To nisam bila ja...

Ne.
Ali znam da zene to stalno rade.
Sad si samo potvrdila moju davno ustolichenu teoriju!
Znao sam.
Mi mushkarci smo iskreniji shto se tih stvari tiche,ako ocemo sam sex ocemo samo sex,ako ocemo vishe ocemo vishe.
Da.
A sve 4umashice su udavache to je strashno neshto,a neke se eto tako kao ti foliraju da nisu...
Ma prozreo sam vas ja sve odavno...nije chika Frozen od juche.

pa to frozen :shock:
 
Ne.
Ali znam da zene to stalno rade.
Sad si samo potvrdila moju davno ustolichenu teoriju!
Znao sam.
Mi mushkarci smo iskreniji shto se tih stvari tiche,ako ocemo sam sex ocemo samo sex,ako ocemo vishe ocemo vishe.
Da.
A sve 4umashice su udavache to je strashno neshto,a neke se eto tako kao ti foliraju da nisu...
Ma prozreo sam vas ja sve odavno...nije chika Frozen od juche.
ti se foliras da neces da se zenis sta sad kenjas,m? :)
 
E,imam ja jednu drugaricu koja čvrsto zastupa teriju da ako želiš da zadržiš muškaraca moraš da mu staviš do znanja da si ti jedna opuštena devojka koju ič ne zanima ozbiljna veza,i to mu sve lepo naglasiš rešenicom "možeš da me zoveš sutra, ali ne moraš, meni je sve jedno"...Pri čemu joj uopšte nije sve jedno..O uspešnosti teteorije ne bih sada :)

Ko te zvao? 8)
 
Meni se to desilo jednom,ali mislm da sam iz toga naucila nesto jako vazno.uvek budi ono sto jesi.Cak i ako mislis da nije dobro to sto jesi(da treba da budes drugacija),opet je bolje nego da se pretvaras da si nesto sto nisi.Isti slucaj je bio samnom,mislila sam za jednog tipa da zapravo bezi od 'vezujucih' devojaka koje traze u nekome sigurnost i mirnu luku,pa sam se ponasala sasvim suprotno........i naravno postigla suprotan efekat od onog sto sam zelela.
 
Da,jesam,pretvarala se,ali tada je to bilo u nameri da se prikrije neiskustvo....
Ali se folirala nisam,davala sam golu emociju.....koju niko nije ume da primi i shvati na pravi nacin-jer me niko nije dosad stvarno zavoleo.......:sad:
 
jesam ja obnevidela od silne upotrebe sokoćala

ili neka anastazija bombarduje forum
jao slusaj stvar
Spy on me baby use satellite
Infrared to see me move through the night
Aim gonna fire shoot me right
Aim gonna like the way you fight
And I love the way you fight
 
a slusaj ovo

Whoa Black Betty, bambalam
Whoa Black Betty, bambalam

Shes from Birmingham, bambalam
Way down in Alabama, bambalam
The way she shake that thing, bambalam
Oh she make me sing, bambalam

Whoa Black Betty, bambalam
Whoa Black Betty, bambalam

She really get me high, bambalam
You know thats no lie, bambalam
Shes so rock steady, bambalam
Oh shes always ready, bambalam

neka j.ebachka atmosfera od jutros
el to zbog toga sto je petak?
mozda i proradim?
:lol: o kakav dan jbt
 
hahaha koga drugog sam iza takvog posta mogla da očekujem
nego čika kureta našeg
e ne verujem da je na dugo
ali polako
proradiće struja!
a onda cu sev da vas pokidam growl
umrecu od smeha
 

Back
Top