extra vencanica

Evo ti i ovaj sajt, otidji na brudekjoler 2006 ili 2007 pa razgledaj. Ovde ih ima bas na tone samo cisto sumnjam da imaju neke beozbrazne. :lol:

http://www.bridefashion.dk/

Meni je ova sa prvog sajta seksi na kub zbog golih ledja ali ne znam bas koliko je nesvakidasnja i koliko je provokativna. :?

914_C.gif
 
Ili nesto ovako, mozda.... :confused: Samo, da bude u beloj.... :confused:

Jaoooo, ove bi i ja imala, ali ne kao vencanicu......moram u nabavku... :cry:
Nije mi jasno, kako ti je u Srbiji problem naci vencanicu, pa i HOt...jaoooo...ja cu svoju kupiti u BG....kod nas nema nikakvog odabira...sve bezveze...
 
E ....najbolje, da odes kod krojacice, i sa njom se dogovoris i nadjete nesto ekstra....ona ima tamo primere svojih modela...i mozete sve zajedno, da ukombinujete tj. nadjete sto ce se tebi svideti....
Ako ti se ova prva svidja dodaj i neke svoje promene.....
 
alya:
E ....najbolje, da odes kod krojacice, i sa njom se dogovoris i nadjete nesto ekstra....ona ima tamo primere svojih modela...i mozete sve zajedno, da ukombinujete tj. nadjete sto ce se tebi svideti....
Ako ti se ova prva svidja dodaj i neke svoje promene.....


To sam i mislila ali bih da pronadjem nesto najpribliznije onom sto sam zamislila da ona ne bi imala puno prostora za svoje manevre.
 
alya:
E feniks...nece ti bit problem stajati ovako "polugola" pred masom naroda?
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_69.gif


Nece. A necu biti ni bas toliko gola. Malo su mi se smucila misljenja mase, i nece ih biti tako puno- oko 50 prijatelja (mladje drustvo). Radim ono sto mi se svidja i oblacim ono sto mi se nosi i boli me uvo. Komentarisu te kako god da okrenes.
 
fenix-bird:
To sam i mislila ali bih da pronadjem nesto najpribliznije onom sto sam zamislila da ona ne bi imala puno prostora za svoje manevre.

Pa ova prva ti je super...nemoras ti odma odluku, da doneses...idi kod nje, raspitaj se malo, nek ti i ona, da neke prdloge, sa telefonom slikaj neke njene modele....itd... i kuci razmisli...
Samo gledaj, da material bude ok, jer drugacije blago promeni i izgled vencanice...dobro objasni sta zelis, kako bi i ona mogla dobro, da te posavetuje i da ideje....da nebi posle bila razocarana...
 
fenix-bird:
Nece. A necu biti ni bas toliko gola. Malo su mi se smucila misljenja mase, i nece ih biti tako puno- oko 50 prijatelja (mladje drustvo). Radim ono sto mi se svidja i oblacim ono sto mi se nosi i boli me uvo. Komentarisu te kako god da okrenes.

Slazem se sa tim...samo pitam....to je tvoj dan i pravilno je, da obuces ono sto ti se svidja...jos ako imas dobre noge i dobro izgledas...kein problem.... :D
Samo nemoj, da srljas i uzimas nesto, u cemu se ne osecas bas, bas....vencanica mora, da bude TO, ono pravo...nista neckanja... ;)
 
Znam, hvala ti puno sto mi skreces paznju. Prvi put mi nista nije bilo vazno sem da kazem 'da'. A sada mi je i najmanji detalj neobicno bitan. Hocu da budem u svom NAJBOLJEM izdanju,pa cu se i osecati u skladu sa svijim izdanjem. Uf,sto sam uzbudjena!
 

Back
Top