Los poslovni potez

nissan

Primećen član
Poruka
907
Vjerovatno ste culi za ovaj oglas na internet stranici: jedna zena je opisala sebe kao dvadesetopetogodisnju lepoticu koja trazi muza za godisnjim primanjima od oko milion dolara i javio se muskarac koji je sebe predstavio kao bogatog bankara i rekao da bi to za njega bio los poslovni potez.Ovako je to objasnio,ako je tvoja vrednost lepota a moja novac onda sam ja u prednosti jer ce moja primanja i dalje rasti dok ces ti s godinama izgubiti svoju lepotu,pa bi to za mene bio los poslovni potez. Sta bi ste vi rekli na to?
 
ja bih mu rekla: ma odhebi bankarcino.. ako tebe tema ne zanima, ima koga zanima.. ima toliko tema, a ti se bas za moju zakacio.. i skini mi se s ku.. vise i prestani da me pratis po oglasima
 
Шта би му ти рекла, скерив?

pa baš da uđe u mene neko ludilo i da postavim oglas takav...
nemoguće, al kao zamislila sam da se desilo i da mi je stigao takav odgovor
ja bih mu rekla
da ne brine, da se opusti i prepusti, sjebaću mu svaki cent,
dok prođe moja lepota, postaće siroma pa će onda biti rame uz rame sa prilikom... :lol:

ma bre lepota ako postoji ne može da prođe i nema cenu...
 
Знам...
Нек је бар неко има успеха...
Ова моја се наљутила што сам је пустио да ме победи у шаху...
Да л' би присатала на пробни рад код банкара?
Нешто као пробни круг пре куповине кола...
 
Знам...
Нек је бар неко има успеха...
Ова моја се наљутила што сам је пустио да ме победи у шаху...
Да л' би присатала на пробни рад код банкара?
Нешто као пробни круг пре куповине кола...

smajli koji pruža ruku i viče alal vera al si me sad zbunio
 
Што сам те збунио?
Први део је констатација везана за твој синоћње читање, уз моје жаљење за пропуштеним...
Други је враћање на тему...
 
Bravo skeriv, samo prava lepota nema sta da trazi na oglasu,ako je i istinito onda je verovatno lepa i nista vise a ostali kvaliteti 0

e, ljudi, ima toga dosta, pa u rusiji ima neka čuvena provodadžijka koja spaja lepotice sa biznismenima radi braka...
oni kao nemaju vremena da proveravaju njihovu prošlost i kvalitete
a udavače ne mogu same da ih nađu...

i provodadžijka nađe i spoji, tako se udala ex modelsica...

tako bar kruže glasine po Beogradu. . .

a ja nikad nisam bila sa bogatunom u ozbiljnoj vezi...

dvojica su probala, al su imali samo pare i ništa više za mene...
 
Али су неопходне за задовољство...

kad nemaš da joj kupiš verenički prsten, i u trenutku koji osetiš kao pravi dohvatiš nešto što posluži i staviš joj na ruku
i kažeš budi moja, i ja ću uraditi sve da te usrećim. . .

i bude tako. . .

a pogle ovog što traži preko provodadžijke...

ili ovu što traži bogatog preko oglasa. . .

ma nema tog dijamantskog prstena...

da se razumemo jesu potrebne ali nisu najvažnije...

mnogo puta sam rekla za nekoga džaba mu para i zlata. . .
kad ima problem, kad mu je dete bolesno, kad je debil, kad je seljak...

ma šta ja znam...
o tome ko je srećan...

ja samo znam šta mene čini srećnom...

bolje da ništa nisam pisala. . .
 
Ја сам срећан човек али нисам задовљан околностима у којим живим.
За то ми требају паре...
Верујем да увиђаш разлику...
 
Ја сам срећан човек али нисам задовљан околностима у којим живим.
За то ми требају паре...
Верујем да увиђаш разлику...

Eh, dobro došao u klub!!!! Mada zamisli kako bi ti bilo da si zadovoljan okolnostima u kojima živiš a nisi srećan....recimo imaš sve pare ovoga sveta ali nemaš tu zbog koje ćeš dragovoljno izgubiti partiju šaha....
 
Vjerovatno ste culi za ovaj oglas na internet stranici: jedna zena je opisala sebe kao dvadesetopetogodisnju lepoticu koja trazi muza za godisnjim primanjima od oko milion dolara i javio se muskarac koji je sebe predstavio kao bogatog bankara i rekao da bi to za njega bio los poslovni potez.Ovako je to objasnio,ako je tvoja vrednost lepota a moja novac onda sam ja u prednosti jer ce moja primanja i dalje rasti dok ces ti s godinama izgubiti svoju lepotu,pa bi to za mene bio los poslovni potez. Sta bi ste vi rekli na to?

"Pa dobro, ako nećeš da me oženiš, da li si zainteresovan da budeš moj finansijski savetnik? Trebaće mi jedan kada upecam tog lovatora!!!"
 

Back
Top