Citanje misli?

Prosto, da prostije ne moze da bude.

-----

Mada ima i solucija da je izye8esh na mrtvo ime i kada u njoj probudis zrnce ferpleja i kada kaze: "E dusho sad je bilo dosta za mene - kako ti hoces!"

Kada ti to kaze sva tvoja pitanja su izlisna, a njeni jauci neumesni! :twisted::twisted::twisted:

ja dok sexam tjutim k'o zaliven, a prob'o sam i to i pao od umora , a ona kaze udri moodonjo
moj , a ja udri, udri , udri... jbg opet nesporazum:cry:
 
e pichvajz
sad si vec prevrshio neku normalnu meru
sad vec treba da ti odam neko kao priznanje
kako skoro da i nisi losh :-)
mislim u zasmejavanju mase...

tek tvoja 24-ta poruka je na svom mestu, ako je ovo kompliment onda hwala od srca
ali nije lepo da se smejes mojim problemima u ljubavi i sexu moze da te zadesi ista zla kob....:lol:
 
Sinoc mi onaj moj slozi recenicu kako nema potrebe da se bilo sta prica kad se dvoje vole -onda valjda znaju sta je onom drugom u glavi...
Ostala sam zabezeknuta i bez teksta.
Mozda sledeci put od mene dobije petu po sred nosa, pa ako me pita sta mi je ili sta sam htela, da mu samo kazem:Valjda znash?
 
Sinoc mi onaj moj slozi recenicu kako nema potrebe da se bilo sta prica kad se dvoje vole -onda valjda znaju sta je onom drugom u glavi...
Ostala sam zabezeknuta i bez teksta.
Mozda sledeci put od mene dobije petu po sred nosa, pa ako me pita sta mi je ili sta sam htela, da mu samo kazem:Valjda znash?

pa posle kazu da ja izmisljam, ha pa o tome i pricam...:lol:
ja tek posle petarde u vooogla svatio da ona otje mambo:oops:
 

Back
Top