Moze li covek ima malo privatnosti?

u 'providnosti' je odgovor (transparentnost).
Sto vise krijes, sve vise ce nekog da golica.
Malo apsurdno.
Kao kad navatas stranca i ispricas mu sve u zivotu sta te muci i sta zelis nekome da kazes. Njega zabole za tebe a sve i da kaze nekome, nece unesti promene u tvom zivotu.

Moj moto je ovakav: Sta god sam spreman da kazem makar jednoj osobi na svetu (ne racunam u tu cifru zenu koju volim) spreman sam i da zna celo selo.
 
moze lepo ostavis poruku
B2041.jpg
 
cist primer ceprkanja po tudjem> dok sam trenirala kosarku secam se na jednom treningu uzela koleginica kosarkasica moj mob koji je bio na klupi zajedno sa ostalim i cita poruke - KATASTROFA ne da ga vise nisam ostavljala tako svima na dohvat ruke nego ga nisam ni nosila na trening jedno vreme da izbegnem to!!!

Ili kad mi neko dodje a komp mi upaljen i onda sta imas od muzike, imas li neku zanimljivu sliku daj da vidim tvoje slike jos ako folder sa slikama ima cudan naziv DAJ DAJ DAJ TAJ HOCU TAJ!!! - POPIZD*M!!!
 
Ako sta mrzim to je kada mi osobe kojima ja prethodno ne dozvolim sunjaju po fonu sto kaze koleginica citaju poruke gledaju slike........ALO BRE PA TO VAM JE SKORO PA KAO KONDOM ZAVIRUJES U TUDJI PRIVATNI ZIVOT KOJI VAM JE QURAC.
Ostavi te to da ne bi bilo lomljenih prstiju
 
Kako odreagujete kad shvatite da neko pretura po Vasim licnim stvarima?:cry: Zavuruje u Vasu intimu, npr: pretura po dzepovima, tasni, telefonu ili cita Vase e-mailove ili koristi Vas nick:oops:? Ja sam zgrozena. :confused::confused::confused:
Sta misliti o takvim ljudima?

Nista. Pitam se da li su nasli ono sto su trazili :D ili su nasli ono sto nisu trazili. Veca je verovatnoca da su nasli ono sto nisu trazili.
 
To je zaista jadno,ali na svu srecu,meni kod kuce ne diraju stvari,ne kopaju po fiokama,drago mi je sto mi ne citaju poruke,skroz je ok kod mene.
Jedino me nervira kada mi moji iz razreda uzimaju uzinu(npr.cips,smoki...)na odmoru,ono,bez pitanja.Tad bi ih zgromila,ali ipak to ne uradim.:lol:
 

Back
Top