Bivsa - bivsi.....

Kad sretnem nekog od njih malo mi bude neprijatno ... u stilu, zašto sada voditi neke isprazne razgovore - čemu to?

Ispričamo se mi .... sve je to normalno, ali meni nekako neprijatno ....Shvatiš koliko su vam životi otišli u neke potpuno druge krajnosti, a nekad su se ukrštali i bilo vam lepo ...
 
Sve moje bivše devojčice su sređene, one davnije udate i sa decom, ove mlađe imaju momke, i kad god se sretnemo normalno komuniciramo, one me i dalje vole, jer sam im bio prvi. I kad budu umirale zadnja slika pred njihovim očima biće moj lik. Nije to mala stvar.
 
Kad sretnem nekog od njih malo mi bude neprijatno ... u stilu, zašto sada voditi neke isprazne razgovore - čemu to?

Ispričamo se mi .... sve je to normalno, ali meni nekako neprijatno ....Shvatiš koliko su vam životi otišli u neke potpuno druge krajnosti, a nekad su se ukrštali i bilo vam lepo ...

Bas to kao sto si rekla.
Cemu razgovor? Sta to ima da pricamo jedno drugom. Zdravo - Zdravo. Kako si? Sta radis? Ma, sve mi to bude malo bezveze....
 
Interesuje me kakav vam je osecaj kada sretnete biveg ili bivsu?
Da li volite da ih sretnete? Ili ih zaobidjete? Ili se pravite da ih i ne poznajete?
Kakve su vam reakcije?

sa svakom sam ostao u korektnim odnosima pogotovo sa onim bivsim devojkama koje su mene ostavile :D
neke volim da sretnem (sa par njih se i dan danas druzim) a par njih su :evil:
ma ni da se pominju
 
Zana, ja se upuštam u odnose samo sa nevinim maloletnicama. Takav sam.

c019.gif
Prijavicu da te uhapse......

Svaki put kad ti vidim nick, prva mi je asocijacija - LAMINAT :lol:
Sorry, ali ...... :)
 
Uopšte se nisam zezao. 70% ljudi boluje od herpesa, a vi samo nastavite tako, vaša stvar. Mene ne uzbuđuju ljudi koji često menjaju partnere, jer podsvesno ne želim da vodim ljubav sa njihovim partnerima, kao vi.
 

Back
Top