ATP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vazno je i kako se sportisti ponasaju i van terena, ali naravno da ih najvise zbog njihovih sposobnosti... Prethodni post sam sarkasticno odgovorio, zato sto je Kaka rekao kako voli Nadala zato sto je..."extra lik" ?!!
 
ne bih da zvucim subjektivno ali pitajte bilo kog tenisera za Rafu i dobicete samo reci hvale (Soderling se ne racuna).. dakle,od Djokovica,Fedje pa na dalje..

Nego, vaspitao ga ujka-Toni samo tako.
Teniser i treba da je kulturan i da je u dobrim odnosima sa drugim teniserima i onako zajedno provode dosta vremena po turnirima.
 
da,ujak je najzasluzniji

Rafa ce prvi (posebno na sljaci) priznati sudijsku gresku i dati poen protivniku,nikada nece ulaziti u nepotrebno svadjanje sa njima kao sto to recimo Endi radi,nece bacati rekete niti nervirati publiku a o protivnicima ce uvek govoriti samo reci hvale

iskreno,cast mi je sto navijam za takvog sportistu
 
Ja u principu sportiste postujem zbog onoga sto pokazujuju na terenu. Ako je majstor i njegove poteze je zadovoljstvo gledati, bas me briga da li psuje, pljuje, svadja se sa sudijom, i lomi rekete. Ako je fin, vaspitan, a ne igra bas najbolje, ebiga, naci ce se neko i za njega da navija :)
Drag mi je bio Bobi Fiser u sahu, jer je bio nenormalno jak u svoje vreme, iako je bio cudak i namcor i neprilagodjen. Jednostavno kad vidim njegove partije, odusevim se. Svi smo navijali za Cikago zbog Jordana (mada je on bio za primer u svemu) ali i zbog Rodmana, coveka koji pravi preko 20 skokova po utakmici, iako je bio vrlo problematican u svemu. Sumaherova voznja dok je bio mladji je bila fenomenalna, njegov tim je prvi poceo sa strategijama jednog vise zaustavljanja od protivnika, jer je jedino Mihael mogao da iskoristi u dovoljnoj meri prednost lakseg bolida i da satire protivnike i sa manje konkurentnim bolidom. Iako je napravio nesportskih poteza vise nego bilo koji drugi vozac, opet sam navijao za njega, kao i pola sveta. Za Federera sam ranije navijao jer je lepo igrao. Onda je poceo da se prenemaze i da ne pruza sve od sebe, pa sam shvatio da Rafa daje daleko vise na terenu, a Rafu posebno cenim zbog stonoteniskog forhend spina. Znaci nije mi bitno da li je neko dobricina ili djubre, nego sta ume na terenu.
 
jeste 4. ali mu treba jos toliko poena da bi dosao do 3. mesta :lol:
btw- tipsa i viktor igraju sutra oko 12h meceve drugog kola u zagrebu, a kasnije i prvo kolo dubla u kojem su partneri! :)
 
Ali kako god da okrenes,Janko usao u prvih 40 na svetu!Aaaaaaaaaa? :D :D :D
Troicki po starom...Dobije Noleta,muci Federera,Nadala i Davidenka,a onda puf u tri seta od nekog tamo..Ni ime mu ne znam :(
Stvarno sto imamo igrace..Treba ih motivisati na neki cudan nacin,onda bi valjda igrali kako treba.Recimo da im pred svaki mec otmemo devojke i da im kazemo da cemo svasta da im radimo ako ne pobede :D
 
Ma opet kazem kao i malopre - njima treba oteti rodbinu,kola,reket,omiljenu igracku,bilo sta sto vole i dobice svaki mec! Ovako,narocito nas dragi i nikad prezaljeni Tipsa ce uvek dobijati Top 10 igrace a gubiti od nekog ko igra dvorucni forhend na primer...
Njemu bi bilo sjajno da svake nedelje igra sa nekim iz Top 10,bio bi u prvih 20 sigurno :D
 
Ždrijeb Dubaia

Roger Federer (1) v Andy Murray
Rainer Schuettler v Fernando Verdasco
Stanislas Wawrinka v Qualifier
Mohammad Ghareeb (wc) v Nikolay Davydenko (5)

David Ferrer (4) v Tommy Haas
Jarkko Nieminen v Olivier Rochus
Janko Tipsarevic v Feliciano Lopez
Gael Monfils v Tomas Berdych

Richard Gasquet (7) v Dimitry Tursonov
Qualifier v Igor Andreev
Mikhael Youzhny v Fabrice Santoro
Marin Cilic v Novak Djokovic (3)

Andy Roddick (6) v Juan-Carlos Ferrero
Qualifier v Paul-Henri Mathieu
Nader Mahmood (wc) v Qualifier
Philipp Kohlschreiber v Rafael Nadal (2)
 
Marin Cilic protiv Noleta..Al ce da pukne 'Rvat :D
Cudo jedno ovaj zreb-Federer igra sa Marejom koji uopste nije za bacanje,a Vavrinka(pazi Vavrinak0igra sa kvalifikantom....Ili jos jace,prvo kolo Rodik-Ferero,Gaske-Tursunov.

A koliko god mrzeo Tipsu,imam osecaj da cu staviti neke pare na to da ce dobiti mec.Lopez nije nepoznat protivnik,a nije nepobediv,dkl,ocekujem pobedu Janka u tri seta(nas maratonac) :)
 
Endi Marej izbacio Federera 6-7 6-3 6-4

Svajcarac nije izgubio prvo kolo nekog turnira od Sinsinatija daleke 2004. Skot nije pruzio Fedji priliku za brejk loptu a u taj brejku prvog seta ispustio je 5-2 i priliku da opere najboljeg igraca sveta sa 2-0
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top