Отказивање Евровизије

Шта ви мислите, да ли би требали отказати Евровизију?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smatram da politika nema nikakve veze s tim. :neutral:
Tačnije, da ne bi trebalo da ima, jer je to antipolitički festival u svakom smislu

Па, заправо има везе. То је весели фестивал, само са гостима из земаља које растурају нашу државу никако не може бити весео. Може једино бити одвратан.

Мада, цела Евровизија је у суштини одвратна...
 
Па, заправо има везе. То је весели фестивал, само са гостима из земаља које растурају нашу државу никако не може бити весео. Може једино бити одвратан.

Мада, цела Евровизија је у суштини одвратна...

Sa ovim se u potpunosti slazem...
 
Па, заправо има везе. То је весели фестивал, само са гостима из земаља које растурају нашу државу никако не може бити весео. Може једино бити одвратан.

Мада, цела Евровизија је у суштини одвратна...

Ako neko ko peva, ne učestvuje direktno u, kako, Miki, kažeš "rasturanju naše države", ne vidim razlog zašto ne bi pevao. :neutral:
Ovo sad je kao da si rekao, da nikad nećeš da odeš nigde van Srbije, ni u jednu zemlju koja je podržala nezavisnost Kosova :?
A, što se tiče odvratnosti Evrovizije, ovo nije tema za to
Žalosno je samo što se politika već umešala u sve to, i to debelo...
 
Ako neko ko peva, ne učestvuje direktno u, kako, Miki, kažeš "rasturanju naše države", ne vidim razlog zašto ne bi pevao. :neutral:
Ovo sad je kao da si rekao, da nikad nećeš da odeš nigde van Srbije, ni u jednu zemlju koja je podržala nezavisnost Kosova :?
A, što se tiče odvratnosti Evrovizije, ovo nije tema za to
Žalosno je samo što se politika već umešala u sve to, i to debelo...

Да ли ти те земље схваташ као пријатељске? Не бих волео да идем у непријатељску земљу.

Једноставно, на страну политике, не би било прикладно.
 
Да ли ти те земље схваташ као пријатељске? Не бих волео да идем у непријатељску земљу.

Једноставно, на страну политике, не би било прикладно.

Ne shvatam ih kao prijateljske, daleko od toga, ali izolacijom, i nekim "srpskim" inatom se ništa ne postiže. Pogotovo ne otkazivanjem ovakvog festivala, koji, kakav je, takav je, znači mnogo Evropi, i odavno je deo tradicije.
A što se tiče odlaženja u "neprijateljsku" zemlju, naših Srba u svetu ima koliko hoćeš, i čisto sumnjam da će se sad svi oni vratiti, jer im je neprijatno da borave tamo...
 
Ne shvatam ih kao prijateljske, daleko od toga, ali izolacijom, i nekim "srpskim" inatom se ništa ne postiže. Pogotovo ne otkazivanjem ovakvog festivala, koji, kakav je, takav je, znači mnogo Evropi, i odavno je deo tradicije.
A što se tiče odlaženja u "neprijateljsku" zemlju, naših Srba u svetu ima koliko hoćeš, i čisto sumnjam da će se sad svi oni vratiti, jer im je neprijatno da borave tamo...

Најбоље да им уђемо у задњице.

Део традиције Европе? Интресантно, они нама узимају традицију, а ми њима продужавамо. :lol:

И Срби у расејању немају везе са овом темом.
 
Најбоље да им уђемо у задњице.

Део традиције Европе? Интресантно, они нама узимају традицију, а ми њима продужавамо. :lol:

И Срби у расејању немају везе са овом темом.

Da, ali, i mi smo deo te tradicije. Jer, na kraju krajeva, i mi smo deo Evrope.
Mislim da nam sad najmanje fali otkazivanje ovakvog festivala (neću više da se ponavljam). Trebamo da dignemo glavu, šta je tu je, i da odradimo to što bolje možemo. Ama, da ga dovedemo do savršenstva, da ne nađu nijednu zamerku, pa da vide s kim su našli da se kače :lol:
 
Da, ali, i mi smo deo te tradicije. Jer, na kraju krajeva, i mi smo deo Evrope.
Mislim da nam sad najmanje fali otkazivanje ovakvog festivala (neću više da se ponavljam). Trebamo da dignemo glavu, šta je tu je, i da odradimo to što bolje možemo. Ama, da ga dovedemo do savršenstva, da ne nađu nijednu zamerku, pa da vide s kim su našli da se kače :lol:

Тја, можда неко не жели да буде део такве традиције.
 
Због овога што се догађа, не бих волео да овде певају Енглези своје песмице... Нек иду негде другде па нек певају, али не у држави коју су поцепали.
Vi gospodine ako volite izolaciju,slobodno...
Napravite barikadu oko svoga stana ili kuce i nigde ne idite..
Ali nemojte nas ostale da vodite u propast...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top