Kriza srednjih godina?

По мени живот треба живети сваки дан пуним плућима и не оптерећивати се претерано "кризама" овог
или оног доба. Наравно, не мислим да треба безглаво јурити за задовољствима без икаквог застајања
и промишљања о животу и његовом смислу, али те појмове попут "кризе", које су новијег датума, треба
оставити по страни.
Ментални склоп чини човека младим, односно и младост, и здравље, и лепота проистичу из главе.
Пикасо је по мени пример човека који је мислио, стварао, женио се, па и правио децу у неким позним
годинама, без икаквог оптерећења и комплекса због својих година.
 
Пикасо је по мени пример човека који је мислио, стварао, женио се, па и правио децу у неким позним
годинама, без икаквог оптерећења и комплекса због својих година.
pikaso je, izmedju ostalog, bio sadista... tako da ga ja bas ne bih uzimala kao primer zrelosti i promisljanja zivota...
umetnik - izuzetan, tu nema spora...
 
Pa šta je sad neverovatno?:D
Valjda mogu da prokomentarišem post?
Mislim - čemu onda služi forum?

Izvinjavam se ako je ti je to na bilo koji način zasmetalo. Neću više.

Možeš da prokomentarišeš, ali ne da meni objašnjavaš moje reči, već izneseš svoje mišljenje.
Primećujem da mnogi imaju problem sa tim, pa se vade tim rečenicama jadna ja, čemu forum, bla, bla, truć.
 
@treca
nije ti objasnjavala tvoje misljenje, vec prokomentrisala tvoje misljenje i stav.
ako zelis da budes autisticna, i da niko ne komentarise ono sto pises, pisi dnevnik. dolaskom na forum svako od nas osim sto iznosi svoje misljenje, pokazuje i zelju da cuje misljenje drugih, bilo da je ono autenticno, ili replika na ono sto smo i sami napisali.
 
Пикасо је по мени пример човека који је мислио, стварао, женио се, па и правио децу у неким позним
годинама, без икаквог оптерећења и комплекса због својих година.

pikaso je, izmedju ostalog, bio sadista... tako da ga ja bas ne bih uzimala kao primer zrelosti i promisljanja zivota...
umetnik - izuzetan, tu nema spora...


Уочаваш ли разлику између онога што сам рекла и твоје реплике?

А ово садиста:confused: Не бих га баш тако дефинисала, пре бих рекла тежак човек...
 
Уочаваш ли разлику између онога што сам рекла и твоје реплике?

А ово садиста:confused: Не бих га баш тако дефинисала, пре бих рекла тежак човек...

Sadista ili ne, malo je tesko nekom obicnom coveku da se ugleda na genijalnog umetnika i zvezdu... to je covek po svemu drugaciji od prosecne osobe (bez zalazenja u diskusiju sta je to "prosecan" covek :) )
 
Sadista ili ne, malo je tesko nekom obicnom coveku da se ugleda na genijalnog umetnika i zvezdu... to je covek po svemu drugaciji od prosecne osobe (bez zalazenja u diskusiju sta je to "prosecan" covek :) )

Генијални људи су као висока мода, није за свакога и није за сваки дан, али понешто и понекад се може применити...
 

Back
Top