ZA ISKRENE

nexyok,mislim da ovde trazis odgovor koji vec znas...mislim da je najbitnije to koliko je tebi bitan,a da ti nije bitan ne bi otvrala ni ovu ni onu temu na ljisu...mislim da sex nije nabitniji,ali da je svakako bitan,sastavni deo veze i kada on ne stima jasno je da nesto nije ok...vazno je naravno prvo videti da li je to samo faza,ali ako ga nema uopste dug period to nesto govori...
 
Stvar vaspitanja..neke je sramota..kad je neki film na tv-u..odmah prebacuju na drugi kanal kao u cudu..to je zastrasujuce..da ne pominjemo stare ljude..koji se ljube 3 puta u obraz
 
ja se slazem sa tarom......s druge strane,nije seks presudan,ali je vrlo bitan.....i ne bih volela da se jednog dana udam i posle nekoliko godina muz i ja da spavamo u odvojenim krevetima,ili okrenuti jedno drugome ledjima....ja bih se odmah razvela....ne zato sto nema seksa.....ali mislim da zelja za seksom u vezama poslednja umire....pa kad nestane i ona....ne znam sta ostaje....sto kaze tara,nezadovoljni i frustrirani roditelji koji samo zbog deteta ostaju zajedno u satro funkcionalnoj porodici da dete slucajno ne bi imalo traume od razvoda....

ja sam dete razvedenih roditelja,i moji su se razvodili kad sam imala 12 god...iz mnogih razloga.... i ja sam samo osoba koja mnogo cvrsce ceni brak od mnogih ljudi....
 
pa nije mi ok...ali njemu je kao ok...a i imamo i dete pa ko ce sad dase cima da se rastavla


А шта он каже? Зашто је то тако?

Да ли у свему другом функционишете?

И какав вам је секс (колико учестао) био раније? Да ли се десило нека драстична промена?

(Мислим, не мораш мени да одговориш на то, него себи.)
 
Sex jeste bitan, ali ne samo kao orgazam i čisto fizičko zadovoljstvo, nego i kao bliskost. :heart:

Čini mi se da će u proseku (moja slobodna procena) duže da potraju veze u kojima ništa ne funkcionkcioniše osim sexa, nego one u kojima sve funkcioniše osim sexa.:roll:
 
Koliko vam je bitan sex u vezi?

Mnogo bitan...ali nije jedino bitno...

pa nije mi ok...ali njemu je kao ok...a i imamo i dete pa ko ce sad dase cima da se rastavla

Kakva je to veza ili brak gdje ne funkcionise sehualni zivot...sta vas ispunjava,koja bliskost,da nije lijep razgovor...treba mnogo komponenti da veza/brak budu kompletni-seh,postovanje,dogovor,razgovor,seh...;-)
 
predpostavljam da ti nije u braku oduvek tako... ako je ranije bilo bolje, tj bilo je sexa, onda kao sto hellen napisa treba videti sta se promenilo. koji je njegov problem. na svakom problemu se moze raditi.

ti si napisala kao da je sve zakljuceno takvo kakvo je... nema seksa i tacka.
 
Koliginice bas ste surovi...pa tako kazu

Nije surova samo realna..i iskrena..jer iskrenost si potencirala postavila si temu i trazis odgovore ali samo one koji tebi odgovaraju i brak ( shvatila sam da si u braku i da imas dete ) nije..veza..brak je mnogo vise od veze osim fizicke i duhovne ..brak mora da funkcionise i zivi da bi se odrzao..jedna od poluga braka je i sex..pored jos drugih..
 

Back
Top