Od danas sam nacionalista

Zamisli skandala, kaze neki Rom u Frankfurtu da je iz Srbije i svi se zgrazavaju
dodje ministar i kaze da u 50% skolskih objekata nema normalnog sanitarnog cvora, to i nije tako strasno
Srbija je zapustena zemlja, ne zbog 250 000 Roma nego 8 miliona Srba, posebno "gospode" koja zivi u centru grada i frlja kese sa djubretom sa 12 sprata, a Libresse sa "krilcima" samo prvaju
 
Da li neko moze da mi odgovori na ovo

Ja mogu.
Šta treba da kažu? Da su iz.... neke druge države?

U Berlin ih ima dosta. Imaju s policijom veoma često posla. Ja im prevodim. Svi kažu odakle su. Iz Srbije. I to uđe u godišnju statistiku kriminala Belina, Njemačke. Da je Srba toliko i toliko napravilo te i te krivične radnje. I šta sad? Treba li njemački policajac da zbog toga sve Srbe smatra kriminalcima????:roll:
 
Ja ne znam sto se vi opterecujete sa tim glupostima. Srba ima premalo da bi opstali kao narod u narodnih nekoliko vekova, a tome ide u prilog i natalitet nacije. Ono sto valja (misli glavom) ce da napusti Srbiju i bude asimilirano sa nekim zapadnim kulturama, ono sto ostane ce da se asimilira sa ciganima i siptarima jer nece imati drugog izbora i to ce biti kraj price za sve vas koji imate drugove cigane na faxu, prijatelje siptare na cosku, zatove iracane i kineze ;) itd. itd. Sreca jedna neopisiva.... ;)
 
Pa lepo sam te pitala!

Neko ih npr ;vidi kako negde prose i kradu po svetu

I covek ih pita odakle su;?
Oni kazu iz Srbije iz npr eto Panceva

Eto i sta sad?

Ништа. направићемо мали конц логор само за породицу-две, позваћемо немачког амбасадора на свечано отварање и -ето!
:roll:
Мислим....
Зар бре није мало проваљено да се појављујете у паровима па почињете такве неке расистичке приче?
 
3531_cigani.jpg

E, ovo je dobro:lol:
 
Zamisli skandala, kaze neki Rom u Frankfurtu da je iz Srbije i svi se zgrazavaju
dodje ministar i kaze da u 50% skolskih objekata nema normalnog sanitarnog cvora, to i nije tako strasno
Srbija je zapustena zemlja, ne zbog 250 000 Roma nego 8 miliona Srba, posebno "gospode" koja zivi u centru grada i frlja kese sa djubretom sa 12 sprata, a Libresse sa "krilcima" samo prvaju

Upravo tako. Što bacaju kese s djubretom, nego da vidiš kad kod mene lete automobilske gume sa 6. sprata.Jedna, pa druga... mi se sklonili, računamo ima najmanje 4.:roll:

A zamisli, uopšte nisu Cigani.:oops:
 
Ja mogu.
Šta treba da kažu? Da su iz.... neke druge države?

U Berlin ih ima dosta. Imaju s policijom veoma često posla. Ja im prevodim. Svi kažu odakle su. Iz Srbije. I to uđe u godišnju statistiku kriminala Belina, Njemačke. Da je Srba toliko i toliko napravilo te i te krivične radnje. I šta sad? Treba li njemački policajac da zbog toga sve Srbe smatra kriminalcima????:roll:

Ne treba sve, ali vecinu da. Nece on ici da upozna 10mil Srba jednog po jednog da stvara misljenje o Srbima, vec stvara na osnovu onoga sto mu je ponudjeno. Zena vam o tome i prica, zato i EU nece Srbiju sa Kosovom, jer KiM je predodredjena da bude rezervat da EU otpad.
 
Ништа. направићемо мали конц логор само за породицу-две, позваћемо немачког амбасадора на свечано отварање и -ето!
:roll:
Мислим....
Зар бре није мало проваљено да се појављујете у паровима па почињете такве неке расистичке приче?

6pr01nm.jpg
 
Ja mogu.
Šta treba da kažu? Da su iz.... neke druge države?

U Berlin ih ima dosta. Imaju s policijom veoma često posla. Ja im prevodim. Svi kažu odakle su. Iz Srbije. I to uđe u godišnju statistiku kriminala Belina, Njemačke. Da je Srba toliko i toliko napravilo te i te krivične radnje. I šta sad? Treba li njemački policajac da zbog toga sve Srbe smatra kriminalcima????:roll:

Kako li tebe gledaju kada im prevodis;))

Strasno!!

Uostalom zasto im neko od Roma ne prevodi ;pa oni imaju svoj jezik?????
 
Ништа. направићемо мали конц логор само за породицу-две, позваћемо немачког амбасадора на свечано отварање и -ето!
:roll:
Мислим....
Зар бре није мало проваљено да се појављујете у паровима па почињете такве неке расистичке приче?

Napravili smo vec jedan, zove se KiM :D :P Konc-logor "otvorenog tipa" ;)
 
Pitate se zašto? Rećiću vam
Sve ove godine sam bio za DOS (Čedu), skoro pa jednako kotirao sve narode na ovoj planeti, autonomija Vojvodine, smatrao Srbe glavnim krivcima za rat na Kosovu i Metohiji...

Pre nekih godinu i po dana u kući moje majke menjali smo nameštaj. I nismo hteli da bacimo stari nameštaj, nego smo hteli da ga poklonimo. Jedna mlada ciganka je zvonila na vrata videvši oglas za plac. I cigani ko cigani nije joj se svidela cena. U glavnom moja majka pita ciganku da li je zainteresovana za nameštaj. Ciganka je naravno pucala od radosti, jer će dobiti nameštaj.
I otišla ciganka po svoju familiju da nose nameštaj, i trpaju oni nameštaj na zaprežna kola.
Svideli su im se neki kreveti koje je moja majka htela da proda (jer su jos od moje babe, a to nije bilo za poklanjati). Proda moja majka njima te krevete.
Ćale i ja smo u drugu kuću odvozili neke kuhinjske delove, tako da smo samo nekoliko minuta mogli da kontrolišemo cigane.
Kad sam se vratio imao sam sta da vidim: cigan mi je ukrao nove umbro patike.
Posle nekog vremena vidi moja majka cigana u mojim patikama (mali grad), i stopira ona njega da mu očita bukvicu.

Elem, juče po kiši dok sam prelazio ulicu prelazila je ulicu i jedna grupa cigana.
Kako je bila baruština, ulete mi cigan ispred nogu i poprskame i još on meni kaže: ajde ***** te u dupe. To je rekao tiho.
Ja mu podviknem i krenem prema njima da se obracunam. Naravno, pobegli su.
Svi znamo kakav svinjac ovde kod nas u Pančevu na buvljaku prave.

Drugo, ovo sve sto su albanci uradili u Makedoniji navelo me je da u potpunosti znam da su albanci krivi za sve što se dešavalo na Kosovu i Metohiji.

Nema ljutnje, ali ti ili si glup ili klinac. Stvarno. Ako te je ovo od normalnog coveka pretvorilo u uplasenog sovinistu koji moze da tako generalizuje i mrzi jedan ceo narod onda ti nikada nisi ni bio liberalan covek koji se ne boji razlicitosti vec ih prihvata znajuci da su one korisne. Moras ti mnogo toga jos da naucis da bi znao sto su neki Romi takvi kakvi su. Ne bi ni tebi bilo lako da te zbog boje koze mrze iako nisi nista zgresio. Pa da sam u toj situaciji iz inata bi ih sve opljackao. Nema tu mnogo prilika. Samo izuzetni mogu pobeci. Isao bi u specialnu skolu samo zato sto ne daju da se mesas sa cistuncima. Drugo do propalice ne mozes ni biti.

Postao si paranoican odjednom i sada mislis da je ceo svet protiv nas bez razloga?! Ljubomorni na "nebeski narod"?! Ne, ne moze se zbog takvi gluposti misljenje okrenuti za 180 stepeni.
 
ja već neko izvjesno vrijeme razmišljam da pređem na pdf Svaštara ili pdf LjiS

jer ovaj pdf sve više lići na ova dva gore spomenuta...:-(

nema više neke zanimljive političke rasprave, diskusije, već je pun tema "lakih nota" :???:
 
Yebo patike, šta ako mi ukradu auto ? :lol:
Čika Laci, ti reče da uopšte nemaš auto, nego samo Nike patike, a nekad si imao Fiću. Jesi li se ponovio možda? Ako jesi, čestitam i nek' ti je sa srećom!
Evo Aleksandar ce da ti objasni;)

Zaista ja ne mrzim Cigane ili Rome kako se vec zovu ali sam veoma alergicna na njihov nacin zivota
Jednostavno nemaju kulturu!

To su ljudi bez identiteta!

E sad ?
Šta sad? Kako misliš da nemaju identitet? Nemaju državu, ali to nije isto. Cela tema se vrti oko toga da je čoveku neki Rom učinio nešto loše i sad ih mrzi sve. Ako ćemo tako, onda se lako možemo setiti primera kako nam je neko iz druge, a najviše naše nacije (jer nas je najviše ovde) učinio neko zlo i šta sad? Hoćemo li mrzeti ceo svet? Manite se, ima puno dobrih ljudi.
 

Back
Top