zene ili muskarca, moram da dodam, da to sa razlogom kazem, mislim, uverila sam se....i to na najrazlicitije nacine, sustinski tu je gusenje seksualnosti, gusi se Marsova rika, neke anomalije postoje a recimo zene cesto mrze muskarce tj nije da se tako izjasnjavaju ali prosto ih objektivno ne razumeju a mogu da se prave svakako da DA.....a da, svakako ovo nece priznati! Mnogi muskarci su malo bolesni sa neke druge strane ako jos imaju gadnije aspekte sa necim, to su opsesivne licnosti od kojih mozete ocekivati svasta, suvo zlo! I u to se ja nazalost uverih preko dobre drugarice a eto stalno nesto idealizujem kako svako mesto moze imati nesto dobro NO nije tako!


Joj živa istina!! Poznajem muškarca koji ima mars u biku,u 12 polju,retrogradan:evil:Mars gradi jako puno loših aspekata,izmedju ostalih opozicija sa venerom i mesecom u konjukciji u škorpiji...Stvarno se može reći,lik je suvo zlo,no naravno prikriveno
 
Pokazatelji naglašene seksualnosti bi bili:


1. Mars u znaku u kojem je jak - Jarac, Skorpion, Ovan

2. Venera konjunkcija Mars

3. Mars konj Mjesec

4. Mars konj Sj.mj. cvor

5. Pluton u dobrom aspektu sa Venerom, Marsem

6. kod muskaraca --- Sunce konj Mars

7. Mars konj Jupiter - daje potrebu za mjenjanjem partnera

8. Vladar 8.kuce u 8.kuci ili planeta u 8.kuci koja je u konju sa Plutonom

9. Vladar 8.kuce u 5.kuci, ili vladar 5. kuce u 8.kuci

10. Kod muskaraca Neptun konj Sunce - kod zena sa Venerom

11. Jupiter - u 5.kuci

12. Mars u 5.kuci

p.s. Ovo sto je Boldlovano to imam, s tim da PL pravi samo sextile sa VE

Plus: Vladar asc i samim tim vladar V kuce ( merkur - koji je u VI kuci ) je u skorpiji i pravi konjikcije sa Ma koji je u V na 5 stepenu i pravi konjukciju sa PL

Sta bi ovo moglo da znaci... :eek:
 
Pokazatelji naglašene seksualnosti bi bili:


1. Mars u znaku u kojem je jak - Jarac, Skorpion, Ovan

2. Venera konjunkcija Mars

3. Mars konj Mjesec

4. Mars konj Sj.mj. cvor

5. Pluton u dobrom aspektu sa Venerom, Marsem

6. kod muskaraca --- Sunce konj Mars

7. Mars konj Jupiter - daje potrebu za mjenjanjem partnera

8. Vladar 8.kuce u 8.kuci ili planeta u 8.kuci koja je u konju sa Plutonom
9. Vladar 8.kuce u 5.kuci, ili vladar 5. kuce u 8.kuci

10. Kod muskaraca Neptun konj Sunce - kod zena sa Venerom

11. Jupiter - u 5.kuci

12. Mars u 5.kuci


Ovde je interesantna situacija. Vladar moje 8. kuće je Saturn u 5. kući u konjukciji sa Plutonom, sumnjam da daje naglašenu seksualnost. Dobro je što je u vagi, u mestu svoje egzaltcije pa ne daje neke nastranosti.
A Mars je u 5. kući u opoziciji sa Venerom u Ovnu, pa je to svakako pokazatelj naglašene seksualnosti. S tim što su obe planete u izgonu , pa kod mene daje periode totalne nezainteresovanosti za sex, i periode kada je potreba za istim pojačana.
Ovaj aspekt bi po nekim astrolozima bio pokazatelj bisexualnosti ili homosexualnosti, jer su planete u izgonu i u opoziciji, ali kod mene to definitivno nije slučaj. Uz sve to Merkur kao vladar ASC u opoziciji sa Uranom, Mesec konjukcija Uran...Mars kvadrat Neputun.

Ali nisam primetila kod sebe takve sklonosti. Medjutim, imala sam druga koji je rodjen dva dana ranije, identičan horoskop je imao kao ja (astrološki blizanac :D), s tim što je njemu Mesec bio u Škorpiji a meni u Strelcu, i verujem da je bio bisex ili homo, jer do svoje 28 godine nije imao devojku, a pritom je bio okružen gomilom devojaka.
Takođe, sam primetila da mars u 12. polju daje neku vrstu blokiranosti po pitanju seksualnosti, nedostatak orgazma, ili odložen orgazam, svakako neki psihološki razlog kočenja seksualnosti, a naročito ako je vladar 8. kuće. Dok Uran u 5. kući (u vagi) u kvadratu sa venerom (u raku), sklonost svim mogućim perverzijama, kao i latentnu homoseksualnost.
 
imam pitanjce, muskarac koji ima Mars u Lavu u 12.kuci u konj. Mesec u Raku takodje u 12.kuci. da li moze imati problem prilikom sex-a, tj. sa svojom muskosti.Rekla bi da kombinacija ove dve planete u 12.kuci njemu pravi psihicki problem koji se manifestuje tokom sex-a.Ima li jos neko objasnjenje?

Joj bože dorbo se taj čovek sastavlja i ovako! :roll::sad2: njega bas treba maziti i paziti i cuvati od sveta... Verovatno je problem psihičke prirode.... zavisno od ostatka horoskopa ;) Bitno je kakve aspekte prave te planete i gde mu je venera... Da li mars u lavu sam po sebi daje problem sa potencijom?? Ne bih rekla....
Poz
 
Poslednja izmena:

Back
Top