Samo sex , da ili ne?

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Jedna notj sexa i veze zasnovane na sexu , koliko vas to privlaci?

Iako mislim da kod skoro svih , izbor zavisi od situacije u kojoj se nalaze.... ako ima nekog ko je striktno samo za jednu opciju , neka napishe zasto...

Koji su vashi argumenti za i protiv?
Moze li zaista takav odnos da vam odgovara , ili je samo tu da popuni emotivnu prazninu?
Ili prihvatate takvu ponudu jer vam voljeni partner ne pruza izbor?
Da li bi vam opalo samopouzdanje u takvoj vezi?
 
Kod mene je npr specificno sto mi je 100% muske splavarske populacije neprivlacno. Zatim mali broj muskaraca uopste zaista privuce moju paznju.
Od cele citaonice u kojoj ucim , gde se povrtelo oko barem 300muskaraca , samo jedan me je zaintrigirao.
Ali mislim da mi sex za jednu notj , ono , samo sex , nista ne bi znacio...
 
Jedna notj sexa i veze zasnovane na sexu , koliko vas to privlaci?

Iako mislim da kod skoro svih , izbor zavisi od situacije u kojoj se nalaze.... ako ima nekog ko je striktno samo za jednu opciju , neka napishe zasto...

Koji su vashi argumenti za i protiv?
Moze li zaista takav odnos da vam odgovara , ili je samo tu da popuni emotivnu prazninu?
Ili prihvatate takvu ponudu jer vam voljeni partner ne pruza izbor?
Da li bi vam opalo samopouzdanje u takvoj vezi?
Sto ljudi, sto ćudi, tako da...

Lično, ne ulazim u vezu iz avanture (sem da nabasam na neku hot estradnu cicu koja bi se zaebala da zalegne sa mnom :D ) i zažalim ako se ispostavi da se svede na to...
 
Boze ljudi , pricamo , ovo je forum...nemam nameru nikom da kopam oci , bar ja...zbog odgovora...


Npr , da bi bilo iskustvo za pamcenje , treba da bude strasti. Treba da bude intrigantno. Uvijeno...
...kao tigar kad se ustremi na plen...
...i vreba ga dugo i dugo , prati svaki pokret zrtve...
E to je feeling...:D...to ako i ne rezultira...opet je uzbudljivo , zanimljivo...

A cini mi se da je danas previshe bikova koji samo guraju glavom o drvo , pa ili smaraju konstantno s istim prezvakanim forama , i obicno koriste sms-poruku kao omiljeni vid komunikacije.
Ili zeceva koji samo idu pa bocnu gde ide , a gde ne ide okrenu odmah rep.


I kod zena i kod muskaraca. Samo su zene obicno pasivne , kao srne sto samo cupkaju travke pa gledaju kad im sta naleti , dal ce da pobegnu ili da ostanu...

:)
 
old fashion love je i proizvela ljude koji su toliko zbunjeni pa danas pitaju ovakva pitanja

Ja se ne pitam , za sebe znam. ;)
Interesuje mene kako narod danas razmislja , rekoh i tebi 101 put.
Dosadno mi , ocu da polemishem malo , mozda si ti ovde da nadjesh devojku.Ali ja sam tu iz ciste dosade...ode mi decko kutji pre po sata otprilike...

Aj otvori-te se malo ;)
,meni je to vashe smor , kontam da je nekima ovo smor..onda radite ono sto vama nije , ja vas uglavnom ne citiram da vam objasnim ko ste i zasto ste tu :lol:
 

Back
Top