zaljubiti se ponovo..kako..???

@strujo...

Iju..ko te razocarao...reci, da mu koske prebrojim... :lol: za mentol kilavi...
a040.gif
..prave reci...
 
Sokolica_M:
Gde si bila, Samanta, kad si mi bila najpotrebnija? :)
A ja bila poštena... moral... truć-truć... bla-bla... ja ću da mu budem odana, uvek na raspolaganju, sigurna luka, uvek može na mene da računa... nikad ga ne bih menjala... mora da sam mu bila mnogo dosadna i jadna, onako požrtvovana, verna, predvidiva i nezavodljiva... dok pored mene prolaze cice koje sa svakim flertuju i svakom ostavljaju utisak da ga vole, ali da im stoga ne pripadaju... što znam da je daleko privlačnije muškarcima, to stanje neizvesnosti... glupi su oni, bar ovi mlađi, bar većina ako ne i svi :) da razaznaju neke stvari... i tako, SAMANTA (a što ja tebi ovo pričam? :) ), podigoh ga do zvezda, kao da je zaista jedini muškarac na ovom svetu... A onda, sa visokoga neba, pozdrav za palu Sokolicu... :)
Truć. Buć. :)
E u sledećoj dugoj vezi znaću šta mi je činiti... ;)

Pozz za Samantu... :)
Dodatno si me oraspoložila, ne znam zašto.


Pa sto se ne javi ako ti trebam :D:D:D:D:D

SLobodno na PP ako treb a otvori temu ako treba " SAMANTA JAVI SE" :D:D:D
 
za te koske ayla i ja nesto spremam mengele
ali ne znam da li je potrebno da se uopste potezem
polomice se on sam,ja sam samo malo htela da mu pomognem,ali mislim da vec jesam.
nego sam stoka nezasita zelela sma njegovu krv.
ali,sada kada ga vidim tako bednog u tim kesama...
 
Ja probala, nisam uspjela...
Seks sa drugim osobama sa strane, samo nas je jos vise udaljio jedno od drugog...

Nakon svega, meni se ipak cini da je kljuc u paznji... U obasipanju paznjom, sitnicama, slusanju i osluskivanju partnera, u zajednickom otkrivanju nekih novih stvari u zivotu... U osmjehu, zadirkivanju, smijanju glupostima...
Ali dobro, to sam samo ja,...
 
posesivac:
evo ja..posle duzeg vremena...
imam vezu,3 god.,imali smo svakakve krize,uspone i padove..u poslednje vreme smo zamrli,utajili,udaljili se,ostavio bi me,ali nemoze,ja bih drugacije ali ne znam kako..ne znam..inace ,sex je extra,ljubav postoji,ali..kaze on meni..aj uradi nesto da se ponovo zaljubim u tebe...
...i sta ja to da radim ili uradim..?
.dal je moguce zaljubiti se ponovo u istu osobu..?
..i kako..?

Pitaj ga od koje je devojke to naucio.
 

Back
Top