Max Payne 2

Dosao sam do osmog djela u trecem nivou,borba sa likom u bjelom odelu.Sada je na onoj kupoli i baca dinamit odozgo,srusio je vecinu poda sa strana,sem na coskovima.I dalje bjezim u krug ali se nista ne desava,sta sada treba da uradim?
 
Dosao sam do osmog djela u trecem nivou,borba sa likom u bjelom odelu.Sada je na onoj kupoli i baca dinamit odozgo,srusio je vecinu poda sa strana,sem na coskovima.I dalje bjezim u krug ali se nista ne desava,sta sada trba da uradim?
Isti problem...Ništa samo mu skidaj ''šrafove'' koji drže kupolu gore8-)...
I nek ti je bog u pomoći...Teži kraj igre dugo nisam igrao...
 
Ne mogu da skontam nikakve sarafe,jer se nesmijem nigdje dugo zadrzati posto odma baca dinamit.Sjecas li se kako izgledaju ti sarafi i gdje se nalaze?Na pocetku sam odma skinuo one drvene klinove gdje se on nalazio iznad kupole,je sam li trebao prvo da pustim da raznese pod pa da ga tek onda skinem?
 
Ti ne mo'ž njega da skineš tj.ubiješ .On umire usled pada sa kupole i samo tako...Očigledno nisi skinuo sve šrafove (to su ti koje si pomenuo)!
 
uzmes MP5 zumiras u sporis i pucas u srafove koji drze sipke koje su podupiraci konstrukcije de ovaj stoji...ako si nesto razumeo sta sam ti reko svaka ti cast :lol: :D
uglavnom uvati i rokaj sve redom srafove koje vidis...i kad neki izleti znas onda koje treba da skines...

e sad tek vidim da si presao...i jel bilo tesko :D
 
to je poslednji nivo.preporucila bi ti da promijenis nisan za taj nivo (crosschair) na neki kao krug i onda u sredini tacka...tako je meni pomoglo.uzmes dobru pusku i pucas u taj....luster sta kod da je.koristi bullet time i bice u redu.
ja sam presla taj nivo iz 3. puta.nije tesko...:) bar meni nije bilo.
good luck!
 
Devojka a igra Maxu:shock:...Zar ne igrate vi one Simse ili tako nešto:)
c'mon....naravno da igram video igre,to je moj zivot.zbog KANTE od kompjutera ne mogu da igram novije ali i dalje uzivam kad svratim kod nekog sa nabudzenim kompom,a igram starije igre dosta.
Max Payne...savrsen muskarac :lol:
I dalje ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da nece biti 3 dijela zbog lgupog Arnold Laynea.
A najavili su ga za 2009 i ja ga zeljno iscekujem ali cvrc.
A sto se tice Sims*a igram i to ponekad kad mi je mnogo dosadno.
 
Jel' neko obratio pažnju na Baseball-bat Boya i Lords and Ladies...Radi se o ''filmovima'' koji se prikazuju na TV, u objektima u kojima se max kreće...
Ironija je odlična:D
 
Jel' neko obratio pažnju na Baseball-bat Boya i Lords and Ladies...Radi se o ''filmovima'' koji se prikazuju na TV, u objektima u kojima se max kreće...
Ironija je odlična:D
uvijek to gledam.sjecam se kad sam jednom pocela da gledam BASEBALL BAT BOY-A i neki kreten iz Squeky Cleaning Company mi se prisunj'o...:(
ne mozes normalno pogledat seriju :lol:
i da,ironija jeste odlicna.
 

Back
Top