Nova demokratska Jugoslavija

Partija se zove Nova komunisticka partija Jugoslavije, ali je njen cilj uspostavljanje socijalistickog drustva, a ne komunizma. Komunizam je samo krajni cilj svih komunistickih partija i svetu, ali kada prizvodne snade i proizvodni odnosi dostignu odgovarajuci nivo, tj. u nesto daljoj buducnosti.
 
Partija se zove Nova komunisticka partija Jugoslavije, ali je njen cilj uspostavljanje socijalistickog drustva, a ne komunizma.

Јел' то "логика" слична оној: "нисмо учествовали у власти, иако смо имали у влади неколико министара..." ? :roll:

Стварно, кад ће се људи овде већ једном дозвати памети, и престати да мисле о некаквим "југославијама", није ли вам било доста глупости и трагедија?
 
Pozdrav svima.Danas sam na You Tube-u gledao klip Nova Jugoslavija uskoro....Sta mislite da li bi mogla ponovo da se oformi Jugoslavija,kao konfederacija drzava?Iz dana u dan,sve vise i vise raste nostalgija za tom Jugoslavijom,drzavom kada smo svi bili slozni i veoma jaka evropska sila....Naravno,ni nemislim da ce se ona oformiti sutra,sa ovim retardiranim politicarima,vec nekada,kada dodju normalni,mladi ljudi na vlast.......sta vi mislite?Hvala na odgovorima.

не дај Боже
 
Pa sto odma nekazes,da ti smeta Beograd,pa da promenimo temu razgovora.Da je Srbima bilo dobro za vreme kralja,nebi ni bilo revolucije.Da nije bilo Jugoslavije,nebi ni imao krov koji imas nad glavom.A Beograd,ti smeta?Znam da je problem centralizacije Srbije veliki i da treba pokrenuti program decentralizacije,Ja koji sam rodjeni Beogradjanin,i moj otac i moj deda,mrzim sto je moj grad centar svih desavanja u Srbiji.Nemoze od vas bre da se zivi!Svi ste dosli ovamo,menjate nam granice beograda na rupcine i MML gde se gaje kokosi i kojestarije!Alo bre,Beogradom petli nepoje!Ja cu se uvek zalagati da decentralizacija ozivi i da tako Beograd povrati stari smek pre 90-tih.Zato,pasaluk nediraj!
E, svasta sam video ali da neko iz naselja u blizini Beograda pljuje po drugom naselju u blizini Beograda, to je bas malko smesno :lol:8-)
Da, Beogradom petli ne poje, ali u naseljima koja se pominju kao tvoja lokacija i u naseljima koje pominjes, ne samo da poju petli, nego i prasici vode miran i udoban zivot...
Ovo me podseti na neku`84. Krenemo na more i tamo nam se uvali lik samo sa dusekom, lk i cetkicom za zube. Pitamo odakle je, kaze Beograd. Odlicno, koji deo Beograda? Kaze Stubline....gde mu to dodje? Pa kod Obrenovca....:lol::lol::lol:
 
Cekaj buraz,ocigledno da nisi ni bio u Kotez-u.Kotez je samo 6 km od Trga republike!Ja sam do 1995 ziveo na Dorcolu u kuci...Citaj ponovo!Kuci a ne u stanu.I tu kucu smo prodali i otisli u ovaj divan kraj gde petlica nema....Ja sam u zgradama,a ne u Krnjaci i Borci gde su se nastanile izbeglice i napravili ruglo od tog njihovog kraja....A i da zivim u Sremcici,kakve veze ima?Moja porodica je starosedeoc ovde,poznajem istoriju i kulturu Beograda i mnogo ga volim i zato branim njegova prava.Kapiras?a Kotez je najlepsi kraj u Beogradu i ako cemo po daljini ,najblizi.Trkali smo se ortak koji zici kod Merkatora i ja,stigao sam prvi kuci!Toliko o tome!
 
Pozdrav svima.Danas sam na You Tube-u gledao klip Nova Jugoslavija uskoro....Sta mislite da li bi mogla ponovo da se oformi Jugoslavija,kao konfederacija drzava?Iz dana u dan,sve vise i vise raste nostalgija za tom Jugoslavijom,drzavom kada smo svi bili slozni i veoma jaka evropska sila....Naravno,ni nemislim da ce se ona oformiti sutra,sa ovim retardiranim politicarima,vec nekada,kada dodju normalni,mladi ljudi na vlast.......sta vi mislite?Hvala na odgovorima.

Мислиш да ће то да се деси када на власт дођу "неки" који не само што НЕМАЈУ ВЕЗЕ СА ИСТОРИЈОМ, него НЕМАЈУ ВЕЗЕ НИ СА ЖИВОТОМ... може бити, уколико ми који нешто о свему томе знамо будемо пре тога ликвидирани... у противном оваквим вампирским идејама је потребан један огроман ГЛОГОВ КОЛАЦ...8-)
 
Па види овако, ако су остали спремни да се извину Србима за злодела која су према Србима починили до данас, и ако су спремни да Србији учине територијалне уступке и пристану на то да је Србија највећа и најзначајнија чланица заједнице,м Српски и Ћирилица службени, Бели орао и Српска тробојка и "Боже" правде државни симболи...
Alo bve tema se zove nova jugoslavija a ne nova velika srbija!!!

Све друго ниеј прихватљиво.
Једноставно не може Словенија Грватска и остале да кажу "Па изашли смо из Југославије, узроковали грђански рат, видели да смо се зајебали и сад<а хоћемо назад, али да будемо једнаки са Србима..."
S vama nikad više!
"fala vam lepa" na svemu, ali nemojte više ništa učiniti za nas.;)

Србиај је економски у будућности далеко јача и од Словеније и Хрватске,
Сада ми смо добили одличне уговоре сса Русима а Сло-Хр-ЦГ-БиХ-МК нису па да ми сада наше добре уговоре преносимо на њих?
Дакле то значи да смо добили 50% јефтинији гас од Руса, па да сада и Хрвати имају то?

Ма да... како да не...
opet si bio do baba vange ili imaš svoju kristalnu kuglu?



У осталом Словенци су у "Великој срећној европској породици где су сви једнаки"

Вероватно су мислили да могу да сисају Француску као што су сисали Србију и да "Горење" сра*а уваљују Парижанима.... како да не....
zaboravio si jedan sitan podatak:
Slovenija trenutno predsjedava europskom unijom.

ta gorenje sr@nja kako ti kazeš oni uvaljuju vrlo uspjesno, i ne samo gorenje.
 
Cekaj buraz,ocigledno da nisi ni bio u Kotez-u.Kotez je samo 6 km od Trga republike!Ja sam do 1995 ziveo na Dorcolu u kuci...Citaj ponovo!Kuci a ne u stanu.I tu kucu smo prodali i otisli u ovaj divan kraj gde petlica nema....Ja sam u zgradama,a ne u Krnjaci i Borci gde su se nastanile izbeglice i napravili ruglo od tog njihovog kraja....A i da zivim u Sremcici,kakve veze ima?Moja porodica je starosedeoc ovde,poznajem istoriju i kulturu Beograda i mnogo ga volim i zato branim njegova prava.Kapiras?a Kotez je najlepsi kraj u Beogradu i ako cemo po daljini ,najblizi.Trkali smo se ortak koji zici kod Merkatora i ja,stigao sam prvi kuci!Toliko o tome!

Interesantno!
A gde na Dorcolu?8-)
Nego...od kada dorcolci koriste izraz "buraz"?8-)
btw, kaze se "Kotez je ZA MENE najlepsi kraj" ali, na zalost, nije u Beogradu...:wink:
 
Kotež (Serbian Cyrillic: Котеж) is an urban neighborhood of Belgrade, the capital of Serbia. It is located in Belgrade's municipality of Palilula.In the early 2000s Kotež became known Serbia-wide for its bustling hip-hop scene that developed within the neighbourhood with groups like Prti Bee Gee, Bad Copy, Bitcharke na travi, and the associated solo acts that they spawned like Ajs Nigrutin and timjah.
 
У колико се настави премештање светског центра моћи на исток, може у наредних 20 година да дође до мирне предаје територија које захтевамо Србији. Лично сматрам да неће бити проблема...

daj čovječe pa ti si puko ko kokica.
kakva predaja teritorija?? tebi stvarno nije dobro.
Šta ti misliš da će hrvati i bošnjaci za 20 godina zaboraviti rat i strahote koje su prošli i tek tako i vama dat neki teritorij?


e svašta čovjek moze pročitati ovdje ali ovo je za sada "greatest(s)hit 2008"

edit: ma šta 2008, za sada si numero uno svih postova pročitanih ovdje
 
Pozdrav svima.Danas sam na You Tube-u gledao klip Nova Jugoslavija uskoro....Sta mislite da li bi mogla ponovo da se oformi Jugoslavija,kao konfederacija drzava?Iz dana u dan,sve vise i vise raste nostalgija za tom Jugoslavijom,drzavom kada smo svi bili slozni i veoma jaka evropska sila....Naravno,ni nemislim da ce se ona oformiti sutra,sa ovim retardiranim politicarima,vec nekada,kada dodju normalni,mladi ljudi na vlast.......sta vi mislite?Hvala na odgovorima.


Raste nostalgija???? Kome treba Jugoslavija??? Prošlo svršeno vrijeme.

Naročito sada kad Tomislav Nikolić bude predsjednik Srbije.
 
Zanimljiva razmišljanja,Yugoslavije nikad više neče biti i bez veze je pisati o tom sranju-izvinite!
Mogla je postojati jedino zbog kumunistične partije i jake udbe.Bratstvo i jedinstvo je bila parola,sredstvo propagande našeg tadašnjeg super sistema.Pa dajte svi znamo,da se ni tada Srbi i šiptari niste mogli videti,niste se razumeli ni sa Hrvatima i musličima,e sa hrvatima se i mi nismo najbolje razumeli ali ****** bili smo susjedi.
tu su i različite vere i jeziki,različite kulture,običaji,različiti aspekti na rad,kulturu,okolinu,...
Ne razumem zašto u tolikim postovima kritizirate i psujete Sloveniju,kad pišete da je ionako i niste trebali i ne trebate je i ubuduče-zašto onda uopče pričate o njoj?
mi smo tada otišli-pa šta svega toga o čemu sam pisao smo bili svesni i otišli smo i kao što vidim bila je to prava odluka.Pre nego počnete opet neki da psujete samo da vam napišem kako je bilo dalje -svi su pomalo otišli,nešto se priča i o Vojvodini!!!!!!
Ali.......zar se moramo zbog toga mrzeti,to ti je isto kao u braku-kad ne valja ide svak svojim putem i srečno mu bilo.Ja imam dosta prijatelja po čitavoj bivšoj Yugi i odlično se razumemo ali svesni smo činjenice,da se u nekim tačkama ne uklapamo zato jer smo drugačiji i to poštujemo i zato se razumemo.
Nije mi jasno zašto neki kuvaju zamjerke do neznam koje godine unazad,pa treba je gledati napred,se razvijati,graditi i razumjeti.ELEKTRODA ti izgleda znaš o čemu pričam-pišem.I kad sam več kod pisanja,izvinjavam se na pravopisu Srpski pomalo učim i još uvek pravim dosta grešaka.
Pozdrav svima
 

Back
Top