SPEED DATING

izvestaceno mi je sve to :)
ne bih mogla a i osecala bih se ko parce robe na aukciji koje pokusava da postigne najvisu cenu :neutral:
niti mogu bilo sta da kazem o sebi za tri minute uzgred.
 
A što ovde svi imaju problem da ovo shvate kao dobro veče za provod? Ko vas tera da isakim stupite u bilo kakav odnos??? A opet, možda vas neko baš zaintrigira.

bug.gif
 
Objasni zasto su ljudi bez partnera skart, luzeri, depresivci...

pa ne kažem ja to za svakog ko u nekom momentu života nema partnera.
nego za one kojima je to hronično stanje.
koji ne znaju kako da to promene.
koje je život kaznio da nemaju kvalitete koji bi privukli druge ljude.
koji moraju da pribegavaju takvim "kazan crvenog krsta" aranžmanima.

da te parafraziram: Objasni zašto su ljudi bez novca, koji moraju da prose i hrane se u
kuhinjama crvenog krsta Sirotinja ?
Kako se to drugačije zove ?!?
To je surovo činjenično stanje, nemoj me pljuvati što stvari zovem pravim imenom.
 
Meni se ne dopada ideja speed dating-a...ja sam za spontane varijante....

A ko nije?
Ali ako imas iskustvo sa samovanjem posle recimo 29. godine (a ja imam) i znas koliko cesto imas sansu da upoznas nekog novog, ko je uzgred single i trazi devojku (jednom u dve godine, otprilike), pa jos na to dodas datum u licnoj karti :) nemas vremena - ni strpljenja - da pasivno cekas na sledeci spontani susret... Ne znam, ja sam bar takva... a i racionalna sam - to pomaze :lol:
 
A ko nije?
Ali ako imas iskustvo sa samovanjem posle recimo 29. godine (a ja imam) i znas koliko cesto imas sansu da upoznas nekog novog, ko je uzgred single i trazi devojku (jednom u dve godine, otprilike), pa jos na to dodas datum u licnoj karti :) nemas vremena - ni strpljenja - da pasivno cekas na sledeci spontani susret... Ne znam, ja sam bar takva... a i racionalna sam - to pomaze :lol:

ebote pa imam i ja 29 godina pa se ne osjecam tako staro...
 
pa ne kažem ja to za svakog ko u nekom momentu života nema partnera.
nego za one kojima je to hronično stanje.
koji ne znaju kako da to promene.
koje je život kaznio da nemaju kvalitete koji bi privukli druge ljude.
koji moraju da pribegavaju takvim "kazan crvenog krsta" aranžmanima.

da te parafraziram: Objasni zašto su ljudi bez novca, koji moraju da prose i hrane se u
kuhinjama crvenog krsta Sirotinja ?
Kako se to drugačije zove ?!?
To je surovo činjenično stanje, nemoj me pljuvati što stvari zovem pravim imenom.

Surovo cinjenicno stanje je da je zivot cesto nepravedan - pa neki ljudi zavrse siromasni ili sami... ali to ne znaci da su skart. Niti vidim neki razlog da se na njih gleda sa visine... znas ono "kolo srece se okrece"...
 
A što ovde svi imaju problem da ovo shvate kao dobro veče za provod? Ko vas tera da isakim stupite u bilo kakav odnos??? A opet, možda vas neko baš zaintrigira.

bug.gif
ne znam mene bi jednostavno mucio osecaj izvestacenosti.
i ovako mi treba dosta vremena da se otvorim prema nekome,a za tri minute bi bila istraumirana za ceo zivot.pretpostavljam :|

jeste da ja uvek radim pod presijom,ali sa ljudima tako ne mogu.

naravno kome odgovara ok...ja jednostavno sebe ne vidim tako.
 
A što ovde svi imaju problem da ovo shvate kao dobro veče za provod? Ko vas tera da isakim stupite u bilo kakav odnos??? A opet, možda vas neko baš zaintrigira.

bug.gif
Pazi ovako... nek je 20 parova u pitanju, to je 3x20=60min... sat vremena, ej! Ni da imam svo vreme ovoga sveta, nemam ja to vreme za zajebanciju, time is money, mora da se radi, da se zaradjuje za zivot. I to malo vremena sto uspem da odvojim za izlazak u subotu uvece, to cu da potrosim na drugare i proverenu kombinaciju za provod, a ne da prokockam, pa da se jedim do sledeceg vikenda. Idi begaj. Danas se brzo zivi, meni treba neka efikasnija varijanta.
 
Surovo cinjenicno stanje je da je zivot cesto nepravedan - pa neki ljudi zavrse siromasni ili sami... ali to ne znaci da su skart. Niti vidim neki razlog da se na njih gleda sa visine... znas ono "kolo srece se okrece"...
ne gledam ja ljude lošije sreće sa visine, ali se, istini za volju, držim na distanci
jer nemam mogućnosti da im pomognem, ni siromašnima, a ni onima koji se mogu
nazvati društveno nesnalažljivi.
a život nije nepravedan, ljudi i društvo mogu biti nepravedni jer je pravda filozofska/apstraktna kategorija.
život ume da nanese nesreću a ne nepravdu.
kada mačka ulovi miša, to je za miša nesreća a ne nepravda.
kada se neko razboli to je nesreća a ne nepravda.

od te pogrešne predstave da su loše stvari koje se dešavaju u životu nepravda
nastaju i pogrešne predstave da neko/nešto mora da ispravi nepravdu.
a to se ne dešava.
 
Pazi ovako... nek je 20 parova u pitanju, to je 3x20=60min... sat vremena, ej! Ni da imam svo vreme ovoga sveta, nemam ja to vreme za zajebanciju, time is money, mora da se radi, da se zaradjuje za zivot. I to malo vremena sto uspem da odvojim za izlazak u subotu uvece, to cu da potrosim na drugare i proverenu kombinaciju za provod, a ne da prokockam, pa da se jedim do sledeceg vikenda. Idi begaj. Danas se brzo zivi, meni treba neka efikasnija varijanta.
E od ovih sa proverenom kombinacijom za provod mi je muka. Pa ja bre sa svojim društvom nekad i na tombolu odem čisto kao na "kulturološku" šok zabavu. A i ovo bih isto isprobala kao vid zezanja sa prijateljima. Skupimo se i idemo da se provdemo. Posle prepričavamo kako nam je bilo. Kakvi su se sve ljudi prijavili. Uostalom, možda dobiješ i neku poslovnu ponudu, nikad se ne zna, a možda neko od prijatelja ostane i uparen. ;)

bug.gif
 
ne gledam ja ljude lošije sreće sa visine, ali se, istini za volju, držim na distanci
jer nemam mogućnosti da im pomognem, ni siromašnima, a ni onima koji se mogu
nazvati društveno nesnalažljivi.
a život nije nepravedan, ljudi i društvo mogu biti nepravedni jer je pravda filozofska/apstraktna kategorija.
život ume da nanese nesreću a ne nepravdu.
kada mačka ulovi miša, to je za miša nesreća a ne nepravda.
kada se neko razboli to je nesreća a ne nepravda.

od te pogrešne predstave da su loše stvari koje se dešavaju u životu nepravda
nastaju i pogrešne predstave da neko/nešto mora da ispravi nepravdu.
a to se ne dešava.

Sad sam se setila da si ti onaj tip sto je hteo da se - kako se to kaze - sterilizuje, je l da? OK, onda nemamo o cemu da diskutujemo - nas pogled na svet je previse razlicit :)
 
Sad sam se setila da si ti onaj tip sto je hteo da se - kako se to kaze - sterilizuje, je l da? OK, onda nemamo o cemu da diskutujemo - nas pogled na svet je previse razlicit :)

pa poslednje dve strane dokazuju da imamo o čemu da diskutujemo,
a tvoje potezanje treće teme da bi me "poklopila" negativnom karakterizacijom
dokazuje da si ostala bez argumenata.
 
E od ovih sa proverenom kombinacijom za provod mi je muka. Pa ja bre sa svojim društvom nekad i na tombolu odem čisto kao na "kulturološku" šok zabavu. A i ovo bih isto isprobala kao vid zezanja sa prijateljima. Skupimo se i idemo da se provdemo. Posle prepričavamo kako nam je bilo. Kakvi su se sve ljudi prijavili. Uostalom, možda dobiješ i neku poslovnu ponudu, nikad se ne zna, a možda neko od prijatelja ostane i uparen. ;)

bug.gif
Meni toliko dosadno u zivotu, fala Bogu, jos nije postalo.
 

Back
Top