pecanje na talozniku

speed_serb

Početnik
Poruka
45
Jezero Taloznik(pored Ade Ciganlije) je prava oaza za pecanje. Cista voda,priroda,sumica, i ono najbitnije, ima ribe. Nedavno sam imao kapitalni ulov soma,ima stuke,smudja,deverike i dr. Medjutim,tamo ima veoma malo ribolovaca. Da li je to zato sto je tamo navodno zabranjeno pecanje, ili zato sto vodovod ispusta *hemikalije za talozenje teskih metala*...? Da li je to samo bezvezna prica ili tu ima neke istine? Zna li neko nesto vise o tom jezeru?
 
Ja ne znam brate na šta si ti upecao te ribe koje spominješ,ja tamo odlazim isključivo da odmorim mozak i još kao klinac sam tamo išao da pecam cverklane i možda dođe po koja deverika i to je sve....Ranije su tamo grabuljali i bilo je sranja ali ne znam da li je neko nešto upecao bar ovi ljudi oko mene....Nisam skeptičan kada su drugi ribolovci u pitanju ali mi je stvarno ne pojmivo da si upecao soma, štiku, smuđa i deveriku....misim na koliko štapova pecaš.mMorao bi svaki dan da dolaziš da hraniš extra i isključivo da budeš jedini pecaroš tamo.Baš sam juče pričao sa starijim ljudima koji tamo odlaze i baš je bila priča šta je sa ribom na taložniku a tako lepo izgleda kao što si napisao,znači sasvim je normalno da nema pecaroša.Ako moram da dolazim svaki dan i da se verviram,gde je riba.....koga to zanima....strvarno bi voleo da sam video tvoje ulove,nema ljutnje ali ti si onda retkost u Beogradu veruj mi.
Poz.!!!!
 
Upecao sam soma od 25,600kg. Na rep od kedera. Bilo je tamo jos krupnih primeraka. Imas na You Tube snimak o dva ulovljena soma, avgust ove godine. Ukucaj taloznik Radovanov som ili nesto tako i nacices Radovana i Raku iz Batajnice. Pogledaj ako neverujes. Lovio sam tamo u jesen stuku,na varalicu,kasika ili leptir. Trenutno radi cverglan,bodorka i mnogo sitnog grgeca. Smudj slabo,mada kazu ljudi da je redak, ali krupan. Pozz.
 

Back
Top