Ne odustajem...

...jedino sebe s njom (njim) vidim...
Pa, šta košta- nek košta... A košta(će) vas!
Je l probao neko od vas da na kraju, posle takvog životnog lumperaja, izvede računicu...

Nisam licno bio u takvoj situaciji, ali sam siguran da je racunica na kraju uvek u debelom minusu.
Kad god se u zivotu nesto zeli po svaku cenu, mislim da na kraju cena ispadne previsoka.

rupa & zakrpa ponovo jašu
 
Džibina pesma je, istina, bila light motiv za stvarni događaj.Moj prijatelj je upravo to rekao svojoj ženi:sebe samo uz nju vidim.Otišao bez zbogom i doviđenja,ostavio sve što je gradio i stvorio proteklih 15 godina...Ja imam svoj stav o tome, interesuje me kako vi gledate na to.
P.S. Tema jeste za "LJ i S", mada bi na nju bolje odgovorili oni sa SM ili ŽK...Ovde ima nekih kojima je grebanje za snošaj ( ma, šta oni pod tim podrazumevali) vrhunski domet u dosadašnjem skromnom životu...:-?
 
Džibina pesma je, istina, bila light motiv za stvarni događaj.Moj prijatelj je upravo to rekao svojoj ženi:sebe samo uz nju vidim.Otišao bez zbogom i doviđenja,ostavio sve što je gradio i stvorio proteklih 15 godina...Ja imam svoj stav o tome, interesuje me kako vi gledate na to/QUOTE]

Ybt sta im je...
sinoc mi na vrata dosla prijateljica,sva u suzama...
sta je bilo?
Dule me vara
ma nije valjda
jeste,i nije mu zao ni mene ni troje dece
rekao mi je da se zaljubio
i sta ces sada?
pa otkud znam...ali da ga volim ,volim ga
i sta reci.
iz cijeg ugla da posmatram stvari.Iz njegovog koji je sav ruzicast i divan jer njemu se desava nesto najlepse na svetu
ili iz njenog(ne mogu naci reci da ga opisem...taj njen ugao)
...mislim da sam omasila temu
ali doslo mi da napisem
 
Džibina pesma je, istina, bila light motiv za stvarni događaj.Moj prijatelj je upravo to rekao svojoj ženi:sebe samo uz nju vidim.Otišao bez zbogom i doviđenja,ostavio sve što je gradio i stvorio proteklih 15 godina...Ja imam svoj stav o tome, interesuje me kako vi gledate na to/QUOTE]

Ybt sta im je...
sinoc mi na vrata dosla prijateljica,sva u suzama...
sta je bilo?
Dule me vara
ma nije valjda
jeste,i nije mu zao ni mene ni troje dece
rekao mi je da se zaljubio
i sta ces sada?
pa otkud znam...ali da ga volim ,volim ga
i sta reci.
iz cijeg ugla da posmatram stvari.Iz njegovog koji je sav ruzicast i divan jer njemu se desava nesto najlepse na svetu
ili iz njenog(ne mogu naci reci da ga opisem...taj njen ugao)
...mislim da sam omasila temu
ali doslo mi da napisem

Ne, draga, ti si baš na temi!
P.S. Da nam nisu isti prijatelji??!:shock:
 
a jel ti misliš ma romea i jooliju..........a možda i gooča......mislim da je to opsenarenje....a mož i proseravanje d aprostite.......zreli ljoodi ne postavljau ultimativno zahteve ni prema sebi ni prema droogim osobama.........misim tako....
 
a jel ti misliš o romeu i jooliji.........mislim da je to opsenarenje....a mož i proseravanje d aprostite.......zreli ljoodi ne postavljau ultimativno zahteve ni prema sebi ni prema droogim osobama.........misim tako....

Ne, ne mislim uopšte na R i J.
A, zrelih ljudi i njihovih "zrelih" odluka ćeš se tek nagledati u životu,,,
 
Džibina pesma je, istina, bila light motiv za stvarni događaj.Moj prijatelj je upravo to rekao svojoj ženi:sebe samo uz nju vidim.Otišao bez zbogom i doviđenja,ostavio sve što je gradio i stvorio proteklih 15 godina...Ja imam svoj stav o tome, interesuje me kako vi gledate na to.
P.S. Tema jeste za "LJ i S", mada bi na nju bolje odgovorili oni sa SM ili ŽK...Ovde ima nekih kojima je grebanje za snošaj ( ma, šta oni pod tim podrazumevali) vrhunski domet u dosadašnjem skromnom životu...:-?
pa ja sam iskreno razmishljala o tome...
prosto...
nije problem ostati sa nekim iako znash da taj neko nije "TAJ"...
jednog dana, u jednom trenutku, mozzda se desi da onaj koji nije bio pravi postane pravi, i da te svojim postupcima, trudom, ulaganjem i ljubavlju ubedi...
problem je u laganju sebe i druge strane.
takodje, problem je kad si sa nekim i bash znash ko je pravi, a nisi sa tim nekim...

i tako....
eto.
 

Back
Top