Sindikat [ne, ne beogradski]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
prvo sine, ako je sindikat ucenika onda mora da se oslovi kao nezavisni jer ako se to ne stavi kao prva rec onda ispada da smo drzavna organizacija sto znaci pod pokroviteljstvom ministarstva za prosvetu. zato mora nezavisni da bude u nazivu...

@ostalima... prvo sam bio stvarno iznerviran kada sam prvi put pomislio na sindikat ucenika... a topic je ovde cisto iz zezanja...

I nemojte molim vas da lupate nazive tipa "Stranka" i da spamujete temu jeftinim humorom :wink::wink:...

Sanjice mozes ti da budes predsednik samo ne znam cega :roll:... a posle ispada sa Tamarom stvarno je sramota uopste pisati na forumu a kamoli preuzimati necije ideje :roll:

vidim poentu, nije losa ideja, ajde nek bude nsus

ne mozes ti da s*ebes profesora jer je profesor autoritet u odnosu na nas... ti mozes samo da ispravis profesora koji gresi i da radis nesto u okviru svojih prava... pravi sindikat nikada nije imao takve metode...sindikat je sindikat da bi zastupao prava svojih clanova a ne da bi se neizivljeni ljudi izivljavali kad onima koji bi trebali biti autoritet samo zato sto su u vecini...:wink::wink:

za profesora i pravi sindikat se slazem 100%, sindikat ne treba da tovari profesore nego da im vrati ali tako da im vrati da sledeci put nece smeti da to uradi ako ga vi tovarite nema vajde od sindikata to bi onda bila banda glupih balkanskih ucenika koji oce da sjebu profesore, a ne grupa ucenika koji se zalazu za demokratiju i pravdu

sanjice extra si ti i sve ali posto mozes lako da padnes pod uticaj nekoga (znas ti koga:wink:) i posto je ivan ipak od svih vas pametniji i ozbiljniji ja predlazem da se on vrati ako naravno hoce da ovo malo ozbiljnije prihvatimo i sagledamo
 
Pa kada bih imao stvarnu podrsku za osnivanje takve institucije ne bih se libio da je jos sutra osnujem...ali znam da 90% njih nece dublje da sagleda temu tako da nema svrhe razmisljati u tom pravcu...bar ne za sada...

jednoga dana ce postojati ucenicki sindikat koji ce zastupati ucenicka prava posto profesori cesto koriste neprofesionalne metode u ocenjivanju i obrazovanju ucenika... ali se mene niko nece setiti ^^

tako da bi ovu temu trebalo obasuti humorom a ne ozbiljnoscu da nas ne bi smatrali budalama... ja sam ispao budala zbog svojih ideja vise puta ;)
 
Pa kada bih imao stvarnu podrsku za osnivanje takve institucije ne bih se libio da je jos sutra osnujem...ali znam da 90% njih nece dublje da sagleda temu tako da nema svrhe razmisljati u tom pravcu...bar ne za sada...

jednoga dana ce postojati ucenicki sindikat koji ce zastupati ucenicka prava posto profesori cesto koriste neprofesionalne metode u ocenjivanju i obrazovanju ucenika... ali se mene niko nece setiti ^^

tako da bi ovu temu trebalo obasuti humorom a ne ozbiljnoscu da nas ne bi smatrali budalama... ja sam ispao budala zbog svojih ideja vise puta ;)

to si ispao budala za budale a ne za pametne ljude :wink: ja znam u mojoj skoli par njih koji bi stvarno se tome ozbiljno posvetili kao sto bi i ja... mozda se neko pametan javi na ovu temu :D pa onda mozemo da pricamo o necemu 8-)
 
vidim poentu, nije losa ideja, ajde nek bude nsus



za profesora i pravi sindikat se slazem 100%, sindikat ne treba da tovari profesore nego da im vrati ali tako da im vrati da sledeci put nece smeti da to uradi ako ga vi tovarite nema vajde od sindikata to bi onda bila banda glupih balkanskih ucenika koji oce da sjebu profesore, a ne grupa ucenika koji se zalazu za demokratiju i pravdu

sanjice extra si ti i sve ali posto mozes lako da padnes pod uticaj nekoga (znas ti koga:wink:) i posto je ivan ipak od svih vas pametniji i ozbiljniji ja predlazem da se on vrati ako naravno hoce da ovo malo ozbiljnije prihvatimo i sagledamo

a POD CIJIM SAM JA TO UTICAJEM,PO TVOME???nISAM POD NICIJIM,VERUJ MI,PISEM ONO STO MISLIM I STO U DATOM TRENUTKU OSECAM!!!
 
Pa kada bih imao stvarnu podrsku za osnivanje takve institucije ne bih se libio da je jos sutra osnujem...ali znam da 90% njih nece dublje da sagleda temu tako da nema svrhe razmisljati u tom pravcu...bar ne za sada...

jednoga dana ce postojati ucenicki sindikat koji ce zastupati ucenicka prava posto profesori cesto koriste neprofesionalne metode u ocenjivanju i obrazovanju ucenika... ali se mene niko nece setiti ^^

tako da bi ovu temu trebalo obasuti humorom a ne ozbiljnoscu da nas ne bi smatrali budalama... ja sam ispao budala zbog svojih ideja vise puta ;)

brate mi bi svi voleli da osnujemo NSUS,i sigurno ce postojati jednog dana,i ja se nadam dacemo ga mi osnovati,po tvojoj ideji,i imas moju podrsku za osnivanje,ali ozbiljno bez zezanja!Nisi ispao budala nego jednostavno smo poceli malo da se salimo, ali mozemo i da radimo ozbiljno.;)
 
to da uradimo u skoli mozemo ali ne puno, ja mislim da je bolje da nadjemo na netu jos ljudi koji su zainteresovani za ovo i da se napravi neki popis ko oce ko ne, da OZBILJNO pogledamo koji su ljudi koji trebaju to da osnuju i vode, pa onda da registrujemo to, prikupljamo po skolama sto vise clanova i napravimo(ako znamo) sajt i forum sindikata, kad se organizujemo i prikupimo dosta clanova tek onda mozemo da vidimo koji ce nam biti prvi ozbiljni potezi ali za to ima vremena jer dok se mi organizujemo i prikupimo dosta clanova ima da prodje puno vremena, mislim da do pre marta nece biti nista... najbolje da za ovu skolsku godinu se organizujemo i prikupimo clanove, procujemo se, i onda za sledecu godinu da krenemo u akciju...
 
Ova tema TAKO sluzi za skupljanje postova...

mojne smaras :D

ja bi znao forum da napravim mada bi morao da se podsetim kako se to bese radi, sajt cu nauciti sledece godine(drugo polugodiste) da pravim iz info. tako da ja bi to mogao da uradim ali ne skoro, forum bi mogao za raspust ako budem imao pristum kompu, dok sajt tek krajem skolske godine a mozda i za letnji raspust...ali je forum ipak daleko vazniji nego sajt, na sajtu mozemo samo da kazemo ko smo sta smo, koje su nam namere i da napisemo zakone tj prava ucenika i nastavnika kako bi drugi mogli da se informisu, dok na forumu mozemo da se medjusobno dogovaramo, da pomazemo drugima kako da rese probleme u skoli bilo problemi sa profesorima bilo problemi znanja ili tako neceg, itd...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top