u vezi gripa......za dr

bebisiterka sam, a beba se juce razbolela, ja sam imala kao neku groznicu neka 2 dana, pila c vitamin i cajeve, sa 37 stepeni, ali to je bilo pre nego sto ce beba da se razboli,a njoj je preneo brat, iz vrtica........!
Hvala veliko!
 
Koja je razlika izmedju prehlade i gripe,kod mene su sledeci simptomi: bol u grlu,curenje nosa (vrlo malo) i malo iskasljavanja i nista vise valjda je pocetak,dok moji clanovi porodice su vec prosli kroz sve to ali malo intenzivnije,vjerovatno sam i ja pokupio od njih pa me zanima da li je to gripa ili obicna prehlada
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika izmedju prehlade i gripe,kod mene su sledeci simptomi: bol u grlu,curenje nosa (vrlo malo) i malo iskasljavanja i nista vise valjda je pocetak,dok moji clanovi porodice su vec prosli kroz sve to ali malo intenzivnije,vjerovatno sam i ja pokupio od njih pa me zanima da li je to gripa ili obicna prehlada

...znaćeš i sam da napraviš razliku, veruj mi...Ovako( od oka, preko monitora, kao vidovita Zorka) bih rekla da si malo pre'lađen...Evo, ko i ja...
 
...ok,ok zato pitam vas doktore,da znam koja je razlika ne bih ni pitao a i nisam skoro imao gripu pa sam zaboravio,i ja sam misljenja da uz gripu obavezno ide i povisena temperatura ali nisam dr.da znam zasigurno.. a da idem kod dr. mozda tek onda pokupim pravu gripu uostalom ako se pojavi temperatura onda cu morat..:think:
 
Imam isto pitanje ko i nissan,dali imam prehladu ili grip :confused: Simptomi su 1. Jaka Drhtavica pa kad se dobro ugrijem onda se pocnem puno znojiti i tako stalno,toplo hladno
2.Pomalo kasljem na svakih pola sata se dobro iskasljem... 3.Bole me oci :think: ili nesto oko njih kad pravim nagle pokrete jabucice 4.Grlo me samo malo grebe 5.Blag bol u glavi imam,tup...
Znam da je glupo pitanje ali samo mi dajte neki ''hint'' da znam dal da idem kod lekara sutra ili ne...
 
Alo bre - jesi ti procitao prethodni post doktora? Sta nije jasno i kolko puta da ponovimo? El imas temperaturu preko 38? Nemas? E pa nemas grip. I ako te bole oci lezi u krevet i ne pilji u ekran. Ako mozes d abudes pred kompom nije ti nista. Nemoj da ides kod lekara i da mu gubis vreme.
 
Alo bre - jesi ti procitao prethodni post doktora? Sta nije jasno i kolko puta da ponovimo? El imas temperaturu preko 38? Nemas? E pa nemas grip. I ako te bole oci lezi u krevet i ne pilji u ekran. Ako mozes d abudes pred kompom nije ti nista. Nemoj da ides kod lekara i da mu gubis vreme.

U trenutku pisanja posta nisam imao temperaturu,sad imam,tacnije 39 stepeni tako da odoh u krevet,pozdravljam
 
Tako nesto sam i bio uradio a jutros sam bio kod doktora koji je konstatovao da imam grip i da se odmaram citavu sedmicu :dash: a ja se prilicno dobro osecam... :sad2:

Znaš kako se kaže ( u narodu našem- razume se, a mi smo mnogo pametan jedan narod!): ako ga lečiš, (grip) traje sedam dana.Ako ga ne lečiš- nedelju dana. Znači- mirovanje je majka Mara! Pozdrav

P.S. Ono- pileće supice, čajevi, limunade, antipiretici....se podrazumevaju, ne mora da pišem!;)
 

Back
Top