Yugoslavija...

rofl brate Nordi...sram te bilo, navodis me na svakakve misli!!!
bjezte gresne misli - BJEZTE!!!

SLAVA%20-%20Kandilo%20za%20kucu%20i%20tamjan1.jpg

Samo izluftiraj prostoriju posle...
Iako u početku blagotvorno, kasnije postaje opasno...
 
Ono što doživljava dok doživljava...
Mnogi proćerdaju život a ne dožive ništa.
Uživati u tudjem životu nije uživanje a i nemam vremena za tudje živote.

Pa skoro svi procerdaju svoj zivot a ne dozive nista. Vukodlaci ipak dozivljavaju nesto. Ne moze neko da mi kaze da moj decko Dusko koji menja frizuru svaki dan i koji je umesto mene spakovao u sebe 10 drugih decaka, imitira ih, govori u njihovo ime, i tako u isto vreme parira i Igoru, koji ima prave dvojnike, u ljudskom oblicju, dok su ovi Duskovi samo u njegovom ponasanju, ne moze niko da mi kaze da on ne dozivljava nista. Isto tako, ne moze niko da mi kaze da ne dozivljava nista Igor koji se vise nego Dusko i ja pretvorio u svoju kreaciju, koji je manje covek a vise Strast I Osecanja Koji Hodaju, to bi mu bilo ime kad bi mu ga davali indijanci. Stvarno i jesmo zasluzili sve obozavatelje i gej poplacije i sekti i takozvanog normalnog sveta, koje imamo.
 
znam ja sta tebi smeta brate Staljine (Odozgo mi stizu direktive!!!) - miris istine, ali bit ce sve ok brate Staljine - slobodno rasiri nosnice da istina dospije u sinuse...vidis?

Psihogena supstanca koja momentalno utiče na raspoloženje, u ovom slučaju stvara neosetljivost, tzv. prividnu smirenost čime nas udaljava od stvarnosti.
Nikome dugo nije padalo na pamet da ispita hemnijsko dejstvo ako smo duže u prisustvu isparenja tamjana.
Na svu sreću pa se crkve otvaraju...
 
Psihogena supstanca koja momentalno utiče na raspoloženje, u ovom slučaju stvara neosetljivost, tzv. prividnu smirenost čime nas udaljava od stvarnosti.
Nikome dugo nije padalo na pamet da ispita hemnijsko dejstvo ako smo duže u prisustvu isparenja tamjana.
Na svu sreću pa se crkve otvaraju...

to ti mislis brate Staljine - zato sto su ti nozdrve zapusene, nezdravi talog skepse i "zdravog" razuma prijeci istini da doputuje u tvoje sinuse, avaj...
nema veze, molit cu za tebe pa bi trebalo da bude sve ok
 
Hej Sloveni još ste živi, duh naših dedova, dok za narod srce bije njihovih sinova, živi, živi duh slovenski živeće vekovma...:lol:

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku reč...:lol:

:lol: ...ne žaleći da u toj borbi dam i svoj život!:lol:

... Jugoslavijo na noge pevaj nek te čuju, ko ne sluša pesmu slušaće oluju...:lol:

Uz Maršala Tita junačkoga sina...

Okultna država kultnog naroda... i narodnosti...:wink:

hahahaha... E jesi lud... :D

P.S. Ovo je stvarno KULT!
 
dobra tema...svaka čast, šakale.:D
staljin ne bi trebalo da bude imun na tamjan, jer je učio bogosloviju, što je opšte poznato.
a što se tiče jugoslavije:-D - stvarno je bila...jedna velika kuća, bar meni. svuda mi je bilo lepo, od slovenije do makedonije. a sad ni na forumima ne možeš prijatno da se osećaš, jer me uvek neko opljuje...:-(
 
Hej Sloveni još ste živi, duh naših dedova, dok za narod srce bije njihovih sinova, živi, živi duh slovenski živeće vekovma...:lol:

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku reč...:lol:

:lol: ...ne žaleći da u toj borbi dam i svoj život!:lol:

... Jugoslavijo na noge pevaj nek te čuju, ko ne sluša pesmu slušaće oluju...:lol:

Uz Maršala Tita junačkoga sina...

Okultna država kultnog naroda... i narodnosti...:wink:


Слушали смо ми ''Олују''!

То је нама наша борба дала....тј. њихова борба:wink:
 
"Naš soliter je veselo zdanje, talasa masa ljulja ga stalno.....sad je doveden u prizemno stanje, a zamišljen je monumentalno...takvog nema na svetu okruglom, fasada drži, a temelji klize" :lol::lol::lol::lol:
 
đole...ima toga još, ali, niko mi ne može objasniti zašto mi je bilo lepo da se kupam u slapovima krke, da jedem vruću jagnjetinu negde usput ka jadranskoj obali....kad je sve bilo takvo sr**e, kao što pričate. da kuglam u puli sa nemcima i da se zezam sa makeoncima na utakmici zvezda-partizan, sredinom osamdesetih.....(zvezdaš sam, bah!)
 
kažem, zbog nekih stvari je to bilo dobro vreme...tada proputovah skoro planetu...i sad, nije mi žao što mogu da odem do prijepolja, pa je već granica...ali, veruj i taj svet je prazan ako si ti prazan. jugoslavija je bila zamišljena da odgovara onima koji su, na kraju, najviše koristi iz svega izvukli. a ko je to...ne bih.
 
đole...ima toga još, ali, niko mi ne može objasniti zašto mi je bilo lepo da se kupam u slapovima krke, da jedem vruću jagnjetinu negde usput ka jadranskoj obali....kad je sve bilo takvo sr**e, kao što pričate. da kuglam u puli sa nemcima i da se zezam sa makeoncima na utakmici zvezda-partizan, sredinom osamdesetih.....(zvezdaš sam, bah!)

Када год неко ово каже, сетим се оне реченице из филма ''Лепа села, лепо горе'', када Којо загриженој комуњари очита лекцију. Док је било пара зајебавали сте се колико сте хтели е а онда је дошло време да се своде рачуни.

Југославија, била непоновила се! Видело се на крају колико је била добра.
 
"Naš soliter je veselo zdanje, talasa masa ljulja ga stalno.....sad je doveden u prizemno stanje, a zamišljen je monumentalno...takvog nema na svetu okruglom, fasada drži, a temelji klize" :lol::lol::lol::lol:


Где је тај Балашевић био када се ''солитер'' љуљао? Певао је ''рачунајте на нас''.:lol:
 

Back
Top