Zena lavica?

ZbunjenaZ

Zainteresovan član
Poruka
419
Nekako sam sludjena jer prosto ne mogu dokuciti sta bi to trebalo da znaci....?
Kaze zena muskarcu: samo kukas,uopste nisi jak.......
On ce njoj:A ti nisi Lavica kakva bi trebala biti.
Pita ona:Kakva lavica?Kakva bih ja to trebala biti?
On ce: Kao neke zene koje su tako jake i vuku sve i mogu sve i bore se za svoju porodicu???!!!


:shock::shock::shock::shock:


Da li to znaci da muskarac samo treba da odradi 'svoje' od 10-5,a zena SVE da pozavrsava kuci,pocisti,pospremi,bude lepa,voljena snaja,umiljata zena......na poslu azdaha koja ODLICNO zaradjuje,savrsena majka i FANTASTICAN resavac svih problema??
Da li ce onda i samo onda dobiti odlikovanje LAVICE,inace jako cenjenog cina u zene kod sadasnjih muskaraca?
 
To znaci draga moja da ti vec poprrilicno jasno odajes utisak zene koja se lose udala , i da ako mislis da zivis kako dolikuje treba :
1. da promenis muza
2. da prestanes da kukas po forumu i potrazis neku strucniju pomoc
3. odlucis sta hoces u zivotu...

Ako rezimiramo tvoj nik , i tvoje teme , stice se utisak da sa tobom nesto ozbiljno ne valja ...mozda da pitas Alice za savet slicnog ste senzibiliteta.
 
zena SVE da pozavrsava kuci,pocisti,pospremi,bude lepa,voljena snaja,umiljata zena......na poslu azdaha koja ODLICNO zaradjuje,savrsena majka i FANTASTICAN resavac svih problema??
Da li ce onda i samo onda dobiti odlikovanje LAVICE,inace jako cenjenog cina u zene kod sadasnjih muskaraca?

Tako je! samo ce tada dobiti orden lavice!
Osim u slucaju da je muz jako voli, pa mu je lavovski od nje i kad mu skuva dobar rucak, ili kad mu rodi dete...

A nekad je zena lavica i kad joj se desi neka tragedija, pa se ona izbori i uz veliku zrtvu spase svoju porodicu.
 
Zenama lavicama nije stalo toliko do tog ordena, suvise su zabavljenje svim i svacim i uzivanjem u zivotu, a ordeni dolaze sami po sebi. Znam po sebi. Lavica to je isto kao kad za nekoga kazu laf. Ja sam jos i dobila orden legenda.
 
To znaci draga moja da ti vec poprrilicno jasno odajes utisak zene koja se lose udala , i da ako mislis da zivis kako dolikuje treba :
1. da promenis muza
2. da prestanes da kukas po forumu i potrazis neku strucniju pomoc
3. odlucis sta hoces u zivotu...

Ako rezimiramo tvoj nik , i tvoje teme , stice se utisak da sa tobom nesto ozbiljno ne valja ...mozda da pitas Alice za savet slicnog ste senzibiliteta.

Pa Mirka zaista ne razumem zashto moj nick petljash u sve to.
Ok, kada sam doshla na ovaj forum zaista sam imala teshke probleme, sada su resheni.
Pogreshno je da na osnovu par tema "etiketirash" osobu kakva je i da li joj treba pomoc.
To bi isto bilo kada bi tebe etiketirali kao bezposlenu zato shto vecinu vremena provodish ovde :roll:
Ne zelim da ulazim u diskusije ali bih te ljubazno zamolila da ne uvlachish moj nick u neke
laichke analize profila lichnosti :)
uz svo duzno poshtovanje :)
 
To znaci draga moja da ti vec poprrilicno jasno odajes utisak zene koja se lose udala , i da ako mislis da zivis kako dolikuje treba :
1. da promenis muza
2. da prestanes da kukas po forumu i potrazis neku strucniju pomoc
3. odlucis sta hoces u zivotu...

Ako rezimiramo tvoj nik , i tvoje teme , stice se utisak da sa tobom nesto ozbiljno ne valja ...mozda da pitas Alice za savet slicnog ste senzibiliteta.

Da,a ako otvorim temu silovanje?Da li to znaci da mi se i to desilo?
Phahaha.
 
Nekako sam sludjena jer prosto ne mogu dokuciti sta bi to trebalo da znaci....?
Kaze zena muskarcu: samo kukas,uopste nisi jak.......
On ce njoj:A ti nisi Lavica kakva bi trebala biti.
Pita ona:Kakva lavica?Kakva bih ja to trebala biti?
On ce: Kao neke zene koje su tako jake i vuku sve i mogu sve i bore se za svoju porodicu???!!!


:shock::shock::shock::shock:


Da li to znaci da muskarac samo treba da odradi 'svoje' od 10-5,a zena SVE da pozavrsava kuci,pocisti,pospremi,bude lepa,voljena snaja,umiljata zena......na poslu azdaha koja ODLICNO zaradjuje,savrsena majka i FANTASTICAN resavac svih problema??
Da li ce onda i samo onda dobiti odlikovanje LAVICE,inace jako cenjenog cina u zene kod sadasnjih muskaraca?



Strasno me nerviraju zene koje konstantno zvocaju...zele da promene muskarca, da on radi kako one diktiraju, svaljuju svu krivicu na muza...itd...

Uostalom ko tebe tera da cistis, kuvas, peglas, spremas? Zbog cega to sve radis - ako uopste radis? Da li to radis zbog vas, da vam bude lepo, cisto, da budete siti? Ili ti smatras to zrtvom pa mu svaki put to i prebacujes?
I gde to pise da zena mora da bude Cat woman? Da odlicno zaradjuje i da bude u svemu dobra tj. perfektna, idealna? Zar to postoji?:shock::roll:

Uopste nisi skapirala muza, niti si ispravno interpretirala rec LAVICA...toliko si sad zabrinuta zbog toga, sta je mislio sa tim da uopste ne vidis gde je problem...sebicno..

Jbt..pa idi trazi stan...prestani da kukas...a ne da mu kljucas 24h na dan...odlicno ti ide ako zelis svog muza da oteras od sebe...nemoj da predjes granicu pa da mu pukne film i ostavi te...

P.s. ako se tema uopste nije odnosila na tebe...sorry...:D
 
JBT el mogu ja da postavim temu ovde,a da svi ne pomisle da sam to ja.Pa kako ja mogu biti sve to?
Nisam valjda luda,pa da VAM ovde 'skidam' svoj zivot!
TO SU PRIMERI!
Mozda nekoga muce!
Mozda znamo za nesto!

I posto si BAS zabrinuta za mene IMAM I STAN I POSAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I stvarno mi je pun K samosvesnih,ultrasposobnih ....
JBT
Na kraju krajeva....mozda sam se pijana udala,..,...ne secam se!
 
JBT el mogu ja da postavim temu ovde,a da svi ne pomisle da sam to ja.Pa kako ja mogu biti sve to?
Nisam valjda luda,pa da VAM ovde 'skidam' svoj zivot!
TO SU PRIMERI!
Mozda nekoga muce!
Mozda znamo za nesto!

I posto si BAS zabrinuta za mene IMAM I STAN I POSAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I stvarno mi je pun K samosvesnih,ultrasposobnih ....
JBT
Na kraju krajeva....mozda sam se pijana udala,..,...ne secam se!

Gle....ti si SLUDJENA i ne mozes da DOKUCIS sta bi to trebalo da znaci? Znaci SLUDJENA si, jer ti nemas taj problem, pitas se onako - filozofski....:shock::shock: u jbt. pa ko SiZi zbog PRIMERA?!

Mozda nekog muce? Koga? Tebe?

Ako je boldovano letelo na mene..zabole mene sta ti imas ili nemas...:roll:..samo mi je zanimljivo jer si u prethodnim postovima napisala da zivis sa muzem kod njegovih i da trazis stan...:shock:...jedno pises, predstavljas se kao neko drugi a sustina je sasvim nesto trece...:roll:

Moje saucesce ako ne znas u kom stanju si se udala...i ti zaista nisi LAVICA...:?
 

Back
Top