P U S E NJ E-da ili ne?????????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

devilgirl

Gost
Poruka
45
Ovako ljudi,zelim da mi iskreno odgovorite i ozbiljno sta mislite o pusenju i o pusacima!!!!
A zelim da mi pusaci kazu zasto i kako su poceli pusiti(ovo se odnosi na mladje od osamnaest)??? Ja sam licno protiv pusenja,(inace asmaticar),ali me zanima vase misljenje!!!! Molim vas budite iskreni!!!!!!!!! Sta drugo da kazem osim da iznesete svoje iskrene stavove i misljenja!!!!!!!!!:confused::confused::sad::-?
 
@sanja92
ne pushe svi zato shto se prave vazni :?

ja kada sam pochela da pushim, pushila sam iskljuchivo sama....nisam zelela niko da me vidi, a bilo mi super :lol: i onda sam pochela da pushim pred svima. ne znam ni ja zashto sam pochela da pushim..htela sam i eto..... :D naraFski, nemam nishta protiv toga, nbt mi je da li neko pushi ili ne....
 
Ovako ljudi,zelim da mi iskreno odgovorite i ozbiljno sta mislite o pusenju i o pusacima!!!!
A zelim da mi pusaci kazu zasto i kako su poceli pusiti(ovo se odnosi na mladje od osamnaest)??? Ja sam licno protiv pusenja,(inace asmaticar),ali me zanima vase misljenje!!!! Molim vas budite iskreni!!!!!!!!! Sta drugo da kazem osim da iznesete svoje iskrene stavove i misljenja!!!!!!!!!:confused::confused::sad::-?

Ja ne volim ni da vidim cigare,ne znam zasto.Moji roditelji su nepusaci,sto je super i za njih i mene,jer svejedno time sto ti neko u kuci pusi ti postajes pasivni pusac.Kad neko zapali cigaru,ja nesvesno pocinjem da se udaljavam od njega,gadi mi se i dim.Zaista ne razumem zasto ljudi pune sebe time.:?::roll::?:
 
Ne pusim, imam astmu.
A i da nemam glupo bi mi bilo da pocinjem... To sto kazu da je 'stetno za zdravlje' nije neka zajebancija kako bi uskratili nekom zadovoljstvo :roll: nego treba da se zapitas na sta ce ti liciti pluca za 20 godina. I ne samo pluca. Videla sam sliku, i verujte mi na rec da ne izgleda lepo.
Moj deda je umro od raka, a rak je dobio jer je pusio. :(
Inace nemam nista protiv da drugi puse (naravno ne u zatvorenom prostoru u mojoj blizini ;) ) ali onda treba da placaju poseban porez, koji bi isao na njihovo lecenje koje je, jelte,skuplje od lecenja nepusaca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top