Da li ste doživjeli da....

RAC-BO-RAC

Početnik
Poruka
19
:confused: često mi se dešava da se nađem u situaciji koja mi je vać poznata kao da sam je jednom preživio. Ponekad tada mogu da predvidim šta će se za kratko vrijeme u budućnosti desiti. Takođe mi se desi da snivam snove gje se radnja odvija u istom ambijentu i sa likovima kao u prethodnom snu kao da nastavljam gledanje započetog filma.Čudno zar ne?
 
sbyanbo:
:confused: često mi se dešava da se nađem u situaciji koja mi je vać poznata kao da sam je jednom preživio. Ponekad tada mogu da predvidim šta će se za kratko vrijeme u budućnosti desiti. Takođe mi se desi da snivam snove gje se radnja odvija u istom ambijentu i sa likovima kao u prethodnom snu kao da nastavljam gledanje započetog filma.Čudno zar ne?

Hmm,to mi je veoma poznato.Meni se tako nesto desilo,nesto se desi i ja imam neki osecaj kao da sam to sanjo da ce da se to desi kao da se to desilo.
 
taj fenomen je resen po medicinskoj liniji... o cemu se radi ... radi se o tome da se mozak ponekada predje na taj nacin sto informacije sa recimo levog oka pocinje da prepoznaje brze nego desno oko sto kao rezultat daje to da ti se cini da se nesto vec jednom video ili da si navodno predvideo neki dogadja...mislim da sam bio jasan...


e sada sto se tice ovoga sa snovima tu neznam o cemu je rec... nemam pojma ... savetovao bi te da posetis nekog dobrog para psihologa... doduse nema ih kod nas mnogo ali potrudise da ga nadjes ...


kada to uradis opet se nakaci na forum i reci nam obavezno o cemu se radi... mene bas zanima...

ejjj da... ajde nakacite neke textove o toj parapsihologiji vezano za ovu temu... bas sam radoznao u pogledu toga...

... jos jedno... i meni se desavaju takve stvari... mislim na ono sto sam objasnio gore...
 
Evo još jedna stvar koja je pratilac ovih zbivanja o poznatim situacijama. Naime kad se to desi u tom trenutku se čudno osjećam, kao neka vrsta panike i straha. Ali to kratko traje i pokušam da se što prije izolujem od toga na način što stupim sa nekim u kontakt i pokrenem temu sasvim suprotnu događaju koji je prethodio.
 
to bi trebalo da bude ovo
-
Анксиозност је нејасна стрепња, страх без очигледног спољњег повода и углавном без организмичких знакова који уобичајено прате страх произашао из реалне спољне претње. Од страха се разликује због своје неодређености, јер није везан за неки одређени објекат. У овом непријатном осећању доминира ишчекивање неке неодређене несреће. Када се догађа често, омета афективни живот и осећање добробити или је на други начин маладаптивно, позната је као анксиозни поремећај.
-
 

Back
Top