Bitch and pussy sa 13 godina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Nindza - devojko imas li ti ikad svoje misljenje ili uvek moras da kopiras tudje? I jos si TI nasla da komentarises neciji izgled........

@ostali - princess bre nemoj odlaziti sa Krste, neces time nista postici... Navikni se. :) Ovde su svi najpametniji, i ljudi prosto OBOZAVAJU da ovde drugima sole pamet... kad vec nemaju muda da u zivotu nesto kazu ili, boze sacuvaj, urade...

Tema je na mestu. Iako je ovo samo BLAGI primer danasnje dece.... Mozda bi trebalo postaviti slike klinki od nekog `90og god pa nadalje, posebno iz NSa... posebno kad su izlasci u pitanju.. To bi vec prikazalo pravo lice danasnje omladine...

Naravno cast izuzecima.

A sto se ovih pelena tice, sta drugo reci sem: PUBERTET! Sve ce to proci ili samo od sebe, ili kad nalete na budale vece od sebe...
 
da devojko imam svoje mishljenje...a sad shto se ono poklapa s josh nechim shta ja tu da radim....i moja stvar ocju komentarisati nechiji izgled :neutral: uostalom,koji je tvoj problem? ako te nerviram[a vidim iz svih tvoji postova upucjenih meni da te nerviram] stavi me na ignore listu i gotovo

@ana
ja makar to CH i CJ pishem sad vecj iz navike,...al prvo sam pochela jer me je mrzelo da prebacujem stalno na srpsku latinicu na kompu (: (;
 
e kad ovaj tipichni izdanak novosadsko-palanachkog mediokriteta [lucky charm] izadje da pricha o 'pravom licu danashnje omladine' odma ti je jasno da je sve otishlo u ****. zakljuchavam ovu temu uskoro, mediokritet se osecja suvishe dobro pljujucji druge, i upire prstom u druge mesto da ga strpa na sopstveno chelo.

jesam li rekao neshto na ovu temu? vid' nisam. iz prostog razloga zato shto me ne zanima. sluchajevi zbog kojih je otvorena ova tema su u manjem broju, u odnosu na mediokritet koji nalazi za shodno da osudjuje greshke prirode koji su u stalnoj evolutivnoj borbi za opstanak u drushtvu i koje samo menjaju perje i krzno da bi opstali. ne zanimaju me. nisu ta nesrecjna i slaba deca kriva. nisu chak ni tako odvratna kao oni koji ih odgajaju, oni koji ih podrzhavaju, oni koji ih pljuju i rade sve osim shto se pitaju kakva nam je [i njihova] kultura.
 
e kad ovaj tipichni izdanak novosadsko-palanachkog mediokriteta [lucky charm] izadje da pricha o 'pravom licu danashnje omladine' odma ti je jasno da je sve otishlo u ****. zakljuchavam ovu temu uskoro, mediokritet se osecja suvishe dobro pljujucji druge, i upire prstom u druge mesto da ga strpa na sopstveno chelo.

jesam li rekao neshto na ovu temu? vid' nisam. iz prostog razloga zato shto me ne zanima. sluchajevi zbog kojih je otvorena ova tema su u manjem broju, u odnosu na mediokritet koji nalazi za shodno da osudjuje greshke prirode koji su u stalnoj evolutivnoj borbi za opstanak u drushtvu i koje samo menjaju perje i krzno da bi opstali. ne zanimaju me. nisu ta nesrecjna i slaba deca kriva. nisu chak ni tako odvratna kao oni koji ih odgajaju, oni koji ih podrzhavaju, oni koji ih pljuju i rade sve osim shto se pitaju kakva nam je [i njihova] kultura.

Ajmo sad jedan aplauz......:D
 
pa vidis ti imas SAMO 15 god..i zamisli neko da ti kaze da ti je avatar bas kurvinski..sta bi odgovorila..sta vas briga je l ?e..e pa vidis i te cure bas briga sti mislite ti i ova princess...bar pretpostavljam..meni su pre prikladnije slike one cure sa prvog sajta nego taj tvoj avatar.(vidis kako je glupo neku osobu prozivati zbog avatara al dodjes na isto )

Da,ja imam samo 15 godina...i nigde nisam ni rekla ni napisala da sam ja mnogo starija od tih ,,devojaka,, sa onog sajta....ali nikad ne bih spala na taj njihov nivo....
I ako te vidim bas toliko zanima i intrigira moja avatar,naravno da to nisam ja...niko se ne moze po avataru ili nicku proceniti kao sto si ti ,,procenio,, princesS.....a ja sam shvatila o tim devojkama neke stvari jer znam sta se prica o njima =sajt=odvratneee slike.....a ne po njihovom avataru ili nadimcima.......
 
Ja sad gledam.....i ne verujem,posebno neke,koje nisu na tom sajtu,vec nekom drugom na piczo,i 93 godiste,sliku stavili,kao neko dupe sa tangama.....ja se pocela krstiti i levom i desnom.......
U BGu su sve neki cudaci......cast izuzecima,ja gledam,te fuxe su uglavnom iz BG,momci su normalni(nadam se),a ovi sve nesto......nadam se da nije tako sve crno.......ima kod nas jedna grupa devojaka,90 su godiste.Ja sam dobra sa jednom,bas je likusa.To drustvo bi ladne doslo u BG i prebile ovakve glupace,ne serem,toliko mrze isfolirane i fuxe,bolje je da idu iz Srbije....a ove brate.....na ulicu se plase da izadju bez bar 5 kila sminke.....stvarno....

ne se.ri,bre!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top