Ugrozenost heteroseksualnog, zdravog, belog muskarca

Ne mijesaj babe i zabe... Ja bih tebe udarila samo jednom i sa samo jednim ciljem, a to je da vise ne ustanes... Nema to veze sa fizickim zlostavljanjem, nego sa fizickom egzekucijom!


Ma razumeo sam ja tebe savrseno...kada procitam tvoje tekstove dodje mi zao sto su talibani otisli sa vlasti u Avgansitanu
;)
Oni su znali kako sa vama treba ;)
 
Ja vec rekoh da nisam direkt ugrozen vec da pricam u globalu, pratim kretanje drustva...itd

nemoj ti tu meni pričam u globalu..
svi mi mislimo globalno al delujemo lokalno..

whistle.gif
 
Cinjenice izvadjene iz konteksta i smestene u pogreshan kontest su gore od lazi...to nam je radi dnevnik godinama...josh se nismo oporavili...logika nelogicnog...poluistine i polulazi kao i polupismenost...pokushaj brkanja po mozgu radi sopstvene mentalne masturbacije...rasizam,shovinizam,fashizam....opravdavanje nasilja nad drugima...nad svima koji nisu UGROZENI....
 
Cinjenice izvadjene iz konteksta i smestene u pogreshan kontest su gore od lazi...to nam je radi dnevnik godinama...josh se nismo oporavili...logika nelogicnog...poluistine i polulazi kao i polupismenost...pokushaj brkanja po mozgu radi sopstvene mentalne masturbacije...rasizam,shovinizam,fashizam....opravdavanje nasilja nad drugima...nad svima koji nisu UGROZENI....

Koja cinjenica je izvadjena iz konteksta?
PS: Opet kazem, bolje fashizam nego "liberalna demokratija" i boljshevizam.
Da je ideja fashizma pobedila kada je trebala pobediti danas bi se znalo ko vozi traktor a ko otvara kapiju ;)
 

Back
Top