Momci, zasto nam zadajete toliko problema???

Forever yang

Početnik
Poruka
10
Potreban mi je savet..hitno! Nekada sam imala problem sa momcima...:) Tacnije, najduza veza mi je trajala 4 dana. Medjutim, 16.novembra sam se smuvala sa jednim deckom koji mi savrseno odgovara. Nije mi bas srodna dusa, ali izasli smo dva puta i bilo nam je super. Vec smo 17 dana zajedno, a mi jos uvek se nismo videli. Na pocetku sam se plasila da ce me gusiti, ali naprotiv.... Kao da zeli da trcim za njim!? U porukama kaze da ne izlazimo zato sto misli da nemam vremena..I tako, prica gluposti... Svesna sam da postoji bolji, ali ne mogu da raskinem. Mozda bih i raskinula, ali ne vidjam ga, sta cu?! Preko SMS-a ne zelim da mu popujem, ni slucajno.
STA BI URADILI DA STE NA MOM MESTU? Devojke, nadam se da me razumete i da mi mozete pruziti par dobrih saveta...
Uooops, momci takodje....i vasa procena je vazna...:-D

P.S.( ja sam Maja)
 
Ja bih ga nazvala jer ja poruke ne prihvatam za ozbiljno. Tacnije, ja kad vidim devojke koje cuvaju jednu jedinu poruku od nekog decka po nekoliko godina, i ponovo je iscitavaju, kao da su dobile vencani prsten a ne jednu poruku, ja onda bih ih namerno lozila sa broja telefona od nekog decka. I postavila bih im SMS klopku pa da se udaju ni za koga kao Jelena Karleusa, za nekog posaljioca SMS poruka.
 
Kazes joj da raskine a devojka kaze da je on ostvarenje svih njenih zelja, decko njenog zivota.
Svesna sam da postoji bolji, ali ne mogu da raskinem. Mozda bih i raskinula, ali ne vidjam ga, sta cu?! Preko SMS-a ne zelim da mu popujem, ni slucajno.
nidje veze
a062.gif
 

Back
Top