Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Ja bih gledala ovo, ali nisam gledala Šeherazadu pa ne razumem - ako neko nađe prevod, neka javi.

http://www.imdb.com/title/tt1795096/
BehzatC_pageback.jpg


Plakat izgleda kao neki turski Wire, samo muzika nije tako dobra. Glavni glumac liči na Željka Bebeka u najboljim danima.

http://sales.kanald.com.tr/series/05.html

Kad odgledas Seherezadu, Bilo jednom u Turskoj i Kad lisce pada nece ti trebati prevod. :D
 
chuck.jpg

Legendaran, jedva čekam da se seledeća sezona zahukta. Sara Walker najjača plavuša ikada <3
http://1.***************/_IkAC-T-f3OY/TVK2hYdKd-I/AAAAAAAAAWM/RbdMi2ig6Qg/s1600/supernatural+s4.jpg
Odlična, zanimljiva, iz nje sam naučio sve moguće o svim čudovištima otprilike. I Castiel pokojni mi je omiljeni lik
http://4.***************/_tRX0_rdt63Q/SxyfmmXP7NI/AAAAAAAACdI/9OJfnFI6DtY/s400/How-I-Met-Your-Mother-Se-5.jpg
Najzaraznija serija. Barney Stinson pola čovek-pola humor
attachment.php

Patrick Jane je sjajan. Serija se verovatno ne bi svima svidela :)
Dexter.jpg

Dekster bog. Potpuno jedinstvena serija

Heroji su mi ok, 3 sezona mi je najlošija.
Prison Break mi je bio zanimljiv, ali sam davno gledao
Fringe mi nije drzao paznju, prekinuo sam na nekih 15 epizoda
Rome sam gledao malo, ne znam sto sam prekinuo :)
Spartakus je kul, ali je previse krvav.
Game of Thrones mi je prespor.
Smallville mi fali jos 5 epizoda da zavrsim desetu. Ponekad razbija, ponekad smara, zavisi od sezone :)
Trenutno gledam Criminal Minds i Kamelot :)

I da, može li neko da mi kaže utiske o Mad Men, Greek-u, i Breaking bad, ako je slučajno gledao :)
 
I da, može li neko da mi kaže utiske o Mad Men, Greek-u, i Breaking bad, ako je slučajno gledao :)

Meni je lično Mad men jako precenjen po oceni na IMDB. Serija je super razrađena ali ne znam kako iko može da uživa u onoliko plitkim, dosadnim i beživotnim likovima. Predlažem da pogledaš ali za moj ukus prespora i predosadna.

Ako misliš na ovaj Greek
GreekChap3.jpg


Moje tople preporuke...
Inače mrzim te teen serije o američkim srednjoškolcima ali ovo..uhvatila sam prvu epizodu jedno veče na Fox life-u i navukla sam se istog momenta :lol:
 
I da, može li neko da mi kaže utiske o Mad Men, Greek-u, i Breaking bad, ako je slučajno gledao :)
[/QUOTE]
sve ti je oprosteno zbog Dextera :D...
Mad Men za mene nije serija koju mogu da gledam svaki dan ili u dahu.Koliko god bila dobro uradjena,sjajno napisana ,rezirana itd, ja to mogu da gledam samo povremeno,onako kako treba...jednom nedeljno.pRVE dvije sezone mozes tako sa pola mozga da pratis i da budes zadovoljan...posle il' zagrizes il dignes ruke. dakle, serija je dobra,al sporijeg tempa.ako te ne zanimaju 1950te ,advertajzing, stepford domacice , advertajzing ili John Hamn, zaboravi...prije svega,ako nemas strpljenja...

da su likovi plitki,ne bi se ni malo slozila, samo su u domenu realnog. zato je recimo House, najprecijenjenija serija koja se ikada pojavila na televiziji.

Greek je meni glupost.nema nista strasno lose u seriji,al nema nista ni dobro...ogranichila bi na uzrast izmedju 11-13 godina.al mozda ti se svidi,ako volis ne pretjerano dubokoumnu i sigurnu zabavu :D.

Breaking Bad hvale dosta i gledala sam prvu epizodu.Doima kao ozbiljniji "Weeds", ali cuh da kasnije u seriji nema ni k od komedije. nisamkompetentna, al hvale je.ako ti se svidja dexter, pa i weeds,mozda bi valjalo da bacis pogled

Imaš li može nešto domaće da preporučiš? Ne pamtim kada sam gledao
bitange i princeze, posto vidim da volis how i met your mother...i ako ti ne smeta zemlja iz koje dolazi :mrgreen:

toliko od mene.
 
ogranichila bi na uzrast izmedju 11-13 godina

Au bokte sad ga ubi.
Za koji su onda uzrast crtani filmovi i kvalitetni dečiji filmovi ako je serija o americkim tinejdzerima koji se nalivaju pivom i eksperimentisu sa seksom za uzrast od 11,12 godina...

Mada šta znam..da sam ja gledala Greek sa 11 godina možda ne bih bila 'vako normalno čeljade ko što sam ispala...današnja deca su čudo.

Da je serija dubokoumna , nije ali sad baš.

A za Mad-a..fala bogu onda pa ne doživljavam realnost tako jer bih se ubila od smora :D
 
Poslednja izmena:
Au bokte sad ga ubi.
Za koji su onda uzrast crtani filmovi ako je serija o americkim tinejdzerima koji se nalivaju pivom i eksperimentisu sa seksom za uzrast od 11,12 godina...

Da je serija dubokoumna , nije ali ispade sad da su ovi sto misle da je simpaticna negde na nivou 4,5og razreda.


e stvarno sram ih bilo :mrgreen: ...
danas sam bas raspravljala s drustvom, kako crtani znaju bit dubokoumni...citava warner bros ekipica ima neku simblicnu poruku,narochito u periodu izmedju 40-60ih. mumijevi su me nauchili zhivotnoj filozofiji.
sto se tiche ove zadnje rechenice, tako ja gledam na stvari,al daleko od toga da mislim da su svi koji gledaju tu seriju na nivou 4,5og razreda...samo bi meni serija mogla bit interesantna jedino u tim godinama..pobogu,jedan od mojih boljih drugova je veliki obozavatelj Srecka Sojica :D
 
Breaking Bad hvale dosta i gledala sam prvu epizodu.Doima kao ozbiljniji "Weeds", ali cuh da kasnije u seriji nema ni k od komedije. nisamkompetentna, al hvale je.ako ti se svidja dexter, pa i weeds,mozda bi valjalo da bacis pogled

Pa gledaj dalje, sto si stala. :D

Na pocetku je to sve kao zayebancija, dok ne potece krv. Posle serija postaje ozbiljnija kako stvari pocinju da se komplikuju i kako likovi prolaze kroz transformaciju od onoga sto su bili na pocetku serije do onoga sto su sada na kraju 4. sezone.

Nije bas da nema komedije u kasnijim sezonama, vec humor vise nije na prvu loptu, sakriven je u pola salu pola istinu - poput scene kad advokat Sol Gudmen (moj omiljeni lik u seriji) objasnjava Dzesiju zasto mora da pere novac zaradjen od droge.

Breaking bad je po meni neuporedivo bolja serija od Dextera. Ako bas mora da se poredi sa nekom onda - Sons of Anarchy. Breaking bad je za nas ono sto su mogli da budu Sonsi da smo ih gledali pre 20 godina. :D
 
E da. I komentar o Skinsima, ako je gledao neko. Drugarica me ubi sa njom, a ja se sve bojim da neću moću bi britanski naglasak da svarim :D

@sarabubasara
Svejedno mi je odakle potiče serija , dok god je dobra :)


e pa super :)
skins je dobar,prve 2 sezone su maestralne :)

Pa gledaj dalje, sto si stala.
ccc moram da izadjem nekad i odrzavam komunikaciju sa drugim ljudskim bicjima :lol:
koliko gledam serija, chudim se kako postizem :D. ..
 
Mislim da sam ovu zaboravila

http://2.***************/_iDIr75UR_xs/TRHEop-W2sI/AAAAAAAAAaU/rKYsNmv6tcM/s1600/Black-Books.jpg

Odlični su, uvek se setim Dylana kad sam mamurna, i zahtevam Fizzy-Good! : )

Bernard: I went to the chemist to get some Fizzy-Good.
Fran: Some what?
Bernard: You know, some Fizzy-Good, Fizzy-Good-Make-Feel-Nice.
Fran: Oh, Alka-Seltzer.
 
Hahaha, a moja omiljena kada sređuje papire za porez: What? What does it mean?
Doslovno sam plakala od smeha i olakšanja što nisam jedini idiot koji pati kao životinja kada treba da razume i popuni formular:


I konačan rezultat:
http://4.***************/__HDuLFUg18A/StW6zAjQiPI/AAAAAAAABbk/WPRgPNp8UW0/s320/bernard_tax.jpg

: )
 
Poslednja izmena:

Back
Top